Teksty i komentarze

Teksty i komentarze z okresu:

Roboty po polsku - konkurs nr 240

Autor: Neelith Dodany 2020-09-14 11:11

Nie było mnie w BNetce naprawdę długo, więc z trudem się tu odnajduję, ale jestem, żyję i też coś zgaduję! :)

Zobacz całą dyskusję

Akcja czytelnicza: "Rendez-vous z Agathą Christie i Herculesem Poirot" - 2020

Autor: Kakyuu Dodany 2020-09-13 23:58

Jakoś umknęło mi odnotowanie tutaj przeczytanych Agatek! Czerwcowe: Dwanaście prac Herkulesa oraz Pora przypływu - obie ocenione na 5 Wrześniowe: Pani McGinty nie żyje -4

Zobacz całą dyskusję

Pomysl na ksiazke

Autor: mika_p Dodany 2020-09-13 22:49

Kilka lat temu czytałam wyrok KIO, w którym Izba stwierdziła niedozwolone porozumienie. W skrócie chodziło o to, że Zamawiający podzielił zamówienie na części i pozwolił Wykonawcom na ubieganie się o określoną liczbę części. Jedna z firm wydzieliła sobie spółkę-córkę i ją sprzedała, Izba stwierdziła, że fikcyjnie, że nadal istnieją zależności między spółkami i chodziło tylko o zgarnięcie większej części zamówienia. Osoba sporządzająca wyrok mi...

Zobacz całą dyskusję

Roboty po polsku - konkurs nr 240

Autor: Sten Dodany 2020-09-13 20:27

Zostały trzy dni do końca. Wiem, że konkurs jest trudny, ale spróbujcie złowić choć jednego androida.

Zobacz całą dyskusję

Bohaterowie literaccy czytający książki

Autor: margines Dodany 2020-09-13 18:59

Love story - pojawia się tomik liryków „Miłość przychodzi nocą”. Tru z rodziną grają w… Dixit🙂😉

Zobacz całą dyskusję

Bohaterowie literaccy czytający książki

Autor: margines Dodany 2020-09-13 18:47

Bezu-bezu i spółka - pojawia się „Świerszczyk”:), potem nadbiegają Dzieci z Bullerbyn aż za czas jakiś „Tytus, Romek i A'Tomek”.

Zobacz całą dyskusję

Jakie dobre filmy ostatnio oglądaliście?

Autor: margines Dodany 2020-09-12 18:11

Natomiast przed chwilą - WRESZCIE! - poznałem „Sól ziemi: Film o Sebastião Salgado”. To NIESAMOWITY wręcz reportaż i… album fotograficzny! z kolorowymi, ale przeważnie czarno-białymi zdjęciami. Polecam każdemu - a już szczególnie miłośnikom fotografii, malarstwa pejzażowego… - ze względu właśnie na te urzekające obrazy i… przesłania.

Zobacz całą dyskusję

Jakie dobre filmy ostatnio oglądaliście?

Autor: margines Dodany 2020-09-12 18:00

Zapomniałem dodać tu, że już czas jakiś temu obejrzałem film Tulipanowa gorączka

Zobacz całą dyskusję

poleć sprawdzone miejsce na wakacje

Autor: rafalb93 Dodany 2020-09-12 17:05

Na urlop zawsze polecam nasze polskie góry. Latem jest pięknie, ale dopiero zimą pokazują cały swój urok. Pamiętam styczniowe wejście na Trzy Korony podczas ogromnej śnieżycy. Ehhh... Jedna z najpiękniejszych chwil w moim życiu.

Zobacz całą dyskusję

poleć sprawdzone miejsce na wakacje

Autor: rafalb93 Dodany 2020-09-12 17:02

Chorwacja jest przepiękna. Polecam podróż na wyspy Hvar i Brać. Dla fanów "Pieśni Lodu i Ognia", Dubrownik będzie mega atrakcją, w końcu kręcono tam "Grę o tron". Mi najbardziej zapadło w pamięci miejsce oddalone o około 2 godziny jazdy od mojej Makarskiej. Wodospady Kravica w Bośni. Piękne widoki, a na dole można dobrze zjeść. Jeziora Plitwickie - super. Jednak obecnie są tam ogromne kolejki...

Zobacz całą dyskusję

poleć sprawdzone miejsce na wakacje

Autor: Edyta1982 Dodany 2020-09-12 15:08

Ja w tym roku odpoczywałam w hamaku pod domem i kurcze polecam! Relaks, spokój, żadnych wirusów ;)

Zobacz całą dyskusję

Pomysl na ksiazke

Autor: ilsa Dodany 2020-09-12 09:56

O czym chcielibyście napisać, przeczytać. Mam pomysł ale inspiracja mile widziana

Zobacz całą dyskusję

CO TERAZ CZYTASZ, CZĘŚĆ 40

Autor: margines Dodany 2020-09-12 00:18

Love story , czyli 2. część przygód zajączka Tru.

Zobacz całą dyskusję

Książkowe wspomnienia z sierpnia 2020

Autor: LouriOpiekun BiblioNETki Dodany 2020-09-11 21:46

Czekałem z komentarzem, aż zbiorę się z recenzją O'Connor :) Ale sierpień był potwornie ubogi czytelniczo - wszystko przez bite 2 tygodnie z "Terrorem". SIERPIEŃ 2020 (ΣR=21428;Σm=1776s;𝔼m=2679) 1.(53.) Terror Wymęczyłem tę książkę. Namawiany bardzo przez Marylka i innych, wiedziony szantą "North-west Passage", wziąłem się za ten horror, opisujący koszmar wyprawy i uwięzienia w lodzie ekspedycji Franklina i Croziera, połączony z elementam...

Zobacz całą dyskusję
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: