Stormbringer - użytkownik BiblioNETki

  • Login: Stormbringer
  • Czytatnik: Rozmaitości
  • W BiblioNETce od: 29 stycznia 2007
  • O sobie:

    Wielbiciel zarówno dobrej prozy gatunkowej (fantastyka, kryminały), jak i takiej, która wymyka się wszelkim klasyfikacjom. By nie stracić kontaktu z rzeczywistością nie stroni też od literatury faktu.

Najnowsze czytatki

Nagroda im. Davida Gemmella 2009--

Autor: Stormbringer Dodany 2018-07-16 09:04
Nagroda im. Davida Gemmella w kategoriach Najlepsza powieść fantasy (Legend Award) oraz Najlepszy debiut fantasy (Morningstar Award). Laureaci wybiera...

Ulubione opowiadania fantastyczne

Autor: Stormbringer Dodany 2018-07-03 15:00
Bardzo subiektywny wybór opowiadań SF i fantasy, które cenię i które na długo utkwiły mi w pamięci. Nie mam pewności, jak niektóre z nich zniosły prób...
Najnowsze wypowiedzi na forum

Powrot do starego wygladu

Autor: Stormbringer Dodany 2019-10-21 15:18

O ile z początku przyklasnąłem zmianom takim jak okładki czy rozmiar czcionki, o tyle teraz coraz mocniej czuję, jak mało funkcjonalna zrobiła się cała reszta. Przeglądanie książek danego autora, czy nawet własnych ocen, jest aktualnie tak niewygodne, że praktycznie przestałem to robić. Szkoda tych niemal 12 lat, ale widocznie nic nie trwa wiecznie.

Zobacz całą dyskusję

Wniosek Biblionetkowiczów o zmianę czcionki

Autor: Stormbringer Dodany 2019-06-06 21:34

Wow, w pierwszej chwili myślałem, że mi się włączyło powiększenie strony w przeglądarce, ale prawdę powiedziawszy i tak łatwiej będzie mi się przyzwyczaić do tych przysadzistych liter, niż do niedawnych"bladawców". :) Czekam na analogiczne zmiany na stronie z ocenami.

Zobacz całą dyskusję

Wniosek Biblionetkowiczów o zmianę czcionki

Autor: Stormbringer Dodany 2019-05-27 20:57

Widzę, że na liście przeczytanych zmieniły się kolory - to zdecydowanie krok w dobrym kierunku. :) A czy dałoby się jeszcze powiększyć tam czcionkę do rozmiaru takiego, jak np. na forum?

Zobacz całą dyskusję
Najnowsze recenzje

Brak recenzji do wyświetlenia

Wkład w rozbudowę BiblioNETki
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: