Biblionetka na wyjeździe weekendowym

BiblioNETka> Spotkania BiblioNETkowiczów

Autor: OlimpiaOpiekun BiblioNETki

Data dodania: 2018-09-09 19:34

11 osób poleca ten tekst.

Drodzy Biblionetkowicze, proszę doczytajcie do końca.

Na tegorocznym zlocie padła propozycja, aby zorganizować zlot nie tylko w sierpniu, lecz dodatkowo w marcu lub maju. Byłby to zlot odbywający się w okolicach Łodzi, trwający od piątku do niedzieli.

Niektórzy na zlocie wyrazili zdanie, że ciężko będzie dostać urlop i w marcu (lub maju) i w sierpniu. Ale pomyślmy o tych osobach, które w letnich miesiącach nie mogą przyjechać z różnych powodów.

Padł też argument, że ludzie w Katowicach spotykają się systematycznie. Jest to prawda, ale nie każdy jest z Katowic, nie każdy może dojechać sam na kilkugodzinne spotkanie.

Dla mnie najważniejsze stwierdzenie to to, że spotkań nigdy za wiele i jeżeli znajdzie się kilku chętnych, to z przyjemnością zorganizuję zlot zimowy/wiosenny.

Proszę o wypowiedzi tutaj lub przez PW tylko tych, którzy byliby chętni do wzięcia udziału w spotkaniu w Łodzi. Zobaczymy ilu nas się zbierze :)

Użytkownik: Anitra 2018-09-11 11:56 napisał(a):

Odpowiedź na: Drodzy Biblionetkowicze, ... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Ze względu na bliskość lokalizacji (hihi) ja i Ba-wół jesteśmy wstępnie chętni. :-)

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2018-09-11 13:09 napisał(a):

Cudownie. Jest już 9 chętnych. Oby tak dalej 😁

Użytkownik: Czajka 2018-09-11 15:43 napisał(a):

Użytkownik: ktrya 2018-09-11 15:50 napisał(a):

Jestem chętna. Im prędzej padnie konkretny termin, tym łatwiej będzie mi się do niego dostosować.

Użytkownik: jakozak 2018-09-11 16:03 napisał(a):

Niedaleko mnie? Wchodzę. I tym razem po prostu odwołam wszelkie remonty i inne obrzydliwe (wiem co piszę) firmy śmieciowe. Już mi raz pokrzyżowano plany.

Użytkownik: jakozak 2018-09-11 17:05 napisał(a):

Tylko zapomniałam o jednej rzeczy i aż mi głupio. Ja tylko pokój jednoosobowy :-(

Użytkownik: Stephanie 2018-09-11 18:12 napisał(a):

Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 2018-09-11 18:19 napisał(a):

My w marcu możemy mieć problem (niestety szanse całego wolnego weekendu bliskie zera), w maju natomiast ja prawie na pewno, a Miciuś - zależy, gdzie będzie wówczas pracował.

Użytkownik: Anna125 2018-09-11 20:29 napisał(a):

U mnie - nie wiadomo, zależy od terminu, ale jakby co to chętnie. Łódź to dla mnie ziemia nieznana (no, kilka razy zdarzyło mi się tam wpadać lecz znam tylko stara Piotrkowską).

Użytkownik: margines 2018-09-12 00:34 napisał(a):

Nie znam jeszcze „moich” planów, ale jakby co to… ten, tego… piszę się.
Co zresztą wiadomo już od zlotu:)

Użytkownik: sowaOpiekun BiblioNETki 2018-09-12 00:42 napisał(a):

Jeśli tylko będę mogła, to ja też bardzo chętnie.

Użytkownik: Anitra 2018-09-12 13:45 napisał(a):

Odpowiedź na: Jeśli tylko będę mogła, t... | sowaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Wspaniale, Sówko! :-)

Użytkownik: Anna 46 2018-09-12 21:13 napisał(a):

Jacuś i ja zgłaszamy się, bo jak rzekłaś, spotkań nigdy za wiele.

Użytkownik: janmamut 2018-09-12 22:43 napisał(a):

Potencjalnie tak, bo już po Zlocie czegoś brakuje (to, że nie piszę w wątku pozlotowym, to tylko moja trudność z dłuższymi wypowiedziami). Tylko rozkład zajęć na przyszły semestr to będę znał pod koniec lutego.

Użytkownik: joanna.syrenka 2018-09-12 23:51 napisał(a):

Wstępnie oczywiście się piszę.

Użytkownik: Cirilla 2018-09-13 09:18 napisał(a):

Zgłaszam się.
Miesiąc w zasadzie jest obojętny chyba że wypadną mi jakieś bombowe kursy - wówczas będę negocjować. Istnieje również niezerowe prawdopodobieństwo, że część marca spędzę w Karakorum a nie potencjalnie w Łodzi...

Użytkownik: nutinka 2018-09-13 11:19 napisał(a):

Jesteśmy chętni. W zależności od terminu może nawet w trójkę (wprawdzie Aguti jeszcze o tym nie wie, ale przecież nie będzie się opierać ;)).

Użytkownik: EPA! 2018-09-19 22:35 napisał(a):

Jeśli tylko termin mi przypasuje, to chętnie. W Łodzi czy gdziekolwiek...

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2018-09-26 09:45 napisał(a):

Wybaczcie tak długie milczenie.

Propozycja moja brzmi tak: 22-24.03.2019r. termin spotkania weekendowego w Łodzi. Jestem w trakcie rozmów z Hostelem Flamingo. Kilka miejscówek musiałam już wykreślić ze swojej listy ze względu na brak miejsc, zbyt bliskie sąsiedztwo dróg głównych, brak świetlicy itp.

Osoby zdecydowane proszę o jak najszybszy kontakt, w celu wysłania dodatkowych danych odnośnie zaliczki.

Miłego dnia :)

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2018-09-26 10:34 napisał(a):

Odpowiedź na: Wybaczcie tak długie milc... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Za namową Ktryi będzie zmiana hostelu. Do jutra podam na jaki :)

Użytkownik: Marylek 2018-09-26 14:23 napisał(a):

Ja, niestety, nie mogę się zadeklarować z tak dużym wyprzedzeniem. Plan na semestr letni będę znać pod koniec lutego. :(

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2018-09-26 14:40 napisał(a):

Odpowiedź na: Ja, niestety, nie mogę si... | Marylek Pokaż rodzica

Spokojnie, zamawiam o 4 miejsca więcej. Będziesz mogła dołączyć :)

Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 2018-09-26 17:31 napisał(a):

Odpowiedź na: Ja, niestety, nie mogę si... | Marylek Pokaż rodzica

Podobnie jak i my z Miciusiem.

Użytkownik: Anna 46 2018-09-26 17:42 napisał(a):

Się zgłaszamy - Jacuś i ja.

Użytkownik: flopsy 2018-09-26 20:26 napisał(a):

Zgłaszamy się we dwójkę: Nutinka i ja.

Użytkownik: jakozak 2018-12-10 09:40 napisał(a):

Jeśli 22-24.03 to ja też poproszę.

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2018-12-10 10:02 napisał(a):

Odpowiedź na: Jeśli 22-24.03 to ja też ... | jakozak Pokaż rodzica

Cudownie :) Dowózkę już masz :)

Użytkownik: jakozak 2018-12-10 12:05 napisał(a):

Odpowiedź na: Cudownie :) Dowózkę już m... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Tak się cieszę. :-)

Użytkownik: imogena 2018-09-26 18:09 napisał(a):

Ja też się zgłaszam :)

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2018-09-26 20:31 napisał(a):

Wybór padł na Nu Hotel. Tutaj można sobie obejrzeć cennik: http://www.nuhotel.pl/cennik/ . Poleciła mi go koleżanka (nie Ktrya :)).

Użytkownik: ktrya 2018-09-26 20:46 napisał(a):

Odpowiedź na: Wybór padł na Nu Hotel. T... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Wygląda całkiem nieźle ;)

Użytkownik: Anna125 2018-09-27 20:37 napisał(a):

I ja bym się zgłosiła lecz w tym momencie nie mogę zadeklarować się z całkowitą pewnością :(, jednakże policz mnie Olimpio :).

Użytkownik: Artola 2018-10-09 11:02 napisał(a):

Może tym razem uda mi się was odwiedzić zlotowo :)

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2018-10-09 19:30 napisał(a):

Odpowiedź na: Może tym razem uda mi się... | Artola Pokaż rodzica

Koniecznie! :)

Użytkownik: jakozak 2019-01-16 19:12 napisał(a):

Puk, puk. Czy wiadomo coś konkretnego w temacie?

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-01-16 20:38 napisał(a):

Odpowiedź na: Puk, puk. Czy wiadomo coś... | jakozak Pokaż rodzica

Weekend 22-24.03.2019. Łódź. Nu Hotel. Mamy rezerwację na noclegi. Nie zamawialam obiadów.

W lutym zrobię wstępną listę chętnych zgłoszonych do tej pory. Mam nadzieję, że kolejne osoby dołącza 🤗

Użytkownik: jakozak 2019-01-16 21:33 napisał(a):

Odpowiedź na: Weekend 22-24.03.2019. Łó... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Dzięki, Kasiu

Użytkownik: ktrya 2019-01-18 00:27 napisał(a):

Uczestnicy zlotu niech się nie przestraszą fabrycznej i hurtowniczej okolicy. ;) Nocowaliśmy niedawno w Elanie, hotelu tuż przed "Nu Hotel" i cała trasa z Piłsudskiego prowadzi przez hurtownie kafelek, farb malarskich, wózków dziecięcych i innych tego typu rzeczy. ;P Łódź Fabryczna pełną gębą. ;) Na szczęście wieńczącego tę uliczkę hotelu logo "Nu Hotel" jest widoczne z oddali, więc wątpiących nie odwróci od podjętej trasy :D.

Użytkownik: jakozak 2019-02-05 09:31 napisał(a):

Kasiu. Tamto się nie wyświetla na Forum pod Spotkaniami. Podać tu link?

Użytkownik: alicja225 2019-02-05 20:46 napisał(a):

Ja odpadam, wciąż trwam w śnie zimowym😃

Użytkownik: sowaOpiekun BiblioNETki 2019-02-07 22:53 napisał(a):

Odpowiedź na: Ja odpadam, wciąż trwam w... | alicja225 Pokaż rodzica

I naprawdę się nie dobudzisz w ciągu półtora miesiąca? A może jednak?

Użytkownik: margines 2019-02-07 23:30 napisał(a):

Ej...
Daj radę!:)

Użytkownik: Stephanie 2019-02-07 23:53 napisał(a):

Odpowiedź na: Ja odpadam, wciąż trwam w... | alicja225 Pokaż rodzica

Alicjo, pobudka! Termin spotkania przypada już na wiosnę, zarówno astronomiczną, jak i klimatyczną. Możemy jakieś topienie Marzanny sobie zorganizować :-)

Użytkownik: alicja225 2019-02-09 21:32 napisał(a):

Odpowiedź na: Alicjo, pobudka! Termin s... | Stephanie Pokaż rodzica

Dziękuję za wszelkie zachęty, ale zobaczymy się latem😃

Użytkownik: Cirilla 2019-02-07 08:27 napisał(a):

No więc otóż mnie nie będzie... :-|

Użytkownik: margines 2019-02-07 23:32 napisał(a):

Odpowiedź na: No więc otóż mnie nie będ... | Cirilla Pokaż rodzica

A, be!
Bu!...
"Tego się nie robi..." biblionetkowiczom!

Użytkownik: janmamut 2019-02-12 02:22 napisał(a):

Odpowiedź na: No więc otóż mnie nie będ... | Cirilla Pokaż rodzica

:-( To jednak będziesz karać korum?

Użytkownik: Lilia* 2019-02-07 18:30 napisał(a):

A mi właśnie opublikowali grafik, więc ponegocjowałam małe zmiany i moge jechać.

Użytkownik: alojz 2019-02-10 08:37 napisał(a):

A czy na zlocie będzie ktoś z Krakowa? :)

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-02-10 09:24 napisał(a):

Odpowiedź na: A czy na zlocie będzie kt... | alojz Pokaż rodzica

Prawdopodobnie.

Użytkownik: miłośniczka 2019-02-11 19:22 napisał(a):

Kochani, ja jestem za - nie za późno jeszcze? Mogę być w jakimś większym pokoju z kimś. :-)

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-02-11 19:25 napisał(a):

Odpowiedź na: Kochani, ja jestem za - n... | miłośniczka Pokaż rodzica

Odezwij się do mnie na PW.

Użytkownik: Anna 46 2019-02-17 14:28 napisał(a):

Nas też nie będzie (sprawy zawodowe Jacusia).
Do zobaczenia na ogólnopolskim.
Bawcie się dobrze.

Użytkownik: sowaOpiekun BiblioNETki 2019-02-18 01:26 napisał(a):

Odpowiedź na: Nas też nie będzie (spraw... | Anna 46 Pokaż rodzica

Hm. A chociaż sama wpaść nie możesz?

Użytkownik: kajtek88r 2019-02-18 14:49 napisał(a):

W zależności od terminu może i ja :)

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-02-18 15:07 napisał(a):

Odpowiedź na: W zależności od terminu m... | kajtek88r Pokaż rodzica