Aby BiblioNETka mogła polecić Ci książki musisz się zarejestrować, zalogować i ocenić trochę książek, które już czytałeś(aś) - zwykle wystarczy około 30-40. BiblioNETka poleca książki porównując Twój gust czytelniczy z gustami innych jej użytkowników - szuka ludzi najbardziej podobnych do Ciebie i poleca Ci inne dobre książki, które oni lubią. Branych jest pod uwagę też wiele innych kryteriów, jak np. Twój wiek i płeć, Twoje ulubione gatunki literackie itp.

Konto w BiblioNETce możesz założyć tutaj. Aby dowiedzieć się jak zacząć przygodę z BiblioNETką kliknij tutaj.

Oprócz opcji "Poleć książki" są też inne sposoby szukania dobrych książek w BiblioNETce. Zapraszamy do naszego rankingu, aby poznać najlepiej i najczęściej oceniane książki. W dziale recenzje można odnaleźć wiele interesujących recenzji i opisów książek.

Pokaż:

Oto książki, które według systemu mogą Ci się spodobać.

W kolumnie "Zaufanie" znajduje się liczba, która oznacza, na ile system jest pewien swojej rekomendacji. Im ta liczba jest większa, tym lepiej. Jeśli znajdują się tam same małe liczby (np. < 30%), to może to oznaczać, że albo oceniłeś(aś) zbyt mało książek, albo w systemie nie ma żadnych użytkowników, którzy czytają książki podobne do Ciebie.

Aby dowiedzieć się, dlaczego system polecił Ci daną książkę, kliknij na link w kolumnie "zaufanie". Ostatnia kolumna tabeli umożliwia ocenę książki i rekomendacji. Możesz tam wskazać ocenę książki, jeśli już ją czytałeś(aś) [ 1-6 ] lub zaznaczyć, że książka wydaje Ci się interesująca [ :-) ], albo Cię nie interesuje [ :-( ].

Zobacz listę użytkowników , którzy są brani pod uwagę przy polecaniu książek dla Ciebie.

Wersja tekstowa do druku
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: