Dodany: 03.01.2020 17:06|Autor: Panterka

Czytatnik: Blotki

2020

STYCZEŃ
1. Symfonia życia (Przybyłek Marcin Sergiusz (pseud. Ann Martin)) (5,0) - czyszczenie schowka
2. Ostatni seans filmowy (McMurtry Larry) (3,5) - własna biblioteczka, czyszczenie schowka, Klub z Kawą nad Książką
3. "Winnetou" t. 2 (May Karol) (4,0)

LUTY
1. Jezioro (Indriðason Arnaldur) (5,0) - Klub z Kawą nad Książką

MARZEC
1. Winnetou (May Karol (May Karl Friedrich)) (3,5)
2. Ze śmiertelnego zimna (Le Carré John (właśc. Cornwell David)) (5,0) - własna biblioteczka
3. Krąg (Eggers Dave) (5,0) - Klub z Kawą nad Ksiażką
4. Babcia na jabłoni (Lobe Mira (właśc. Rosenthal Hilde Mirjam)) (5,0)

KWIECIEŃ
1. Sercątko (Müller Herta) (3,0) - czyszczenie schowka
2. Życie jest bajką: Mit o Babie Jadze (Ugrešić Dubravka) (3,0) - czyszczenie schowka
3. Błękitni z latającego talerza (Minkowski Aleksander (pseud. Hunter Alex lub Dor Marcin)) (5,0) - własna biblioteczka
4. Życie w średniowiecznym zamku (Gies Joseph, Gies Frances) (4,0) - własna biblioteczka

MAJ
1. Druciarz, krawiec, żołnierz, szpieg (Le Carré John (właśc. Cornwell David)) (5,5) - własna biblioteczka
2. Coś z Nightside (Green Simon R.) (3,5) - własna biblioteczka
3. Moje drzewko pomarańczowe (Vasconcelos José Mauro de) (5,0) - własna biblioteczka
4. Przygody Tomka Sawyera (Twain Mark (właśc. Clemens Samuel Langhorne)) (5,0) - powtórka, własna biblioteczka
5. Przygody Hucka (Twain Mark (właśc. Clemens Samuel Langhorne)) (3,5) - powtórka, własna biblioteczka

CZERWIEC
1. Duchologia polska: Rzeczy i ludzie w latach transformacji (Drenda Olga) (5,0) - własna biblioteczka
2. Zrób mi jakąś krzywdę... czyli Wszystkie gry video są o miłości (Żulczyk Jakub) (2,5) - własna biblioteczka
3. Stalowy Szczur (Harrison Harry (właśc. Dempsey Harry Maxwell)) (5,0) - własna biblioteczka

LIPIEC
1. Nieletnie: niebezpieczne, niegrzeczne, niegroźne (Dagmara Woźniakowska-Fajst) (2,5)
2. Wyspa (Björnsdóttir Sigríður Hagalín) (6,0) - własna biblioteczka
3. Służące do wszystkiego (Kuciel-Frydryszak Joanna) (5,5)

SIERPIEŃ
1. Uciekinierka: Pamiętnik dziecka ulicy (Lau Evelyn) (3,5) - czyszczenie schowka, własna biblioteczka
2. Elegia dla bidoków (Vance J. D. (Vance James David)) (5,5)

WRZESIEŃ
1. Inne pieśni (Dukaj Jacek) (5,0) - czyszczenie schowka, Klub z Kawą nad Książką

PAŹDZIERNIK
1. Instrukcja dla pań sprzątających: Opowiadania (Berlin Lucia) (5,0) - czyszczenie schowka
2. Żegnaj, Zorbin! (Platówna Stanisława) (4,5) - własna biblioteczka
3. Norwegian Wood (Murakami Haruki) (5,0) - Klub z Kawą nad Książką
4. Infekcja (Wardziak Andrzej) (5,0) - czyszczenie schowka
5. Jak zawsze (Miłoszewski Zygmunt) (5,0) - własna biblioteczka

LISTOPAD
1. Córka łupieżcy (Dukaj Jacek) (4,5) - Klub z Kawą nad Książką
2. Kąpiąc lwa (Carroll Jonathan) (3,0)
3. Mała doboszka (Le Carré John (właśc. Cornwell David)) (4,5)

GRUDZIEŃ
1. Jagoda dojrzewa (Woźnicka Ludwika (pseud. Cassa Emilia)) (5,0) - czyszczenie schowka
2. Bilet w tamtą stronę (Kowalczyk Marcin) (5,5) - własna biblioteczka
3. Bzyk: Pasjonujące zespolenie nauki i seksu (Roach Mary) (5,0) - własna biblioteczka
4. Starsza pani znika (White Ethel Lina) (3,5) - własna biblioteczka