Dodany: 05.11.2022 15:18|Autor: OlimpiaOpiekun BiblioNETki

Podziękowania dla Biblionetkołaja 2022 r.

Tylko w tym wątku wysyłamy informację, że otrzymaliśmy prezent.
A tutaj więcej informacji o akcji: Biblionetkołaj 2022 r.
Użytkownik: wwwojtusOpiekun BiblioNETki 09.11.2022 19:10 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Czyżbym w tym roku to ja był najgrzeczniejszy? :-)

Bardzo dziękuję Biblionetkołajce i jej pomocnikom za Wysokie okno (Chandler Raymond) i Sklepik z marzeniami (King Stephen (pseud. Bachman Richard, Evans Beryl)) oraz rożne dodatki.
Dziękuję również serdecznie za dołączone życzenia!
Użytkownik: Akrim 10.11.2022 18:49 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Biblionetkołajowi Nadmorskiemu z Reniferem Podwodnym (co za cudne miano!) z Gdańska za książkę
Kirke (Miller Madeline)
Ten listopadowy chłodny dzień zrobił się cieplejszy i milszy dzięki Twojemu podarunkowi. Dzięki raz jeszcze! 😍 Dołączam serdeczne życzenia mikołajkowo-gwiazdkowe.
Użytkownik: jolekp 14.11.2022 15:53 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Piękne dzięki dla Mikołajki i jej czworonożnych pomocników za Trafny wybór (Rowling Joanne (pseud. Rowling J. K., Skamander Newt, Whisp Kennilworthy, Galbraith Robert)) oraz zestaw uroczych psio-kocich gadżetów:)
Użytkownik: agazet 15.11.2022 10:37 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Biblionetkołajce i jej czworonożnym pomocnikom za Opowiadania bizarne (Tokarczuk Olga) oraz życzenia i piękne gadżety. Przemiłe rozpoczęcie sezonu przedświątecznego.
Biblionetkołajce oraz czworonożnym pomocnikom życzę samych miłych i radosnych chwil, i wesołych Świąt :)
Użytkownik: wwwojtusOpiekun BiblioNETki 17.11.2022 09:46 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Chyba serio byłem jakoś bardzo grzeczny. :-)

Tym razem zostałem obdarowany dwoma paczkami jednego dnia - jedna Mikołajka przysłała mi Krzyżyk niespodziany: Czas Goralenvolk (Kuraś Bartłomiej, Smoleński Paweł (pseud. Jerz Tomasz)), natomiast od Mikołajki Mikołajewskiej dostałem Wrzos (Rodziewiczówna Maria).

Za oba prezenty bardzo serdecznie dziękuję!
Użytkownik: @nat@ 17.11.2022 12:30 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Gorąco dziękuję Mikołajce Mikołajewskiej z Krakowa za Ukradziony sen (Marinina Aleksandra (właśc. Aleksiejewa Marina)). Wspaniała, miła niespodzianka ❤
Zdecydowanie rozpoczyna ona sezon gorączki świątecznej :D Wszystkiego dobrego i bardzo dziekuję!
Użytkownik: yeltet 19.11.2022 09:23 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Wychodzi na to, że w ty roku byłam bardzo grzeczna:) Od tajemniczego Mikołaja dostałam aż trzy książki!
- Mój tata panda
- Straszny kraj
- Tak to już jest
Za które nawet nie wiem jak dziękować, bardzo bardzo bardzo dziękuję:))
Użytkownik: Rbit 19.11.2022 16:41 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Jestem zaskoczony, zawstydzony, bo zupełnie nie zasłużyłem, ale bardzo, bardzo wdzięczny.

Drogi Biblionetkołaju, dziękuję serdecznie za Biały głód (Ollikainen A. M. (Ollikainen Aki)) . To cudeńko z pewnością przypadnie mi do gustu.
Użytkownik: jolietjakeblues 20.11.2022 15:02 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
To był dzień pierwszego śniegu tej jesieni. Listonosz powiesił paczkę na bardzo zimnej klamce furtki. A w paczce... Inne światy (Machen Arthur) i Koszmar jednej nocy (Gaskell Elizabeth (Gaskell E. C., Gaskell Elizabeth Cleghorn)) z mojego biblionetkowego schowka. Ależ się ucieszyłem! Biblionetkołajka i jej pomocnicy, mam taką skromną nadzieję, nie kierowali się tylko tymże schowkiem, ale może i moimi recenzjami. Niesamowite historie pisane w dziewiętnastym i z początkiem następnego wieku. To bardzo lubię. Zwłaszcza porą, gdy pod butami skrzypi śnieg podczas krótkiego spaceru z yorkiem. Do tego cudna, bożonarodzeniowa kartka z rozczulającymi życzeniami! Dziękuję! A między nią i książkami znajduję jeszcze kocie i psie magnesy oraz księżycowę zakładkę, tudzież wspaniałą, literacko-kawową podstawkę pod kubek... Wielka, wielka radość!
Użytkownik: tweety008 22.11.2022 09:53 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Drogi Biblionetkołaju bardzo dziękuję za Mitologia nordycka (Gaiman Neil) i to w takim wydaniu, jak mi się marzyło! :)
Użytkownik: Avael 22.11.2022 12:52 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Biblionetkołajce z Warszawy za książkę Lato na Rodos (Ryrych Katarzyna (Dziki-Ryrych Katarzyna, Dziki Katarzyna, Ryrych-Korczyńska Katarzyna)) oraz śliczną kartkę z życzeniami. Wszystkiego dobrego i Wesołych Świąt! :)
Użytkownik: tweety008 22.11.2022 18:19 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
No tego to się dzisiaj nie spodziewałam!
Druga książka tego samego dnia! Dziękuję Biblionetkołajce za kartkę z życzeniami i Korona śniegu i krwi (Cherezińska Elżbieta)
A kocie gadżety wymiatają!
Dziękuję!
Użytkownik: alva 22.11.2022 19:11 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Biblionetkołajowi M. za aż dwie książki: Najkrótszy przewodnik po sobie samym (Herling-Grudziński Gustaw) oraz Znaczy Kapitan (Borchardt Karol Olgierd) . Będzie czytane!
Użytkownik: ahafia 22.11.2022 20:55 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Biblionetkołajowi M. za Biała noc miłości: Opowieść teatralna (Herling-Grudziński Gustaw) oraz "Pan raczy żartować, panie Feynman!": Przypadki ciekawego człowieka (Feynman Richard Phillips) z miłą dedykacją. Zupełnie się nie spodziewałam, więc przyjemność tym większa :)
Użytkownik: LouriOpiekun BiblioNETki 22.11.2022 21:26 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Serdecznie dziękuję Biblionetkołajce i jej czworonożnym pomocnikom za Zimowy monarcha (Cornwell Bernard) oraz za piękną kartkę z życzeniami a także niezwykle adekwatny w obecnych czasach magnes na lodówkę :)
Użytkownik: @nat@ 22.11.2022 23:59 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo, bardzo gorąco dziękuję Mikołajce z Boganii za świąteczną karteczkę i Mama kłamie (Bussi Michel). Strasznie czekałam na tą książkę i podwójną niespodzianką była dzisiejsza paczuszka - że coś dostałam, ale też że właśnie tę książkę! Dziękuję i życzę również zaczytanych świąt, a także całego grudnia :)
Użytkownik: verdiana 23.11.2022 12:41 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Biblionetkołajowi za Co czytali sobie, kiedy byli mali? (antologia; Świerżewska Ewa, Mikołajewski Jarosław, Bralczyk Jerzy i inni) i za piękną kartkę! Już się nie mogę doczekać, kiedy tę książkę przeczytam!

Tobie też życzę cudownych wieczorów z książką, pod kocykiem, z kawką! <3
Użytkownik: tweety008 23.11.2022 15:24 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Radosny Mikołaju z Rudy Śląskiej bardzo dziękuję Ci za Lata powyżej zera (Cieplak Anna) i dodatkowe książki, o których nawet nie wiedziałam, że istnieją, ale wierzę w Twoją intuicję i nie wierzę w przypadki :)
I jeszcze dodam, że kwartalnik jest super!
Użytkownik: ktrya 23.11.2022 16:05 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję kochanemu BiblioNETkołajowi z Łodzi (chyba - stempel niewyraźny) za Szekspir i uzurpator: Z Krzysztofem Warlikowskim rozmawia Piotr Gruszczyński (Gruszczyński Piotr, Warlikowski Krzysztof), która jest w moich schowku od początku studiów, ponieważ została polecona przez prowadzącą zajęcia w I semestrze. Cieszę się, że po 10 latach w końcu będę mogła z nią się zapoznać.
Dziękuję także za kartkę z życzeniami! Staram się wypełniać te jesienno-zimowe wieczory czytaniem.
Wszystkiego dobrego dla Ciebie!
Użytkownik: nooly 23.11.2022 18:07 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję Mikołajowi za egzemplarz książki listopada Biblionetki, czyli Egipcjanin Sinuhe (Waltari Mika) oraz bonusowe Wiek biblijny i śmierć: Czekając na czarny obłok (Herling-Grudziński Gustaw) :)
Użytkownik: joanna86 24.11.2022 10:58 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo serdecznie dziękuję Mikołajowi z Łodzi za świetną książkę Tomek na wojennej ścieżce (Szklarski Alfred (pseud. Bronowski Alfred lub Garland Fred lub Gruda Aleksander)) oraz śliczną kartkę z życzeniami! Równie gorące podziękowania dla Mikołajki z Pysznicy, która bardzo hojnie obdarowała mnie aż czterema książkami z mojego schowka! Dostałam: Otello: Ten nowy (Chevalier Tracy) , Doktor Murek zredukowany (Dołęga-Mostowicz Tadeusz (pseud. Dęboróg W. M.)) , Spotkanie w Bagdadzie (Christie Agatha (pseud. Westmacott Mary)) , Ława przysięgłych (Grisham John) Nie wiem, czym sobie zasłużyłam na tyle prezentów, ale jestem wdzięczna, wzruszona i bardzo szczęśliwa! Pozdrawiam moich Mikołajów i życzę Wesołych Świąt!
Użytkownik: krsz7 24.11.2022 11:16 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Serdeczne podziękowania dla Mikołaja Długobrodego z Wrocławia za książkę Tropy (Warda Małgorzata (Szymańska-Warda Małgorzata)) Bardzo miła niespodzianka! Pozdrawiam gorąco!
Użytkownik: littleangel_ 24.11.2022 17:28 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję kochanemu Biblionetkołajowi za: Pieskie życie mojego kota (Macios Karolina) oraz
Na zawsze (McNaught Judith)
Cudowna niespodzianka!
Użytkownik: tweety008 25.11.2022 10:01 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
To jakieś szaleństwo :) Bardzo dziękuję Mikołajce Mikołajewskiej za Dłonie (Warda Małgorzata (Szymańska-Warda Małgorzata)) tego prezentu to się niespodziewałam :)
Użytkownik: yeltet 26.11.2022 17:52 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ogromnie dziękuję Mikołajce Mikołajewskiej z Krakowa za "Rozmowy z katem" Moczarskiego:)
Użytkownik: Marylek 28.11.2022 13:55 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Pięknie dziękuję Biblionetkołajowi za Cztery Drogi (Kinnunen Tommi) i cudną kocią kartkę!

Udanych Świat i góry dobrych lektur, Mikołaju! :)
Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 28.11.2022 17:59 napisał(a):
Biblionetkołajowi Krakowskiemu dziękuję za
Akrobaci (Mossakowska Zofia).
Użytkownik: wwwojtusOpiekun BiblioNETki 29.11.2022 11:56 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję bardzo Biblionetkołajowi za Niedźwiedzia przysługa: Jak w amerykańskim miasteczku nie powstała libertariańska utopia (i co nieco o baribalach) (Hongoltz-Hetling Matthew) wraz ze świetną kartką świąteczną oraz za życzenia.
Nawzajem :-)
Użytkownik: krsz7 29.11.2022 14:40 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Gorąco dziękuję Mikołajowi Kożuchowskiemu z Zamarsk za Echo winy (Link Charlotte) oraz dodatkowe słodkości! Pozdrawiam serdecznie i życzę równie miłych prezentów pod choinką!
Użytkownik: zochuna 30.11.2022 08:32 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję kochanemu Biblionetkołajowi za książkę Daleko, coraz bliżej (Schulman Alex) i takie miłe życzenia :))
Użytkownik: Kakyuu 01.12.2022 17:56 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Kochany Biblionetkołaju z Lublina! Dziękuję pięknie za książkę Burzliwy żywot Baska Zalacaína (Baroja y Nessi Pio). W tym roku planowałam spędzić urlop w kraju Basków, niestety nie wyszło, ale teraz mam możliwość odwiedzić te strony na kartach powieści. Uściski!
Użytkownik: wwwojtusOpiekun BiblioNETki 01.12.2022 20:18 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dzisiejszy dzień był wyjątkową i niespodziewaną prezentową kumulacją. Mam nadzieję, że nie pogubię się w sprawozdaniu, bo trochę się tego uzbierało :-)
- od Biblionetkołaja z Lublina dostałem dwie książki: Nienawiść (Srokowski Stanisław (ur. 1936)) i Srda śpiewa o zmierzchu w Zielone Świątki (Jergović Miljenko) wraz z życzeniami (wprawdzie paczka odebrana wczoraj, ale dopiero dziś dotarła do mych rąk)
- Mikołaj Kogut uraczył mnie książką Lepiej już było (Król Marcin (pseud. King Felix)), życzeniami oraz zestawem zakładek
- Mikołaj Książek podarował mi dwutomowe wydanie Maria i Magdalena (Samozwaniec Magdalena (właśc. Kossak Magdalena))
- ostatnia przesyłka przyszła od Mikołaja, który raczył był wyróżnić w krótkiej notce mą wyjątkową grzeczność tego roku - do notki dołączył Chłopaki Anansiego (Gaiman Neil)

Za wszystkie te prezenty i życzenia bardzo serdecznie dziękuję!
Nigdy bym nie przypuszczał, że jednego dnia mogę zostać tak rozpieszczony książkowo prezentami przywiezionymi przez biblionetkołajowe zaprzęgi.
Użytkownik: Anna 46 02.12.2022 14:23 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Kochana Biblionetkołajko + czworonożni pomocnicy!

Dziękuję bardzo przepięknie za:

- zakładkę kocio/psią (sama słodycz)
- mruczącą kartkę świąteczną
- cudo magnesik na lodówkę - tu słodycz jest rzędu kilograma krówek

i oczywiście książki

Tajemnica autoportretu (Archer Jeffrey (ur. 1940))
Stan czwarty (Archer Jeffrey (ur. 1940))

Ściskam przedświątecznie.
Użytkownik: yeltet 02.12.2022 18:07 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Mikołajowi za książkę "Drogie życie" Munro!:))
Użytkownik: martamatylda 03.12.2022 09:18 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Nie posiadam się z radości! Prosto z Bogorii (cóż za nazwa - jak z bajki!) dostałam w prezencie Wakacje Mikołajka (Goscinny René) w wydaniu, które pamiętam z dzieciństwa oraz Wczesną jesienią w Złotych Piaskach (Fleszarowa-Muskat Stanisława) . Bardzo dziękuję za uprzyjemnienie mi długich, zimowych wieczorów, także przy pomocy kawki i wafelka :)
Użytkownik: anek7 03.12.2022 12:47 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Wraca człowiek z pracy bez ducha (sezon grypowy w szkole = zastępstwa, łączenie klas i inne takie przyjemności) a w domu czeka na niego książkowa niespodzianka :)
Biblionetkołajce (chyba z Kielc, bo pieczątka baaardzo niewyraźna) serdecznie dziękuję za Kłamstwa Locke'a Lamory (Lynch Scott) , które sprawiły, że dzień mimo wszystko wydał się fajniejszy.
Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 03.12.2022 18:12 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Właśnie wróciliśmy z Miciusiem ze spotkania w Katowicach, gdzie liczne grono Biblionetkołajów płci obojga obdarowało nas ( nominalnie wprawdzie tylko mnie, ale akurat tak się składa, że większość podarków trafiła i w gust Miciusia) całą masą książek:
Przesilenie zimowe (Pilcher Rosamunde (pseud. Fraser Jane))
Już czas (Picoult Jodi)
Show (Hurka Olgierd)
Spalić wiedźmę (Kubasiewicz Magdalena)
Wiedźma Jego Królewskiej Mości (Kubasiewicz Magdalena)
i, crème de la crème, coś, o czym nade wszystko marzyłam:
On czyli Prawie wszystko o tatrzańskim niedźwiedziu (Zwijacz-Kozica Tomasz, Zięba Filip)!

Pięknie dziękuję wszystkim Biblionetkołajom za tak hojne dary i obiecuję, że przeczytam przykładnie i z radością!

Użytkownik: EPA! 03.12.2022 19:00 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję Biblionetkołajowi, który na dzisiejsze spotkanie dostarczył dla mnie Wspomnienia, sny, myśli: Spisane i podane do druku przez Anielę Jaffé (Jung Carl Gustaw) oraz Taterniczki: Miejsce kobiet jest na szczycie (Komosa-Styczeń Agata). Szykuje się czytelnicza uczta :))
Użytkownik: Aquilla 03.12.2022 19:20 napisał(a):
Bardzo dziękuję Mikołajowi spotkaniowemu za

Blady przestępca (Kerr Philip (Kerr P. B.))
5 sekund do Io (Warda Małgorzata (Szymańska-Warda Małgorzata))
i Demony Leningradu (Przechrzta Adam)

Koło Przechty kręcę się już od paru lat, w końcu nie mam wymówki, muszę się zapoznać :D .
Użytkownik: mafiaOpiekun BiblioNETki 03.12.2022 20:27 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dzisiaj dostałam na mikołajowym spotkaniu aż pięć książek.:

Bolało jeszcze bardziej (Ostałowska Lidia)
Szew za igłą (Hożewska Marta)
Złap mnie (Gardner Lisa (pseud. Scott Alicia))
Bez ostatniego rozdziału: Wspomnienia z lat 1939-1946 (Anders Władysław)
Kostka Napierski: Powieść z XVII wieku (Orkan Władysław (właśc. Smreczyński Franciszek)) -

Bardzo dziękuję wszystkim Mikołajom za wszystkie książki, bardzo mi miło. ;-) A "Kostka Napierski" bardzo mnie zaskoczył. ;)
Użytkownik: ilia 03.12.2022 20:46 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dzisiejsze spotkanie biblionetkołajowe w Katowicach było super! A ponadto Biblionetkołaj obdarował mnie dwoma książkami:
- Pokaż mi swoją bibliotekę (antologia; Rybka Aleksandra, Bralczyk Jerzy, Kirwil Lucyna i inni)
- Pielęgniarka (Corrigan J. A.)
Dziękuję bardzo :)
Użytkownik: lutek01 03.12.2022 22:45 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim biblionetkołajom, którzy na dzisiejszym spotkaniu mikołajkowym w Katowicach obdarowali mnie takimi oto rarytasami:
Zapiski z Homs: 16 stycznia - 2 lutego 2012 (Littell Jonathan)
Życie to za mało: Notatki o stracie i poszukiwaniu nadziei (Michalewicz Iza)
Noc Ósma (Fitzek Sebastian)
27 śmierci Toby'ego Obeda (Gierak-Onoszko Joanna)
Prezenty książkowe dopełniły słodkości. Czekolada i książka - nie ma szans się oprzeć...
Użytkownik: misiak297 03.12.2022 23:20 napisał(a):
Musiałem być bardzo grzeczny:) Biblionetkołaje i o mnie pamiętali. Dostałem:

- Firefly Lane (Hannah Kristin) (jedna z książek-przyjaciółek roku, bardzo chciałem mieć własną);
- Iluzja grzechu (Marinina Aleksandra (właśc. Aleksiejewa Marina)) - ostatnia Marinina, której nie miałem na półce:)
- Dziecko w literaturze (Górski Jarosław (ur. 1970)) - idealna seria do poczytywania. Zawsze się dowiem czegoś ciekawego
- Z różnych sfer (Orzeszkowa Eliza) - a to prawdziwy rarytas!
- Niedołęga (Highsmith Patricia Mary (pseud. Morgan Claire)) - lubię autorkę
- Zmowa nieobecnych (Kuncewiczowa Maria) - a tę autorkę lubię jeszcze bardziej:)

A do tego coś dla ciała - żelki, pianki i czekolada:) Mniam!

Bardzo Wam dziękuję!

Użytkownik: jolekp 04.12.2022 10:20 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Mnie też obdarowały śląskie Biblionetkołaje, bo to strasznie hojne bestie są:). Dziękuję bardzo za:
Wieczny mąż (Dostojewski Fiodor (Dostojewski Teodor))
Franz albo Dlaczego antylopy biegną jedna obok drugiej (Simon Christoph)
Dziewczyna, która klaszcze (Kozioł Tomasz)
Witajcie na cholernej Arktyce: Moja walka o niezależność na surowej Północy (Braverman Blair)
Zakręt samobójców (Tarnawa G. R.)
Jak ocalić życie (Carter Eva)
oraz za cudownie spędzony czas. Warto było spędzić 10 godzin w podróży:)
Użytkownik: Kakyuu 04.12.2022 13:08 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Po powrocie do domu śpieszę podziękować śląskim Mikołajom za cudowne prezenty! Po spotkaniu nie tylko niedźwiedź był z tobołem ;) Zostałam obdarowana cudownymi książkami:
-Miłosne ucieczki (Schlink Bernhard)
-Miedziaki (Whitehead Colson)
-Odwaga jest kobietą (antologia; Cieśla Joanna, Klementowska Iza (Klementowska Izabela), Michalewicz Iza i inni)
-Córka zegarmistrza (Morton Kate)
-Wiedźmie drzewo (French Tana)
-Pierwsze wrażenia (Sittenfeld Curtis).

Jeszcze raz dziękuję za spotkanie! Z Wami zawsze jest wesoło :D
Użytkownik: joanna86 04.12.2022 16:04 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Gorące podziękowania dla Biblionetkołaja z Lublina za dwie książki, które bardzo chciałam przeczytać: Madonna w lustrze (Minkowski Aleksander (pseud. Hunter Alex lub Dor Marcin)) oraz I Bóg o nas zapomniał... (Kalinin Andrzej) Pozdrawiam serdecznie!
Użytkownik: obserwatorka 04.12.2022 19:23 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
I ja wraz z (jeszcze) niezarejestrowanym Grzegorzem, również dziękujemy za świetne prezenty mikołajowe, kochanym Mikołajom z katowickiego spotkania :) A dostaliśmy:
Pensjonat na Strandvägen (Edigey Jerzy (właśc. Korycki Jerzy))
W ciszy (Bublanová Alžběta)
Dom zatrutej strzały (Mason Alfred Edward Woodley)
Wiedźmy z Manningtree (Blakemore A. K.)
Ile kosztuje żona? (Rymszewicz Violetta)
Paradyzja (Zajdel Janusz A. (Zajdel Janusz Andrzej))
Grom z jasnego nieba (Larson Erik)
a także za komiks: "Opowieść o Robercie Biedroniu: od Krosna do Brukseli"

Wszystkim bardzo dziękujemy za prezenty, a także za fajny, radosny czas :):):*:*

Użytkownik: McAgnes 05.12.2022 21:51 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Mikołajowi z nie wiadomo skąd (serio, jak on to zrobił, że nie wiadomo?) za Rzeczy, których nie wyrzuciłem (Wicha Marcin) - cudna niespodzianka!
Już zaczęłam kartkować i podczytywać ze środka to tu, to tam - też tak macie, jak dostaniecie nową książkę?
Ściskam Mikołaju, serdecznie!
Użytkownik: lutek01 06.12.2022 19:29 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
A dziś prosto z Zielonczyna przyszły do mnie dwie książki: Ojczyzna dobrej jakości: Reportaże z Białorusi (antologia; Brejwo Katarzyna, Grzenia Rafał, Jürgens Julia i inni) oraz Wojny kobiet (Ornacka Ewa, Pytlakowski Piotr)
Biblionetkołajko, pięknie dziękuję!
Użytkownik: misiak297 06.12.2022 21:22 napisał(a):
Odpowiedź na: A dziś prosto z Zielonczy... | lutek01
A ja w tej samej paczce znalazłem dla siebie:

- Gdybyś tylko wiedziała (Beckerman Hannah)
- Siła (Alderman Naomi)

I mikołajki od razu stały się prawdziwie mikołajkowe:) Bardzo dziękuję!
Użytkownik: Kakyuu 07.12.2022 20:22 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ślę kolejne podziękowania Biblionetkołajowi, tym razem wrocławskiemu, który obdarował mnie Małe Licho i lato z diabłem (Kisiel Marta). Pięknie dziękuję i ściskam mocno! :)
Użytkownik: Anna125 08.12.2022 12:22 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Kochanym Biblionetkołajom dziękuję za piękne prezenty! Sprawiły mi dużą przyjemność i nawet lekuchno się zaniepokoiłam skąd u Biblionetkołajów taka przenikliwość i wiedza o moich skrytych pragnieniach. :-))
Mnóstwo dobrego czasu w okresie zimowego przesilenia i serdeczności od Chomika!
Trzynaście powodów (Asher Jay)
Cham (Orzeszkowa Eliza)
Show (Hurka Olgierd)
Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 08.12.2022 14:22 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję kochanym Biblionetkołajom za wspaniałe lektury na święta:
Altana (Nichols Mary)
Zanim się pojawiłeś (Moyes Jojo)
Opowieść o Dickensie (Graham Eleanor)

Całuję mocno!
Użytkownik: Aril27 08.12.2022 17:18 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ogromne podziękowania dla Biblionetkołajki i jej pomocników z Kielc za książkę Niewinna kochanka (Warren Tracy Anne). Dziękuję również za uroczą kartkę z życzeniami, piękną zakładkę i ciekawy magnes na lodówkę.
Wesołych świąt i książek, które nigdy nie nudzą;)
Użytkownik: carly 09.12.2022 19:14 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ten pochmurny dzień rozjaśniła mi wizyta Biblionetkołaja:) Droga Biblionetkołajko z Miechowa dziękuję pięknie za Na glinianych nogach (Pratchett Terry) oraz cudną kartkę z życzeniami:) Wesołych Świąt!
Użytkownik: jolietjakeblues 11.12.2022 13:19 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Piękna niespodzianka! I jestem pewien, że życzenia "Satysfakcjonującej lektury oraz Wesołych Świąt" spełnią się jak najbardziej! I takimiż się odwzajemniam, dziękując Biblionetkołajowi za Ekspedycja: Historia mojej miłości (Uusma Bea (właśc. Uusma Mari Beatrice)).
Użytkownik: joanna86 11.12.2022 13:26 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję serdecznie Pomocniczce Mikołaja za książkę Ostatni Mohikanin (Cooper James Fenimore)
Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt!
Użytkownik: porcelanka 11.12.2022 21:22 napisał(a):
Z opóźnieniem, ale szczerze dziękuję Biblionetkołajom z Krakowa za:
Pierścionki (Steel Danielle)
Ona (Rodziewiczówna Maria)
Malwina przegrała milion (Kłodzińska Anna (pseud. Załęski Stanisław lub Mierzański Stanisław))

Ależ to była niespodzianka:)
Użytkownik: lutek01 12.12.2022 00:13 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
A właśnie, że wszystkim powiem! Że dostałem Nie mów nikomu (Coben Harlan)
Dobry kryminał nie jest zły! Biblionetkołajko z Cieszyna, bardzo serdecznie dziękuję. Również za słodki cieszyński załącznik :-)
Użytkownik: il93 12.12.2022 15:35 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Serdecznie dziękuję Biblionetkołajce za Dobra świnka, dobra: Niezwykłe życie Christophera Hogwooda (Montgomery Sy) Wspaniała niespodzianka!
Użytkownik: Tifanis 12.12.2022 17:57 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Jakaś nieogarnięta w tym roku jestem :)
Niewiele zabrakło, abym zupełnie zapomniała o podziękowaniach dla wspaniałego Biblionetkołaja z Krakowa. Dziękuję, dziękuję, dziękuję za….ho ho ho Pawilon małych ssaków (Pufelski Patryk) oraz …ho ho ho Bardo (Szpila Agnieszka). A teraz…kominek, kocyk, kubek herbaty z cytryną i już mam święta :)
Użytkownik: fugare 13.12.2022 22:20 napisał(a):
Kochana Górnośląska BiblioNETkołajko!

Bardzo Ci dziękuję za:
Wolność na wygnaniu: Autobiografia (Bstan-'dzin-rgya-mtsho (Gjatso Tenzin XIV Dalajlama; Gjaco Tenzin XIV Dalai Lama))
Zimowanie: Moc odpoczynku i wyciszenia, kiedy wszystko idzie nie tak (May Katherine)
Mistycy i cudotwórcy Tybetu (David-Néel Alexandra (David-Neel Aleksandra, David-Neel A.; David Louise Eugénie Alexandrine))
i bardzo żałuję, że jak wszystkie grzeczne dziewczynki, które jutro idą do pracy muszę już iść spać, zamiast natychmiast zabrać się do czytania! Bardzo jestem uradowana!
Użytkownik: Evusia 14.12.2022 21:52 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Gorące podziękowania dla Biblionetkołaja z Rudy Śląskiej za książkę Moja droga do Santiago: Opowieść pielgrzyma agnostyka (Ward Robert):)
Śląsk to największe moje odkrycie turystyczne w tym roku.
Wszystkiego najlepszego w czasie Świąt i pomyślności w Nowym Roku!
Użytkownik: @nat@ 14.12.2022 22:32 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Gorąco dziękuję Biblionetkołajce (niestety nie zdołałam odczytać skąd) za Romans na receptę (Szwaja Monika) i piękną kartkę z życzeniami. Myślę że mimo braku miejscowości będzie wiedzieć, że to właśnie ona zrobiła mi świetny dzień rozpoczynając go od niespodziankowej paczuszki. Dziękuję! :)
Użytkownik: obserwatorka 15.12.2022 23:10 napisał(a):
Bardzo dziękuję wspaniałej Mikołajce ze Śląska za:
Dom Jedwabny (Horowitz Anthony)
Użytkownik: Rbit 16.12.2022 20:12 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Biblionetkołajce oraz jej czworonożnym pomocnikom wielka Gloria!

Dziękuję przenajserdeczniej zarówno za pięknie zapakowane Sprzysiężenie głupców (Toole John Kennedy) ale również za uroczą zakładkę i magnesik z Aniołkiem.

Wszystkiego dobrego Biblionetkołajko! Obyś sama pod choinką znalazła najlepsze lektury.
Użytkownik: ilia 16.12.2022 22:19 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję bardzo Biblionetkołajce z Bydgoszczy za książkę To, co wiem na pewno (Winfrey Oprah), śliczną kartkę - kot w czapce Mikołaja z bardzo zadowoloną miną leżący w pozie leniwca na stosie pudeł z prezentami - oraz piękne życzenia. Prezent rozjaśnił mi dzień :)
Użytkownik: Lilo 17.12.2022 16:52 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Jestem na Bibliotece kilkanaście lat, a dopiero w tym roku byłam wystarczająco grzeczna, żeby otrzymać książkę! :) Dziękuję Mikołajowi za "Cztery drogi". To była bardzo, bardzo miła niespodzianka!
Użytkownik: Anna Ściężor 18.12.2022 13:53 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Biblionetkołajowi z Książkowa Małego (sądząc po pieczątce to chyba gdzieś koło Wrocławia? ;)) za książkę Kedrigern i wilkołaki (Morressy John) . Szlachetne pochodzenie książki docenione, a uroda nie przeszkodzi w czytaniu ;) Dziękuję też za pocztóweczkę z życzeniami i piszę: wzajemnie ! :)
Użytkownik: Neska 18.12.2022 22:47 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ooooogromnie dziękuję Mikołajowi z Pniew , który musiał pokonywać śnieżne przeszkody w te zimowe dni za książeczkę japońskiej autorki Yu Miri " Stacja Tokio Ueno".
Uwielbiam Serię z Żurawiem i mam zmiar przeczytać wszystko co zostało wydane.
Jak to odgadłeś drogi mój Mikołaju , czyżby jakieś elfy szepnęły Ci do uszka :)
Jeszcze raz dziękuję , życzę Ci również zaczytanego Nowego Roku.
Użytkownik: Czajka 19.12.2022 12:44 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Opóźnione ale ogromne podziękowania dla Biblionetkołaja za Uczniowie Spartakusa (Rudnicka Halina (1909-1982))
:D
Użytkownik: lutek01 19.12.2022 23:15 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Biblionetkołaju z Bnetkowa Niżnego koło Rybnika, serdeczne dzięki za Kiczery: Podróż przez Bieszczady (Robiński Adam)
Bieszczady to jedno z moich miejsc na Ziemi, dawno o nich nie czytałem. Czas to zmienić. :-)
Serdeczności dla Ciebie!
Użytkownik: joanna86 20.12.2022 16:51 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Przesyłam serdeczne podziękowania dla Mikołajki ze Szczecina za Kronika ptaka nakręcacza (Murakami Haruki) Równie gorąco dziękuję Mikołajce z Bytomia za Dom (Kościelny Piotr (ur. 1978)) Już się nie mogę doczekać lektury! Pozdrawiam i życzę cudownych Świąt!!!
Użytkownik: nightbird 21.12.2022 14:22 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Mikołajowi z Kielc za książkę "Czarne skrzydła", kartkę z życzeniami oraz uroczy magnes. Dziękuję bardzo i życzę Ci Wesołych Świat.
Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 22.12.2022 22:27 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję bardzo Biblionetkołajowi, który obdarował mnie książką Zakazana psychologia: O cnotach, przywarach i uczynkach małych wielkich uczonych (Witkowski Tomasz) i kartką świąteczną. Z całego serca dziękuję i życzę wielu wspaniałych lektur, spokojnych świąt oraz czasu na czytanie.

Ps. Paczuszka troszkę pokrążyła, a nawet miała status zagubionej, ale... wszystko dobre, co dobrze się kończy.
Użytkownik: Kakyuu 22.12.2022 22:38 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Pięknie dziękuję Mikołajce z Rybnika za Siła rzeczy (Ligocka Roma). Cudowności na święta dla Wszystkich Biblionetkowych Mikołajów!!! Buziaki i uściski :*
Użytkownik: sowa 22.12.2022 23:10 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Biblionetkołajowi Błyskotliwemu z BNETkowa Podgórnego (sądząc z pieczątki, to na Śląsku) za książkę Błyskotliwa zieleń: Wrażliwość i inteligencja roślin (Mancuso Stefano, Viola Alessandra) i miłe życzenia.

Kochany Biblionetkołaju, ja też Ci życzę wszystkiego najlepszego na święta i w całym nadchodzącym 2023 roku, a do tego zawsze krzepiąco spiętrzonych na podorędziu stosików wspaniałych książek (i jeszcze żeby było kiedy je przeczytać oraz gdzie ustawić po przeczytaniu).
Użytkownik: Akrim 23.12.2022 10:24 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Biblionetkołajce i jej czworonożnym pomocnikom za cudowną paczuszkę! :) Za książkę Córka Izebel (Collins Wilkie (Collins William Wilkie)) , śliczną kartkę z przemiłymi życzeniami, uroczą zakładkę i magnesik. Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa. Wszystkiego dobrego świątecznie i noworocznie dla Ciebie! :)
Użytkownik: krsz7 23.12.2022 21:36 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję serdecznie Grudniowemu Mikołajowi z Alei Reniferów w Żywcu:) za książkę Kształt nocy (Gerritsen Tess) Wesołych Świąt Mikołaju! Pozdrawiam gorąco!
Użytkownik: livka 30.12.2022 15:45 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Biblionetkołajowi za książkę Ja, chrześcijanin, zabiłem (Rosseels Maria)
Dużo dla mnie znaczy, że niespodziewanie dostałam książkę! Z wielu względów, o których tu nie napiszę, to był mój taki mały cud.
A tak przy okazji, coś ostatnio zaniedbałam Biblionetkę... to sygnał, że trzeba się "nawrócić".
Mikołajowi bardzo, ale to bardzo dziękuję.
Mam nadzieję, że Nowy Rok przyniesie Mu wiele okazji do radości... takiej, jaką ja dzisiaj miałam. Serdeczności!
Użytkownik: lutek01 30.12.2022 15:48 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Święta minęły, a Mikołaj dalej działa! Biblionetkołajce z Wrocławia serdecznie dziękujemy za Lis (Ugrešić Dubravka) oraz Tkanki miękkie (Rudzka Zyta)
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
Użytkownik: ilia 30.12.2022 20:09 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję bardzo Biblionetkołajowi z Krakowa za kryminał retro Ostatnia noc jej życia (Jennings Maureen). Życzę udanego szampańskiego Sylwestra :)
Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 30.12.2022 20:11 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję uśmiechniętej śląskiej Biblionetkołajce za Zatyrani: Reportaż o najgorzej płatnych pracach (Bloodworth James)

Użytkownik: oyumi 30.12.2022 22:09 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Mikołajowi z Lublina za "Orkan na Jamajce", jest mi niezwykle miło. Serdeczności!
Użytkownik: oyumi 27.02.2023 22:57 napisał(a):
Odpowiedź na: Bardzo dziękuję Mikołajow... | oyumi
Jeszcze raz dziękuję, książka okazała się świeża, zabawna i wciągająca, skończyłam czytać nad ranem.
Użytkownik: Stephanie 30.12.2022 22:39 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Katowickie Biblionetkołaje przyniosły dzisiaj takie oto skarby:
Mario Ludwig " Architekci natury czyli genialne budowle w świecie zwierząt"
Sylwia Stano, Zofia Karaszewska "Pod podszewką.Prawdziwy wizerunek pisarza"
Marguerite Yourcenar "Pamiętniki Hadriana"
Bardzo, bardzo dziękuję!
Użytkownik: Marylek 31.12.2022 01:50 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję Biblionetkołajowi za Kocie wiersze na każdy tydzień (Poinc-Chrabąszcz Anna) oraz Kotes, czyli koci notes :D
Dla Twoich kotów, Biblionetkołaju, też wszystkiego najlepszego!
Użytkownik: margines 31.12.2022 12:10 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Z tego wszystkiego dopiero teraz serdecznie dziękuję Biblionetkołajce, która odwiedziła mnie „pewnego dnia” i wręczyła zakładkę, na której przycupnęła… żaba!;)
Użytkownik: Kakyuu 03.01.2023 13:43 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Biblionetkołaj dalej szaleje :)
Dziękuję pięknie za Lekarstwo dla duszy (Kopińska Justyna). Wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok!
Użytkownik: jolekp 03.01.2023 15:49 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Piękne dzięki dla Mikołaja z Opola za Nikt nie idzie (Małecki Jakub [pisarz]):)
Użytkownik: joanna86 05.01.2023 15:13 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję bardzo Mikołajowi z Opola za Chata wuja Toma: Powieść z czasów niewolnictwa Murzynów w Ameryce (Beecher Stowe Harriet Elizabeth)
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
Użytkownik: jolekp 10.01.2023 15:37 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Kompletnie się już nie spodziewałam żadnych prezentów, ale Mikołaj ewidentnie nie zwalnia jeszcze tempa:)

Piękne dzięki dla Mikołaja Zimnego z Katowic za książkę Muzyka plaży (Conroy Pat) i śliczną kartkę z życzeniami (z kotkiem!).
Użytkownik: Losice 10.01.2023 22:50 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Nadal nie mogę uwierzyć, ale wczoraj odwiedziła mnie prawdziwa Biblionetkołajka (chyba z Rudy Śląskiej) i obdarowała fantasy-stycznym prezentem:
Czarnoksiężnik z Archipelagu (Le Guin Ursula K. (Le Guin Ursula Kroeber))
Najdalszy brzeg (Le Guin Ursula K. (Le Guin Ursula Kroeber))
Grobowce Atuanu (Le Guin Ursula K. (Le Guin Ursula Kroeber))
Tehanu (Le Guin Ursula K. (Le Guin Ursula Kroeber))

Urocza Biblionetkołajko, bardzo Ci dziękuję :)
Użytkownik: lutek01 22.01.2023 01:42 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Święta już dawno za nami a biblionetkołaj działa!
Droga Biblionetkołajko, dziękuję za "Polska. Przewodnik dla zmotoryzowanych". Aż chce się od razu zaplanować trasę i jechać w Polskę!
Użytkownik: misiak297 22.01.2023 01:58 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
I do mnie Biblionetkołaj(ka) dzisiaj zawitał(a), z książką:

Wiosną owego roku (Hill Susan)

Bardzo dziękuję:) Chętnie wrócę do tej autorki.
Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 22.01.2023 14:02 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Chyba czas zakończyć edycję Biblionetkołaja 2022...

W tym roku obdarowano wiele osób, w tym kilka zupełnie nowych, co bardzo mnie cieszy.

Niestety kilkanaście PW zostało bez odpowiedzi, co troszkę mnie zasmuciło, ale mam nadzieję, że w kolejnej edycji będzie jeszcze więcej osób chętnych do zabawy.

Jeżeli dobrze policzyłam, to aż 170 książek znalazło nowy dom. Obdarowywaliście się wzajemnie nie tylko książkami, ale też zakładkami, kartkami, magnesami i słodyczami. Czyli było na bogato :)

Użytkownik: Kamik 23.01.2023 14:51 napisał(a):
Odpowiedź na: Chyba czas zakończyć edyc... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Zastanawiam się, czy osoby, które podały swoje adresy, a nie poinformowały tutaj, że książki do nich dotarły faktycznie ich nie dostały, czy może zapomniały o tym napisać. Wysyłałam książki zwykłymi listami, więc oczywiście zdaję sobie sprawę, że mogły nie dotrzeć do adresatów. Mam tylko nadzieję, że jeżeli osoby te nie otrzymały książek nie pomyślały sobie, że ktoś chciał dostać ich adres w jakimś niecnym celu... :)