ketyow - użytkownik BiblioNETki

 • Login: ketyow
 • Miasto: Gdynia
 • Czytatnik: Czytatnik z tytułem :-)
 • Gadu-Gadu: 8947985
 • W BiblioNETce od: 4 maja 2010
 • O sobie:

  Czytacz SF, nigdy nie nadążający za nowościami, to z braku czasu, to z przypadłości ciągłego powracania do lektur już czytanych.

  Fan starych kawałków metalowych/rockowych, fan starych gier komputerowych, fan klasyki SF, miłośnik gier planszowych... Uwielbiam narzekać, a największą kreatywność przejawiam kiedy trzeba coś skrytykować (no, i jeszcze przy konkursach z fantastyką do wygrania). Mimo wszystko tryskam humorem jak Unia Europejska pomysłami na uprzykrzenie życia swoim obywatelom. Horoskopy mówią, że odpowiedzialny jest za to mój znak zodiaku.

  Wykorzystam też to, że mogę tu coś przekazać od siebie: jeśli lubisz czytać, to wspieraj rynek wydawniczy i kupuj książki/ebooki. Albo weź się porządnie do nauki angielskiego. Bo jest źle, a będzie jeszcze gorzej.

Najnowsze czytatki

Bóg na L4

Autor: ketyow Dodany 03.02.2024 08:39
Czy rozumiemy otaczający nas świat? Czy nasza percepcja nie ogranicza nas i nie zaburza jego postrzegania? Czy chemia i mikrobiota naszego organizmu m...

Ruta Sepetys - Sól Morza

Autor: ketyow Dodany 20.12.2023 14:56
Urodziłem się na dawnych ziemiach Prus Wschodnich. Dom, w którym się wychowywałem liczył blisko sto lat i był pozostałością po uciekinierach lub wysie...
Najnowsze wypowiedzi na forum

Zapomniany tytuł - SF, II tom, narracja I-osobowa, foki-bogowie i pilot z uszkodzonym mózgiem

Autor: ketyow Dodany 07.04.2023 09:51

Fajnie zobaczyć, że po tylu latach się udało. :-)

Zobacz całą dyskusję

Rozwiązanie konkursu nr 266 "Morskie opowieści"

Autor: ketyow Dodany 28.03.2023 21:06

Na marginesie polecę jeszcze Wyprawa "Endurance" - jest nadal do kupienia za kilkanaście złotych ebook w wersji z nowym tytułem. O Shackletonie pisze też Caroline Alexander, ale podobno bardzo bezpłciowo, więc polecam opowieść Alfreda Lansinga.

Zobacz całą dyskusję

Rozwiązanie konkursu nr 266 "Morskie opowieści"

Autor: ketyow Dodany 28.03.2023 21:02

Mnie tam się osobiście to podkręcenie nawet podoba, film rządzi się swoimi prawami. Tak czy siak majstersztyk. O książce pewnie będę miał podobne opinie, choć jako człowiek morza mam pewne zastrzeżenia do tłumaczenia, choć nie jest źle.

Zobacz całą dyskusję
Najnowsze recenzje

Brak recenzji do wyświetlenia

Wkład w rozbudowę BiblioNETki
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: