Dodany: 2022-11-05 15:18|Autor: OlimpiaOpiekun BiblioNETki

Podziękowania dla Biblionetkołaja 2022 r.

Tylko w tym wątku wysyłamy informację, że otrzymaliśmy prezent.
A tutaj więcej informacji o akcji: Biblionetkołaj 2022 r.
Przeczytaj komentarze
ilość komentarzy: 54
Użytkownik: wwwojtusOpiekun BiblioNETki 2022-11-09 19:10 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Czyżbym w tym roku to ja był najgrzeczniejszy? :-)

Bardzo dziękuję Biblionetkołajce i jej pomocnikom za Wysokie okno (Chandler Raymond) i Sklepik z marzeniami (King Stephen (pseud. Bachman Richard, Evans Beryl)) oraz rożne dodatki.
Dziękuję również serdecznie za dołączone życzenia!
Użytkownik: Akrim 2022-11-10 18:49 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Biblionetkołajowi Nadmorskiemu z Reniferem Podwodnym (co za cudne miano!) z Gdańska za książkę
Kirke (Miller Madeline)
Ten listopadowy chłodny dzień zrobił się cieplejszy i milszy dzięki Twojemu podarunkowi. Dzięki raz jeszcze! 😍 Dołączam serdeczne życzenia mikołajkowo-gwiazdkowe.
Użytkownik: jolekp 2022-11-14 15:53 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Piękne dzięki dla Mikołajki i jej czworonożnych pomocników za Trafny wybór (Rowling Joanne (pseud. Rowling J. K., Skamander Newt, Whisp Kennilworthy, Galbraith Robert)) oraz zestaw uroczych psio-kocich gadżetów:)
Użytkownik: agazet 2022-11-15 10:37 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Biblionetkołajce i jej czworonożnym pomocnikom za Opowiadania bizarne (Tokarczuk Olga) oraz życzenia i piękne gadżety. Przemiłe rozpoczęcie sezonu przedświątecznego.
Biblionetkołajce oraz czworonożnym pomocnikom życzę samych miłych i radosnych chwil, i wesołych Świąt :)
Użytkownik: wwwojtusOpiekun BiblioNETki 2022-11-17 09:46 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Chyba serio byłem jakoś bardzo grzeczny. :-)

Tym razem zostałem obdarowany dwoma paczkami jednego dnia - jedna Mikołajka przysłała mi Krzyżyk niespodziany: Czas Goralenvolk (Kuraś Bartłomiej, Smoleński Paweł (pseud. Jerz Tomasz)), natomiast od Mikołajki Mikołajewskiej dostałem Wrzos (Rodziewiczówna Maria).

Za oba prezenty bardzo serdecznie dziękuję!
Użytkownik: @nat@ 2022-11-17 12:30 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Gorąco dziękuję Mikołajce Mikołajewskiej z Krakowa za Ukradziony sen (Marinina Aleksandra (właśc. Aleksiejewa Marina)). Wspaniała, miła niespodzianka ❤
Zdecydowanie rozpoczyna ona sezon gorączki świątecznej :D Wszystkiego dobrego i bardzo dziekuję!
Użytkownik: yeltet 2022-11-19 09:23 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Wychodzi na to, że w ty roku byłam bardzo grzeczna:) Od tajemniczego Mikołaja dostałam aż trzy książki!
- Mój tata panda
- Straszny kraj
- Tak to już jest
Za które nawet nie wiem jak dziękować, bardzo bardzo bardzo dziękuję:))
Użytkownik: Rbit 2022-11-19 16:41 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Jestem zaskoczony, zawstydzony, bo zupełnie nie zasłużyłem, ale bardzo, bardzo wdzięczny.

Drogi Biblionetkołaju, dziękuję serdecznie za Biały głód (Ollikainen A. M. (Ollikainen Aki)) . To cudeńko z pewnością przypadnie mi do gustu.
Użytkownik: jolietjakeblues 2022-11-20 15:02 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
To był dzień pierwszego śniegu tej jesieni. Listonosz powiesił paczkę na bardzo zimnej klamce furtki. A w paczce... Inne światy (Machen Arthur) i Koszmar jednej nocy (Gaskell Elizabeth (Gaskell E. C., Gaskell Elizabeth Cleghorn)) z mojego biblionetkowego schowka. Ależ się ucieszyłem! Biblionetkołajka i jej pomocnicy, mam taką skromną nadzieję, nie kierowali się tylko tymże schowkiem, ale może i moimi recenzjami. Niesamowite historie pisane w dziewiętnastym i z początkiem następnego wieku. To bardzo lubię. Zwłaszcza porą, gdy pod butami skrzypi śnieg podczas krótkiego spaceru z yorkiem. Do tego cudna, bożonarodzeniowa kartka z rozczulającymi życzeniami! Dziękuję! A między nią i książkami znajduję jeszcze kocie i psie magnesy oraz księżycowę zakładkę, tudzież wspaniałą, literacko-kawową podstawkę pod kubek... Wielka, wielka radość!
Użytkownik: tweety008 2022-11-22 09:53 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Drogi Biblionetkołaju bardzo dziękuję za Mitologia nordycka (Gaiman Neil) i to w takim wydaniu, jak mi się marzyło! :)
Użytkownik: Avael 2022-11-22 12:52 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Biblionetkołajce z Warszawy za książkę Lato na Rodos (Ryrych Katarzyna (Dziki-Ryrych Katarzyna, Dziki Katarzyna)) oraz śliczną kartkę z życzeniami. Wszystkiego dobrego i Wesołych Świąt! :)
Użytkownik: tweety008 2022-11-22 18:19 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
No tego to się dzisiaj nie spodziewałam!
Druga książka tego samego dnia! Dziękuję Biblionetkołajce za kartkę z życzeniami i Korona śniegu i krwi (Cherezińska Elżbieta)
A kocie gadżety wymiatają!
Dziękuję!
Użytkownik: alva 2022-11-22 19:11 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Biblionetkołajowi M. za aż dwie książki: Najkrótszy przewodnik po sobie samym (Herling-Grudziński Gustaw) oraz Znaczy Kapitan (Borchardt Karol Olgierd) . Będzie czytane!
Użytkownik: ahafia 2022-11-22 20:55 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Biblionetkołajowi M. za Biała noc miłości: Opowieść teatralna (Herling-Grudziński Gustaw) oraz "Pan raczy żartować, panie Feynman!": Przypadki ciekawego człowieka (Feynman Richard Phillips) z miłą dedykacją. Zupełnie się nie spodziewałam, więc przyjemność tym większa :)
Użytkownik: LouriOpiekun BiblioNETki 2022-11-22 21:26 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Serdecznie dziękuję Biblionetkołajce i jej czworonożnym pomocnikom za Zimowy monarcha (Cornwell Bernard) oraz za piękną kartkę z życzeniami a także niezwykle adekwatny w obecnych czasach magnes na lodówkę :)
Użytkownik: @nat@ 2022-11-22 23:59 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo, bardzo gorąco dziękuję Mikołajce z Boganii za świąteczną karteczkę i Mama kłamie (Bussi Michel). Strasznie czekałam na tą książkę i podwójną niespodzianką była dzisiejsza paczuszka - że coś dostałam, ale też że właśnie tę książkę! Dziękuję i życzę również zaczytanych świąt, a także całego grudnia :)
Użytkownik: verdiana 2022-11-23 12:41 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Biblionetkołajowi za Co czytali sobie, kiedy byli mali? (antologia; Świerżewska Ewa, Mikołajewski Jarosław, Bralczyk Jerzy i inni) i za piękną kartkę! Już się nie mogę doczekać, kiedy tę książkę przeczytam!

Tobie też życzę cudownych wieczorów z książką, pod kocykiem, z kawką! <3
Użytkownik: tweety008 2022-11-23 15:24 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Radosny Mikołaju z Rudy Śląskiej bardzo dziękuję Ci za Lata powyżej zera (Cieplak Anna) i dodatkowe książki, o których nawet nie wiedziałam, że istnieją, ale wierzę w Twoją intuicję i nie wierzę w przypadki :)
I jeszcze dodam, że kwartalnik jest super!
Użytkownik: ktrya 2022-11-23 16:05 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję kochanemu BiblioNETkołajowi z Łodzi (chyba - stempel niewyraźny) za Szekspir i uzurpator: Z Krzysztofem Warlikowskim rozmawia Piotr Gruszczyński (Gruszczyński Piotr, Warlikowski Krzysztof), która jest w moich schowku od początku studiów, ponieważ została polecona przez prowadzącą zajęcia w I semestrze. Cieszę się, że po 10 latach w końcu będę mogła z nią się zapoznać.
Dziękuję także za kartkę z życzeniami! Staram się wypełniać te jesienno-zimowe wieczory czytaniem.
Wszystkiego dobrego dla Ciebie!
Użytkownik: nooly 2022-11-23 18:07 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję Mikołajowi za egzemplarz książki listopada Biblionetki, czyli Egipcjanin Sinuhe (Waltari Mika) oraz bonusowe Wiek biblijny i śmierć: Czekając na czarny obłok (Herling-Grudziński Gustaw) :)
Użytkownik: joanna86 2022-11-24 10:58 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo serdecznie dziękuję Mikołajowi z Łodzi za świetną książkę Tomek na wojennej ścieżce (Szklarski Alfred (pseud. Bronowski Alfred lub Garland Fred lub Gruda Aleksander)) oraz śliczną kartkę z życzeniami! Równie gorące podziękowania dla Mikołajki z Pysznicy, która bardzo hojnie obdarowała mnie aż czterema książkami z mojego schowka! Dostałam: Otello: Ten nowy (Chevalier Tracy) , Doktor Murek zredukowany (Dołęga-Mostowicz Tadeusz (pseud. Dęboróg W. M.)) , Spotkanie w Bagdadzie (Christie Agatha (pseud. Westmacott Mary)) , Ława przysięgłych (Grisham John) Nie wiem, czym sobie zasłużyłam na tyle prezentów, ale jestem wdzięczna, wzruszona i bardzo szczęśliwa! Pozdrawiam moich Mikołajów i życzę Wesołych Świąt!
Użytkownik: krsz7 2022-11-24 11:16 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Serdeczne podziękowania dla Mikołaja Długobrodego z Wrocławia za książkę Tropy (Warda Małgorzata (Szymańska-Warda Małgorzata)) Bardzo miła niespodzianka! Pozdrawiam gorąco!
Użytkownik: littleangel_ 2022-11-24 17:28 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję kochanemu Biblionetkołajowi za: Pieskie życie mojego kota (Macios Karolina) oraz
Na zawsze (McNaught Judith)
Cudowna niespodzianka!
Użytkownik: tweety008 2022-11-25 10:01 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
To jakieś szaleństwo :) Bardzo dziękuję Mikołajce Mikołajewskiej za Dłonie (Warda Małgorzata (Szymańska-Warda Małgorzata)) tego prezentu to się niespodziewałam :)
Użytkownik: yeltet 2022-11-26 17:52 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ogromnie dziękuję Mikołajce Mikołajewskiej z Krakowa za "Rozmowy z katem" Moczarskiego:)
Użytkownik: Marylek 2022-11-28 13:55 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Pięknie dziękuję Biblionetkołajowi za Cztery Drogi (Kinnunen Tommi) i cudną kocią kartkę!

Udanych Świat i góry dobrych lektur, Mikołaju! :)
Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 2022-11-28 17:59 napisał(a):
Biblionetkołajowi Krakowskiemu dziękuję za
Akrobaci (Mossakowska Zofia).
Użytkownik: wwwojtusOpiekun BiblioNETki 2022-11-29 11:56 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję bardzo Biblionetkołajowi za Niedźwiedzia przysługa: Jak w amerykańskim miasteczku nie powstała libertariańska utopia (i co nieco o baribalach) (Hongoltz-Hetling Matthew) wraz ze świetną kartką świąteczną oraz za życzenia.
Nawzajem :-)
Użytkownik: krsz7 2022-11-29 14:40 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Gorąco dziękuję Mikołajowi Kożuchowskiemu z Zamarsk za Echo winy (Link Charlotte) oraz dodatkowe słodkości! Pozdrawiam serdecznie i życzę równie miłych prezentów pod choinką!
Użytkownik: zochuna 2022-11-30 08:32 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję kochanemu Biblionetkołajowi za książkę Daleko, coraz bliżej (Schulman Alex) i takie miłe życzenia :))
Użytkownik: Kakyuu 2022-12-01 17:56 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Kochany Biblionetkołaju z Lublina! Dziękuję pięknie za książkę Burzliwy żywot Baska Zalacaína (Baroja y Nessi Pio). W tym roku planowałam spędzić urlop w kraju Basków, niestety nie wyszło, ale teraz mam możliwość odwiedzić te strony na kartach powieści. Uściski!
Użytkownik: wwwojtusOpiekun BiblioNETki 2022-12-01 20:18 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dzisiejszy dzień był wyjątkową i niespodziewaną prezentową kumulacją. Mam nadzieję, że nie pogubię się w sprawozdaniu, bo trochę się tego uzbierało :-)
- od Biblionetkołaja z Lublina dostałem dwie książki: Nienawiść (Srokowski Stanisław (ur. 1936)) i Srda śpiewa o zmierzchu w Zielone Świątki (Jergović Miljenko) wraz z życzeniami (wprawdzie paczka odebrana wczoraj, ale dopiero dziś dotarła do mych rąk)
- Mikołaj Kogut uraczył mnie książką Lepiej już było (Król Marcin (pseud. King Felix)), życzeniami oraz zestawem zakładek
- Mikołaj Książek podarował mi dwutomowe wydanie Maria i Magdalena (Samozwaniec Magdalena (właśc. Kossak Magdalena))
- ostatnia przesyłka przyszła od Mikołaja, który raczył był wyróżnić w krótkiej notce mą wyjątkową grzeczność tego roku - do notki dołączył Chłopaki Anansiego (Gaiman Neil)

Za wszystkie te prezenty i życzenia bardzo serdecznie dziękuję!
Nigdy bym nie przypuszczał, że jednego dnia mogę zostać tak rozpieszczony książkowo prezentami przywiezionymi przez biblionetkołajowe zaprzęgi.
Użytkownik: Anna 46 2022-12-02 14:23 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Kochana Biblionetkołajko + czworonożni pomocnicy!

Dziękuję bardzo przepięknie za:

- zakładkę kocio/psią (sama słodycz)
- mruczącą kartkę świąteczną
- cudo magnesik na lodówkę - tu słodycz jest rzędu kilograma krówek

i oczywiście książki

Tajemnica autoportretu (Archer Jeffrey (ur. 1940))
Stan czwarty (Archer Jeffrey (ur. 1940))

Ściskam przedświątecznie.
Użytkownik: yeltet 2022-12-02 18:07 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Mikołajowi za książkę "Drogie życie" Munro!:))
Użytkownik: martamatylda 2022-12-03 09:18 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Nie posiadam się z radości! Prosto z Bogorii (cóż za nazwa - jak z bajki!) dostałam w prezencie Wakacje Mikołajka (Goscinny René) w wydaniu, które pamiętam z dzieciństwa oraz Wczesną jesienią w Złotych Piaskach (Fleszarowa-Muskat Stanisława) . Bardzo dziękuję za uprzyjemnienie mi długich, zimowych wieczorów, także przy pomocy kawki i wafelka :)
Użytkownik: anek7 2022-12-03 12:47 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Wraca człowiek z pracy bez ducha (sezon grypowy w szkole = zastępstwa, łączenie klas i inne takie przyjemności) a w domu czeka na niego książkowa niespodzianka :)
Biblionetkołajce (chyba z Kielc, bo pieczątka baaardzo niewyraźna) serdecznie dziękuję za Kłamstwa Locke'a Lamory (Lynch Scott) , które sprawiły, że dzień mimo wszystko wydał się fajniejszy.
Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 2022-12-03 18:12 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Właśnie wróciliśmy z Miciusiem ze spotkania w Katowicach, gdzie liczne grono Biblionetkołajów płci obojga obdarowało nas ( nominalnie wprawdzie tylko mnie, ale akurat tak się składa, że większość podarków trafiła i w gust Miciusia) całą masą książek:
Przesilenie zimowe (Pilcher Rosamunde (pseud. Fraser Jane))
Już czas (Picoult Jodi)
Show (Hurka Olgierd)
Spalić wiedźmę (Kubasiewicz Magdalena)
Wiedźma Jego Królewskiej Mości (Kubasiewicz Magdalena)
i, crème de la crème, coś, o czym nade wszystko marzyłam:
On czyli Prawie wszystko o tatrzańskim niedźwiedziu (Zwijacz-Kozica Tomasz, Zięba Filip)!

Pięknie dziękuję wszystkim Biblionetkołajom za tak hojne dary i obiecuję, że przeczytam przykładnie i z radością!

Użytkownik: EPA! 2022-12-03 19:00 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję Biblionetkołajowi, który na dzisiejsze spotkanie dostarczył dla mnie Wspomnienia, sny, myśli: Spisane i podane do druku przez Anielę Jaffé (Jung Carl Gustaw) oraz Taterniczki: Miejsce kobiet jest na szczycie (Komosa-Styczeń Agata). Szykuje się czytelnicza uczta :))
Użytkownik: Aquilla 2022-12-03 19:20 napisał(a):
Bardzo dziękuję Mikołajowi spotkaniowemu za

Blady przestępca (Kerr Philip (Kerr P. B.))
5 sekund do Io (Warda Małgorzata (Szymańska-Warda Małgorzata))
i Demony Leningradu (Przechrzta Adam)

Koło Przechty kręcę się już od paru lat, w końcu nie mam wymówki, muszę się zapoznać :D .
Użytkownik: mafiaOpiekun BiblioNETki 2022-12-03 20:27 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dzisiaj dostałam na mikołajowym spotkaniu aż pięć książek.:

Bolało jeszcze bardziej (Ostałowska Lidia)
Szew za igłą (Hożewska Marta)
Złap mnie (Gardner Lisa (pseud. Scott Alicia))
Bez ostatniego rozdziału: Wspomnienia z lat 1939-1946 (Anders Władysław)
Kostka Napierski: Powieść z XVII wieku (Orkan Władysław (właśc. Smreczyński Franciszek)) -

Bardzo dziękuję wszystkim Mikołajom za wszystkie książki, bardzo mi miło. ;-) A "Kostka Napierski" bardzo mnie zaskoczył. ;)
Użytkownik: ilia 2022-12-03 20:46 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dzisiejsze spotkanie biblionetkołajowe w Katowicach było super! A ponadto Biblionetkołaj obdarował mnie dwoma książkami:
- Pokaż mi swoją bibliotekę (antologia; Rybka Aleksandra, Bralczyk Jerzy, Kirwil Lucyna i inni)
- Pielęgniarka (Corrigan J. A.)
Dziękuję bardzo :)
Użytkownik: lutek01 2022-12-03 22:45 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim biblionetkołajom, którzy na dzisiejszym spotkaniu mikołajkowym w Katowicach obdarowali mnie takimi oto rarytasami:
Zapiski z Homs: 16 stycznia - 2 lutego 2012 (Littell Jonathan)
Życie to za mało: Notatki o stracie i poszukiwaniu nadziei (Michalewicz Iza)
Noc Ósma (Fitzek Sebastian)
27 śmierci Toby'ego Obeda (Gierak-Onoszko Joanna)
Prezenty książkowe dopełniły słodkości. Czekolada i książka - nie ma szans się oprzeć...
Użytkownik: misiak297 2022-12-03 23:20 napisał(a):
Musiałem być bardzo grzeczny:) Biblionetkołaje i o mnie pamiętali. Dostałem:

- Firefly Lane (Hannah Kristin) (jedna z książek-przyjaciółek roku, bardzo chciałem mieć własną);
- Iluzja grzechu (Marinina Aleksandra (właśc. Aleksiejewa Marina)) - ostatnia Marinina, której nie miałem na półce:)
- Dziecko w literaturze (Górski Jarosław (ur. 1970)) - idealna seria do poczytywania. Zawsze się dowiem czegoś ciekawego
- Z różnych sfer (Orzeszkowa Eliza) - a to prawdziwy rarytas!
- Niedołęga (Highsmith Patricia Mary (pseud. Morgan Claire)) - lubię autorkę
- Zmowa nieobecnych (Kuncewiczowa Maria) - a tę autorkę lubię jeszcze bardziej:)

A do tego coś dla ciała - żelki, pianki i czekolada:) Mniam!

Bardzo Wam dziękuję!

Użytkownik: jolekp 2022-12-04 10:20 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Mnie też obdarowały śląskie Biblionetkołaje, bo to strasznie hojne bestie są:). Dziękuję bardzo za:
Wieczny mąż (Dostojewski Fiodor (Dostojewski Teodor))
Franz albo Dlaczego antylopy biegną jedna obok drugiej (Simon Christoph)
Dziewczyna, która klaszcze (Kozioł Tomasz)
Witajcie na cholernej Arktyce: Moja walka o niezależność na surowej Północy (Braverman Blair)
Zakręt samobójców (Tarnawa G. R.)
Jak ocalić życie (Carter Eva)
oraz za cudownie spędzony czas. Warto było spędzić 10 godzin w podróży:)
Użytkownik: Kakyuu 2022-12-04 13:08 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Po powrocie do domu śpieszę podziękować śląskim Mikołajom za cudowne prezenty! Po spotkaniu nie tylko niedźwiedź był z tobołem ;) Zostałam obdarowana cudownymi książkami:
-Miłosne ucieczki (Schlink Bernhard)
-Miedziaki (Whitehead Colson)
-Odwaga jest kobietą (antologia; Cieśla Joanna, Klementowska Iza (Klementowska Izabela), Michalewicz Iza i inni)
-Córka zegarmistrza (Morton Kate)
-Wiedźmie drzewo (French Tana)
-Pierwsze wrażenia (Sittenfeld Curtis).

Jeszcze raz dziękuję za spotkanie! Z Wami zawsze jest wesoło :D
Użytkownik: joanna86 2022-12-04 16:04 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Gorące podziękowania dla Biblionetkołaja z Lublina za dwie książki, które bardzo chciałam przeczytać: Madonna w lustrze (Minkowski Aleksander (pseud. Hunter Alex lub Dor Marcin)) oraz I Bóg o nas zapomniał... (Kalinin Andrzej) Pozdrawiam serdecznie!
Użytkownik: obserwatorka 2022-12-04 19:23 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
I ja wraz z (jeszcze) niezarejestrowanym Grzegorzem, również dziękujemy za świetne prezenty mikołajowe, kochanym Mikołajom z katowickiego spotkania :) A dostaliśmy:
Pensjonat na Strandvägen (Edigey Jerzy (właśc. Korycki Jerzy))
W ciszy (Bublanová Alžběta)
Dom zatrutej strzały (Mason Alfred Edward Woodley)
Wiedźmy z Manningtree (Blakemore A. K.)
Ile kosztuje żona? (Rymszewicz Violetta)
Paradyzja (Zajdel Janusz A. (Zajdel Janusz Andrzej))
Grom z jasnego nieba (Larson Erik)
a także za komiks: "Opowieść o Robercie Biedroniu: od Krosna do Brukseli"

Wszystkim bardzo dziękujemy za prezenty, a także za fajny, radosny czas :):):*:*

Użytkownik: McAgnes 2022-12-05 21:51 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Mikołajowi z nie wiadomo skąd (serio, jak on to zrobił, że nie wiadomo?) za Rzeczy, których nie wyrzuciłem (Wicha Marcin) - cudna niespodzianka!
Już zaczęłam kartkować i podczytywać ze środka to tu, to tam - też tak macie, jak dostaniecie nową książkę?
Ściskam Mikołaju, serdecznie!
Użytkownik: lutek01 2022-12-06 19:29 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
A dziś prosto z Zielonczyna przyszły do mnie dwie książki: Ojczyzna dobrej jakości: Reportaże z Białorusi (antologia; Brejwo Katarzyna, Grzenia Rafał, Jürgens Julia i inni) oraz Wojny kobiet (Ornacka Ewa, Pytlakowski Piotr)
Biblionetkołajko, pięknie dziękuję!
Użytkownik: misiak297 2022-12-06 21:22 napisał(a):
Odpowiedź na: A dziś prosto z Zielonczy... | lutek01
A ja w tej samej paczce znalazłem dla siebie:

- Gdybyś tylko wiedziała (Beckerman Hannah)
- Siła (Alderman Naomi)

I mikołajki od razu stały się prawdziwie mikołajkowe:) Bardzo dziękuję!
Użytkownik: Kakyuu przedwczoraj, 20:22 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ślę kolejne podziękowania Biblionetkołajowi, tym razem wrocławskiemu, który obdarował mnie Małe Licho i lato z diabłem (Kisiel Marta). Pięknie dziękuję i ściskam mocno! :)
Użytkownik: Anna125 wczoraj, 12:22 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Kochanym Biblionetkołajom dziękuję za piękne prezenty! Sprawiły mi dużą przyjemność i nawet lekuchno się zaniepokoiłam skąd u Biblionetkołajów taka przenikliwość i wiedza o moich skrytych pragnieniach. :-))
Mnóstwo dobrego czasu w okresie zimowego przesilenia i serdeczności od Chomika!
Trzynaście powodów (Asher Jay)
Cham (Orzeszkowa Eliza)
Show (Hurka Olgierd)
Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki wczoraj, 14:22 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję kochanym Biblionetkołajom za wspaniałe lektury na święta:
Altana (Nichols Mary)
Zanim się pojawiłeś (Moyes Jojo)
Opowieść o Dickensie (Graham Eleanor)

Całuję mocno!
Użytkownik: Aril27 wczoraj, 17:18 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ogromne podziękowania dla Biblionetkołajki i jej pomocników z Kielc za książkę Niewinna kochanka (Warren Tracy Anne). Dziękuję również za uroczą kartkę z życzeniami, piękną zakładkę i ciekawy magnes na lodówkę.
Wesołych świąt i książek, które nigdy nie nudzą;)