ketyow - użytkownik BiblioNETki

 • Login: ketyow
 • Miasto: Gdynia
 • Czytatnik: Czytatnik z tytułem :-)
 • Gadu-Gadu: 8947985
 • W BiblioNETce od: 4 maja 2010
 • O sobie:

  Czytacz SF, nigdy nie nadążający za nowościami, to z braku czasu, to z przypadłości ciągłego powracania do lektur już czytanych.

  Fan starych kawałków metalowych/rockowych, fan starych gier komputerowych, fan klasyki SF, miłośnik gier planszowych... Uwielbiam narzekać, a największą kreatywność przejawiam kiedy trzeba coś skrytykować (no, i jeszcze przy konkursach z fantastyką do wygrania). Mimo wszystko tryskam humorem jak Unia Europejska pomysłami na uprzykrzenie życia swoim obywatelom. Horoskopy mówią, że odpowiedzialny jest za to mój znak zodiaku.

  Wykorzystam też to, że mogę tu coś przekazać od siebie: jeśli lubisz czytać, to wspieraj rynek wydawniczy i kupuj książki/ebooki. Albo weź się porządnie do nauki angielskiego. Bo jest źle, a będzie jeszcze gorzej.

Najnowsze czytatki

Przewodnik po setce najlepszych książek SF i fantasy (i nie tylko)

Autor: ketyow Dodany 2016-05-19 17:56
Mam chęć na książkę o najeździe obcych na Ziemię. Skąd mam jednak wiedzieć co najlepiej przeczytać w temacie? Oczywiście odkąd na Biblionetce można ko...

Nagroda im. Philipa K. Dicka 1982--

Autor: ketyow Dodany 2016-05-12 21:46
1982: Rucker Rudy "Software" 1983: Wrota Anubisa 1984: Neuromancer 1985: Powers Tim "Dinner at Deviant's Palace" 1986: Blaylock James P. "Homuncul...
Najnowsze wypowiedzi na forum

Jak wielkie prawdopodobieństwo istnieje zniknięcia BiblioNetki z przestrzeni internetu?

Autor: ketyow Dodany 2021-08-23 08:19

Ten z LC to tragedia, prawie wszystko co mi poleca to inne wydania książek, które już przeczytałem. Co akurat już mi różnicy nie robi, od dawna nie szukam na podstawie rekomendacji.

Zobacz całą dyskusję

Książkowe wspomnienia z maja 2018

Autor: ketyow Dodany 2018-09-24 13:00

"Opuścić Los Raques" mnie kiedyś uwiodło, fajnie gdzieś czasem jeszcze trafić na Dickowski styl. Nie pamiętam czy dodałem go przed lekturą, czy też po, ale tak brzmi komentarz, który sobie ustawiłem przy książce (i za każdym razem mnie bawi): "Jazdy po zjedzeniu kosmity. No nie wierzę." ;-)

Zobacz całą dyskusję

O co chodzi?

Autor: ketyow Dodany 2018-09-09 07:51

Kto jest kim jest u samego dołu strony. Błędy nie trafiają do konkretnej osoby, rozpatruje ten kto ma akurat czas i możliwości. Niestety lista błędów, z którymi nie można łatwo sobie poradzić, a także pewna nadgorliwość (czasami niektórzy "do skutku" zgłaszają to samo, choć nie mają racji) nie ułatwiają sprawy. Bardzo wiele przypadków jest rozpatrywanych przez grupę osób na forum, kiedy nie można łatwo udowodnić czy czytelnik ma rację zgłaszając ...

Zobacz całą dyskusję
Najnowsze recenzje

Brak recenzji do wyświetlenia

Wkład w rozbudowę BiblioNETki
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: