Neska - użytkownik BiblioNETki

  • Login: Neska
  • W BiblioNETce od: 10 maja 2006
  • O sobie:

    "Przez jakiś czas Krytyka towarzyszy Dziełu, potem miejsce krytyki zajmują Czytelnicy i to oni mu towarzyszą. Podróż może być długa albo krótka. Potem Czytelnicy umierają jeden po drugim, a Dzieło trwa samotnie, choć inna Krytyka i inni Czytelnicy stopniowo obierają ten sam kurs. Potem Krytyka znów umiera i Czytelnicy znów umierają, a ich kości znaczą szlak, którym Dzieło podróżuje dalej ku samotności. Zbliżyć się do niego, żeglować jego śladem oznacza niechybną śmierć, inna Krytyka i inni Czytelnicy zbliżają się do niego, niezmordowani i bezlitośni, a czas i prędkość ich pochłaniają. Na końcu Dzieło podróżuje nieodwołanie przez Bezkres. I pewnego dnia Dzieło umiera,jak umierają wszystkie rzeczy, jak wygaśnie Słońce i Ziemia, Układ Słoneczny i Galaktyka, i najskrytsza pamięć o ludziach".


    Robert Bolano - "Dzicy detektywi".

Najnowsze czytatki

Brak czytatek do wyświetlenia

Najnowsze wypowiedzi na forum

Podziękowania dla Biblionetkołaja 2019

Autor: Neska Dodany 2020-01-04 19:11

Czas tak pędzi, że zapomniałam podziękować katowickiemu Mikołajowi za książkę - M.Hen " Deutsch dla średnio zaawansowanych ". Bardzo dziękuję 😁

Zobacz całą dyskusję

Katowice - spotkanie 28.12.2019 r.

Autor: Neska Dodany 2019-12-27 19:22

Będę 😀😊

Zobacz całą dyskusję

Podziękowania dla Biblionetkołaja 2019

Autor: Neska Dodany 2019-12-15 21:46

Bardzo gorąco dziękuję Św. Mikołajowi z Prezentowa ( Krakowa :) ) za interesującą książkę Budowniczy ruin i życzenia świąteczne. Tobie, również życzę Wszystkiego Świątecznego oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Zobacz całą dyskusję
Najnowsze recenzje

Brak recenzji do wyświetlenia

Wkład w rozbudowę BiblioNETki
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: