Cora - użytkownik BiblioNETki

 • Login: Cora
 • Miasto: Warszawa
 • Czytatnik: Coś, co jeszcze nie istnieje
 • E-Mail: korczikorczyna@gmail.com
 • W BiblioNETce od: 22 czerwca 2007
 • O sobie:

  Cześć wszystkim.
  Mam na imię Kamila. Mam 24 lata i tak się składa, że uwielbiam czytać.
  Czytam odkąd pamiętam, a może i jestem odkąd czytam. Ciężko stwierdzić nigdy nie cechowała mnie szczególnie dobra pamięć.
  Czytam, bo wierzę, że lektura jest najlepszym sposobem na wyciągnięcie z życia jak najwięcej, bez popadania w inne, uciążliwsze dla zdrowia nałogi czy nawyki. Za czytanie płaci się najniższą cenę, a i całkiem lubię siebie w okularach.
  Czytam, bo wierzę, że tylko regularna lektura uczy nas skutecznego porozumiewania się między sobą. Wierzę, że człowiek nie jest w stanie zrozumieć co czuje, dopóki nie potrafi ubrać tego w słowa, a gdzież indziej szukać odpowiednich słów jak nie w książkach:)

Najnowsze czytatki

Ciekawość naszła mnie nocą...

Autor: Cora Dodany 2009-01-23 02:21
Z biblionetki korzystam już od dosyć dawna. Przez ten czas mój gust literacki zmutował do tego stopnia, że ze zdziwieniem patrzę na sporą część wystaw...
Najnowsze wypowiedzi na forum

Podziękowania dla Biblionetkołaja 2015

Autor: Cora Dodany 2015-12-06 00:23

Bardzo dziękuję mikołajowi z Bielsko Białej bądź z Białej Podlaskiej (za bardzo się ucieszyłam się z prezentu by zapamiętać) za dwie książki, które z pewnością rozweselą mi codzienne kursowanie w zawsze tłocznych pociągach: "Kota w stanie czystym" Pratchett'a oraz "Jak rozmawiać ze ślimakiem" Clarke'a. Dziękuję! :)

Zobacz całą dyskusję

BITWA BOHATERÓW 4

Autor: Cora Dodany 2010-09-10 14:10

1. Ender Wiggin (cykl "Ender" - Orson Scott Card) 54 2. Woland ("Mistrz i Malgorzata" Michaił Bułhakow) 46 save 3. Rhezus ("Tułaczka śladami konania" - Róża Jakobsze) 32 4. Roch Kowalski ("Potop" - Henryk Sienkiewicz) 2 out 5. Inspektor Javert ("Nędznicy" - Victor Hugo) 14 6. Zygmunt Korczyński ("Nad Niemnem" - Eliza Orzeszkowa) 16 7. Sancho Pansa ("Don Kichote" Migu...

Zobacz całą dyskusję

Co teraz czytasz, część 19

Autor: Cora Dodany 2010-09-10 14:04

Przedwiośnie

Zobacz całą dyskusję
Najnowsze recenzje

Brak recenzji do wyświetlenia

Wkład w rozbudowę BiblioNETki
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: