Dodany: 28.10.2014 18:00|Autor: UzytkownikUsuniety04​282023155215Opiekun BiblioNETki

5 osób poleca ten tekst.

Z czytatki wzięte: „Gniot roku?"

Co w czytatkach piszczy? Często piszecie o tak ciekawych sprawach, że postanowiliśmy pokazać większemu gronu BiblioNETkowiczów Wasze teksty. Intrygujący tytuł, reporterskie zacięcie, ciekawy temat - jako pierwszy w nowym cyklu wiadomości prezentujemy wpis „Gniot roku?".

„Zaczęło się od zajrzenia do jednej z ulubionych ocenialni, potem zajrzałem na blogi i portale z recenzjami i zaczęło do mnie docierać, że chyba po raz pierwszy pojawiła się książka, o której wszyscy uważają, że jest zła. "

Cały wpis znajdziecie w czytatniku  „Czeczotka". Autor Kuba Grom.

Zdj. Media Tourist, lic. CC, Flickr.

Użytkownik: Frider 28.10.2014 21:04 napisał(a):
Odpowiedź na:   Co w ... | UzytkownikUsuniety04​282023155215Opiekun BiblioNETki
Super pomysł! To wreszcie jakiś krok w kierunku docenienia, wyróżnienia czytatek stanowiących wspólną, Biblionetkową wartość (skarb? ;). Przy okazji powracam do postulatu, żeby czytatki polecane przez Użytkowników były wyróżniane w portalu w sposób zbliżony do "Polecanych (przez Użytkowników) Recenzji".
Użytkownik: LouriOpiekun BiblioNETki 28.10.2014 23:18 napisał(a):
Odpowiedź na: Super pomysł! To wreszcie... | Frider
O to to!

Szczególnie, że niektórzy piszą w czytatkach świetne recenzje!
Użytkownik: Sylwia_ 29.10.2014 10:21 napisał(a):
Odpowiedź na: Super pomysł! To wreszcie... | Frider
To dobry pomysł. Chcemy bardziej wyeksponować czytatki na stronie głównej, zwłaszcza te ciekawie prowadzone. Być może właśnie w ten sposób.
Użytkownik: benten 28.10.2014 21:54 napisał(a):
Świetny pomysł!
W czytatkach wydaje mi się, że jest trochę większa dowolność formy niż w recenzjach, warto też docenić takiego ducha Bnetki.
Użytkownik: Kuba Grom 29.10.2014 11:48 napisał(a):
Odpowiedź na:   Co w ... | UzytkownikUsuniety04​282023155215Opiekun BiblioNETki
Pomysł bardzo dobry, choć nie wiem na ile akurat ta moja czytatka się nadaje do rozpoczynania takiego cyklu. Juliannamaria dodała ostatnio w czytatce ciekawy tekst. Na portalu dodano na prawdę wiele świetnie napisanych czytatek, i warto to promować.