rafalb93 - użytkownik BiblioNETki

  • Login: rafalb93
  • Miasto: Konieczkowa
  • E-Mail: rafalb93@tlen.pl
  • W BiblioNETce od: 29 października 2014

Najnowsze czytatki

Brak czytatek do wyświetlenia

Najnowsze wypowiedzi na forum

poleć sprawdzone miejsce na wakacje

Autor: rafalb93 Dodany 2020-09-12 17:05

Na urlop zawsze polecam nasze polskie góry. Latem jest pięknie, ale dopiero zimą pokazują cały swój urok. Pamiętam styczniowe wejście na Trzy Korony podczas ogromnej śnieżycy. Ehhh... Jedna z najpiękniejszych chwil w moim życiu.

Zobacz całą dyskusję

poleć sprawdzone miejsce na wakacje

Autor: rafalb93 Dodany 2020-09-12 17:02

Chorwacja jest przepiękna. Polecam podróż na wyspy Hvar i Brać. Dla fanów "Pieśni Lodu i Ognia", Dubrownik będzie mega atrakcją, w końcu kręcono tam "Grę o tron". Mi najbardziej zapadło w pamięci miejsce oddalone o około 2 godziny jazdy od mojej Makarskiej. Wodospady Kravica w Bośni. Piękne widoki, a na dole można dobrze zjeść. Jeziora Plitwickie - super. Jednak obecnie są tam ogromne kolejki...

Zobacz całą dyskusję

Jakie dobre filmy ostatnio oglądaliście?

Autor: rafalb93 Dodany 2020-06-11 20:13

Ostatnio obejrzałem "Narodziny gwiazdy", świetna rola Bradleya Coopera. Piosenka "Shallow" jest genialna.

Zobacz całą dyskusję
Najnowsze recenzje
Wkład w rozbudowę BiblioNETki
Legenda
  • - książka oceniona przez Ciebie - najedź na ikonę przy książce aby zobaczyć ocenę
  • - do książki dodano opisy lub recenzje
  • - książka dostępna w naszej księgarni
  • - książka dostępna u innych użytkowników (wymiana, kupno)
  • - książka znajduje się w Twoim schowku
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: