Dodany: 24.09.2015 15:01|Autor: J

Czytatnik: #?!

Agatki moje

Oto chronologicznie uporządkowana lista książek Agaty Christie, które przeczytałem. Dodałem tez linki do swoich notatek.

1. Tajemnicza historia w Styles (Christie Agatha (pseud. Westmacott Mary)) (3,0) ⟶ Christie #1: Styles
2. Tajemniczy przeciwnik (Christie Agatha (pseud. Westmacott Mary)) (5,0) ⟶ Christie #2: Tajemniczy przeciwnik, czyli Agatha jakiej nie znałem
3. Morderstwo na polu golfowym (Christie Agatha (pseud. Westmacott Mary)) (4,0) ⟶ Christie #3: Morderstwo na polu golfowym
4. Niespodziewany gość (Christie Agatha (właśc. Osborne Charles)) (4,0)
5. Mężczyzna w brązowym garniturze (Christie Agatha (pseud. Westmacott Mary)) (3,0)
6. Poirot prowadzi śledztwo (Christie Agatha (pseud. Westmacott Mary)) (3,0) ⟶ Christie #6: Poirot prowadzi śledztwo
7. Tajemnica pałacu Chimney: Powieść kryminalna (Christie Agatha (pseud. Westmacott Mary)) (4,0) ⟶ Christie #7: W cieniu wielkiej polityki
8. Zabójstwo Rogera Ackroyda (Christie Agatha (pseud. Westmacott Mary)) (4,5) ⟶ Christie #8: Roger Ackroyd
9. Wielka Czwórka (Christie Agatha (pseud. Westmacott Mary)) (4,0) ⟶ IV kwartał 2019, poz. #1
10. Zagadka Błękitnego Ekspresu (Christie Agatha (pseud. Westmacott Mary)) (4,8) ⟶ IV kwartał 2019, poz. #2
11. Tajemnica Siedmiu Zegarów (Christie Agatha (pseud. Westmacott Mary)) (4,0) ⟶ I kwartał 2020, poz. #1

Zobacz też: Moje lektury 2017