Biblionetka na wyjeździe weekendowym

BiblioNETka> Spotkania BiblioNETkowiczów

Autor: OlimpiaOpiekun BiblioNETki

Data dodania: 2018-09-09 19:34

15 osób poleca ten tekst.

Drodzy Biblionetkowicze, proszę doczytajcie do końca.

Na tegorocznym zlocie padła propozycja, aby zorganizować zlot nie tylko w sierpniu, lecz dodatkowo w marcu lub maju. Byłby to zlot odbywający się w okolicach Łodzi, trwający od piątku do niedzieli.

Niektórzy na zlocie wyrazili zdanie, że ciężko będzie dostać urlop i w marcu (lub maju) i w sierpniu. Ale pomyślmy o tych osobach, które w letnich miesiącach nie mogą przyjechać z różnych powodów.

Padł też argument, że ludzie w Katowicach spotykają się systematycznie. Jest to prawda, ale nie każdy jest z Katowic, nie każdy może dojechać sam na kilkugodzinne spotkanie.

Dla mnie najważniejsze stwierdzenie to to, że spotkań nigdy za wiele i jeżeli znajdzie się kilku chętnych, to z przyjemnością zorganizuję zlot zimowy/wiosenny.

Proszę o wypowiedzi tutaj lub przez PW tylko tych, którzy byliby chętni do wzięcia udziału w spotkaniu w Łodzi. Zobaczymy ilu nas się zbierze :)

Użytkownik: Anitra 2018-09-11 11:56 napisał(a):

Odpowiedź na: Drodzy Biblionetkowicze, ... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Ze względu na bliskość lokalizacji (hihi) ja i Ba-wół jesteśmy wstępnie chętni. :-)

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2018-09-11 13:09 napisał(a):

Cudownie. Jest już 9 chętnych. Oby tak dalej 😁

Użytkownik: Czajka 2018-09-11 15:43 napisał(a):

Użytkownik: ktrya 2018-09-11 15:50 napisał(a):

Jestem chętna. Im prędzej padnie konkretny termin, tym łatwiej będzie mi się do niego dostosować.

Użytkownik: jakozak 2018-09-11 16:03 napisał(a):

Niedaleko mnie? Wchodzę. I tym razem po prostu odwołam wszelkie remonty i inne obrzydliwe (wiem co piszę) firmy śmieciowe. Już mi raz pokrzyżowano plany.

Użytkownik: jakozak 2018-09-11 17:05 napisał(a):

Tylko zapomniałam o jednej rzeczy i aż mi głupio. Ja tylko pokój jednoosobowy :-(

Użytkownik: Stephanie 2018-09-11 18:12 napisał(a):

Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 2018-09-11 18:19 napisał(a):

My w marcu możemy mieć problem (niestety szanse całego wolnego weekendu bliskie zera), w maju natomiast ja prawie na pewno, a Miciuś - zależy, gdzie będzie wówczas pracował.

Użytkownik: Anna125 2018-09-11 20:29 napisał(a):

U mnie - nie wiadomo, zależy od terminu, ale jakby co to chętnie. Łódź to dla mnie ziemia nieznana (no, kilka razy zdarzyło mi się tam wpadać lecz znam tylko stara Piotrkowską).

Użytkownik: margines 2018-09-12 00:34 napisał(a):

Nie znam jeszcze „moich” planów, ale jakby co to… ten, tego… piszę się.
Co zresztą wiadomo już od zlotu:)

Użytkownik: sowaOpiekun BiblioNETki 2018-09-12 00:42 napisał(a):

Jeśli tylko będę mogła, to ja też bardzo chętnie.

Użytkownik: Anitra 2018-09-12 13:45 napisał(a):

Odpowiedź na: Jeśli tylko będę mogła, t... | sowaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Wspaniale, Sówko! :-)

Użytkownik: Anna 46 2018-09-12 21:13 napisał(a):

Jacuś i ja zgłaszamy się, bo jak rzekłaś, spotkań nigdy za wiele.

Użytkownik: janmamut 2018-09-12 22:43 napisał(a):

Potencjalnie tak, bo już po Zlocie czegoś brakuje (to, że nie piszę w wątku pozlotowym, to tylko moja trudność z dłuższymi wypowiedziami). Tylko rozkład zajęć na przyszły semestr to będę znał pod koniec lutego.

Użytkownik: joanna.syrenka 2018-09-12 23:51 napisał(a):

Wstępnie oczywiście się piszę.

Użytkownik: Cirilla 2018-09-13 09:18 napisał(a):

Zgłaszam się.
Miesiąc w zasadzie jest obojętny chyba że wypadną mi jakieś bombowe kursy - wówczas będę negocjować. Istnieje również niezerowe prawdopodobieństwo, że część marca spędzę w Karakorum a nie potencjalnie w Łodzi...

Użytkownik: nutinka 2018-09-13 11:19 napisał(a):

Jesteśmy chętni. W zależności od terminu może nawet w trójkę (wprawdzie Aguti jeszcze o tym nie wie, ale przecież nie będzie się opierać ;)).

Użytkownik: EPA! 2018-09-19 22:35 napisał(a):

Jeśli tylko termin mi przypasuje, to chętnie. W Łodzi czy gdziekolwiek...

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2018-09-26 09:45 napisał(a):

Wybaczcie tak długie milczenie.

Propozycja moja brzmi tak: 22-24.03.2019r. termin spotkania weekendowego w Łodzi. Jestem w trakcie rozmów z Hostelem Flamingo. Kilka miejscówek musiałam już wykreślić ze swojej listy ze względu na brak miejsc, zbyt bliskie sąsiedztwo dróg głównych, brak świetlicy itp.

Osoby zdecydowane proszę o jak najszybszy kontakt, w celu wysłania dodatkowych danych odnośnie zaliczki.

Miłego dnia :)

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2018-09-26 10:34 napisał(a):

Odpowiedź na: Wybaczcie tak długie milc... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Za namową Ktryi będzie zmiana hostelu. Do jutra podam na jaki :)

Użytkownik: Marylek 2018-09-26 14:23 napisał(a):

Ja, niestety, nie mogę się zadeklarować z tak dużym wyprzedzeniem. Plan na semestr letni będę znać pod koniec lutego. :(

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2018-09-26 14:40 napisał(a):

Odpowiedź na: Ja, niestety, nie mogę si... | Marylek Pokaż rodzica

Spokojnie, zamawiam o 4 miejsca więcej. Będziesz mogła dołączyć :)

Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 2018-09-26 17:31 napisał(a):

Odpowiedź na: Ja, niestety, nie mogę si... | Marylek Pokaż rodzica

Podobnie jak i my z Miciusiem.

Użytkownik: Anna 46 2018-09-26 17:42 napisał(a):

Się zgłaszamy - Jacuś i ja.

Użytkownik: flopsy 2018-09-26 20:26 napisał(a):

Zgłaszamy się we dwójkę: Nutinka i ja.

Użytkownik: jakozak 2018-12-10 09:40 napisał(a):

Jeśli 22-24.03 to ja też poproszę.

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2018-12-10 10:02 napisał(a):

Odpowiedź na: Jeśli 22-24.03 to ja też ... | jakozak Pokaż rodzica

Cudownie :) Dowózkę już masz :)

Użytkownik: jakozak 2018-12-10 12:05 napisał(a):

Odpowiedź na: Cudownie :) Dowózkę już m... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Tak się cieszę. :-)

Użytkownik: imogena 2018-09-26 18:09 napisał(a):

Ja też się zgłaszam :)

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2018-09-26 20:31 napisał(a):

Wybór padł na Nu Hotel. Tutaj można sobie obejrzeć cennik: http://www.nuhotel.pl/cennik/ . Poleciła mi go koleżanka (nie Ktrya :)).

Użytkownik: ktrya 2018-09-26 20:46 napisał(a):

Odpowiedź na: Wybór padł na Nu Hotel. T... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Wygląda całkiem nieźle ;)

Użytkownik: Anna125 2018-09-27 20:37 napisał(a):

I ja bym się zgłosiła lecz w tym momencie nie mogę zadeklarować się z całkowitą pewnością :(, jednakże policz mnie Olimpio :).

Użytkownik: Artola 2018-10-09 11:02 napisał(a):

Może tym razem uda mi się was odwiedzić zlotowo :)

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2018-10-09 19:30 napisał(a):

Odpowiedź na: Może tym razem uda mi się... | Artola Pokaż rodzica

Koniecznie! :)

Użytkownik: jakozak 2019-01-16 19:12 napisał(a):

Puk, puk. Czy wiadomo coś konkretnego w temacie?

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-01-16 20:38 napisał(a):

Odpowiedź na: Puk, puk. Czy wiadomo coś... | jakozak Pokaż rodzica

Weekend 22-24.03.2019. Łódź. Nu Hotel. Mamy rezerwację na noclegi. Nie zamawialam obiadów.

W lutym zrobię wstępną listę chętnych zgłoszonych do tej pory. Mam nadzieję, że kolejne osoby dołącza 🤗

Użytkownik: jakozak 2019-01-16 21:33 napisał(a):

Odpowiedź na: Weekend 22-24.03.2019. Łó... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Dzięki, Kasiu

Użytkownik: ktrya 2019-01-18 00:27 napisał(a):

Uczestnicy zlotu niech się nie przestraszą fabrycznej i hurtowniczej okolicy. ;) Nocowaliśmy niedawno w Elanie, hotelu tuż przed "Nu Hotel" i cała trasa z Piłsudskiego prowadzi przez hurtownie kafelek, farb malarskich, wózków dziecięcych i innych tego typu rzeczy. ;P Łódź Fabryczna pełną gębą. ;) Na szczęście wieńczącego tę uliczkę hotelu logo "Nu Hotel" jest widoczne z oddali, więc wątpiących nie odwróci od podjętej trasy :D.

Użytkownik: jakozak 2019-02-05 09:31 napisał(a):

Kasiu. Tamto się nie wyświetla na Forum pod Spotkaniami. Podać tu link?

Użytkownik: alicja225 2019-02-05 20:46 napisał(a):

Ja odpadam, wciąż trwam w śnie zimowym😃

Użytkownik: sowaOpiekun BiblioNETki 2019-02-07 22:53 napisał(a):

Odpowiedź na: Ja odpadam, wciąż trwam w... | alicja225 Pokaż rodzica

I naprawdę się nie dobudzisz w ciągu półtora miesiąca? A może jednak?

Użytkownik: margines 2019-02-07 23:30 napisał(a):

Ej...
Daj radę!:)

Użytkownik: Stephanie 2019-02-07 23:53 napisał(a):

Odpowiedź na: Ja odpadam, wciąż trwam w... | alicja225 Pokaż rodzica

Alicjo, pobudka! Termin spotkania przypada już na wiosnę, zarówno astronomiczną, jak i klimatyczną. Możemy jakieś topienie Marzanny sobie zorganizować :-)

Użytkownik: alicja225 2019-02-09 21:32 napisał(a):

Odpowiedź na: Alicjo, pobudka! Termin s... | Stephanie Pokaż rodzica

Dziękuję za wszelkie zachęty, ale zobaczymy się latem😃

Użytkownik: Cirilla 2019-02-07 08:27 napisał(a):

No więc otóż mnie nie będzie... :-|

Użytkownik: margines 2019-02-07 23:32 napisał(a):

Odpowiedź na: No więc otóż mnie nie będ... | Cirilla Pokaż rodzica

A, be!
Bu!...
"Tego się nie robi..." biblionetkowiczom!

Użytkownik: janmamut 2019-02-12 02:22 napisał(a):

Odpowiedź na: No więc otóż mnie nie będ... | Cirilla Pokaż rodzica

:-( To jednak będziesz karać korum?

Użytkownik: Cirilla 2019-03-05 17:40 napisał(a):

Odpowiedź na: :-( To jednak będziesz ka... | janmamut Pokaż rodzica

Mam dwie wiadomości: dobrą i gorszą.
Dobra: będę w Łodzi - zaliczka wpłacona.
Gorsza: nie jadę w TE Góry... ;-((((

Użytkownik: margines 2019-03-05 19:16 napisał(a):

Odpowiedź na: Mam dwie wiadomości: dobr... | Cirilla Pokaż rodzica

Świetnie! :)
Mrrrau! :)

Zaraz… to najkrótsze miasto ma jakieś góry?
Coś przegapiłem?
Ale w sumie… skoro Poznań ma „XX-wieczny gotycki” Zamek Królewski, w Puszczy Noteckiej samowolnie wybudowano zamek.

Użytkownik: Lilia* 2019-02-07 18:30 napisał(a):

A mi właśnie opublikowali grafik, więc ponegocjowałam małe zmiany i moge jechać.

Użytkownik: alojz 2019-02-10 08:37 napisał(a):

A czy na zlocie będzie ktoś z Krakowa? :)

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-02-10 09:24 napisał(a):

Odpowiedź na: A czy na zlocie będzie kt... | alojz Pokaż rodzica

Prawdopodobnie.

Użytkownik: miłośniczka 2019-02-11 19:22 napisał(a):

Kochani, ja jestem za - nie za późno jeszcze? Mogę być w jakimś większym pokoju z kimś. :-)

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-02-11 19:25 napisał(a):

Odpowiedź na: Kochani, ja jestem za - n... | miłośniczka Pokaż rodzica

Odezwij się do mnie na PW.

Użytkownik: Anna 46 2019-02-17 14:28 napisał(a):

Nas też nie będzie (sprawy zawodowe Jacusia).
Do zobaczenia na ogólnopolskim.
Bawcie się dobrze.

Użytkownik: sowaOpiekun BiblioNETki 2019-02-18 01:26 napisał(a):

Odpowiedź na: Nas też nie będzie (spraw... | Anna 46 Pokaż rodzica

Hm. A chociaż sama wpaść nie możesz?

Użytkownik: Anna 46 2019-02-23 13:03 napisał(a):

Odpowiedź na: Hm. A chociaż sama wpaść ... | sowaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Ano nie.
Buziaczki.

Użytkownik: sowaOpiekun BiblioNETki 2019-02-26 01:27 napisał(a):

Odpowiedź na: Ano nie. Buziaczki. | Anna 46 Pokaż rodzica

Szkoooda. W takim razie do corocznego! Tymczasem wirtualne buziaki and uściski.

Użytkownik: kajtek88r 2019-02-18 14:49 napisał(a):

W zależności od terminu może i ja :)

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-02-18 15:07 napisał(a):

Odpowiedź na: W zależności od terminu m... | kajtek88r Pokaż rodzica

Termin 22-24.03.2019r.

Użytkownik: Stephanie 2019-02-25 23:53 napisał(a):

Muszę zrezygnować z rezerwacji z powodu zmiany terminu pewnego zobowiązania zawodowego.

Użytkownik: sowaOpiekun BiblioNETki 2019-02-26 01:28 napisał(a):

Odpowiedź na: Muszę zrezygnować z rezer... | Stephanie Pokaż rodzica

Buuu... (zmartwiła się Sowa).

Użytkownik: Stephanie 2019-02-26 18:36 napisał(a):

Odpowiedź na: Buuu... (zmartwiła się So... | sowaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Do lata wytrzymamy :-)

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-03-15 11:05 napisał(a):

Spotkanie się zbliża wielkimi krokami, co ogromnie mnie cieszy i czekam na nie z odłożonymi książkami :)

A na spotkaniu w Łodzi będą:

1. Olimpia z Jarkiem i synem

2. Syrenka
3. Anitra
4. Czajka
5. i kto jeszcze?

Tym razem spotkanie będzie w niewielkim gronie, dlatego proponuję zorganizować trochę czas. Co sądzicie o zwiedzeniu Cerkwi (propozycja Sowy)? A może Manufaktury?

Marzyła mi się jeszcze propozycja wymiany książkowej (tak, tak, zgapione np. od ŚBKów), ale nie wiem czy w tak niewielkim gronie udałoby się to przeprowadzić. [Każdy kto miałby ochotę się wymienić, przynosi książkę i kładzie ją na stolik, a w zamian może zabrać sobie inną interesującą dla siebie lekturę.]

Użytkownik: jakozak 2019-03-16 15:19 napisał(a):

Odpowiedź na: Spotkanie się zbliża wiel... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Zwiedzanie z radością. Wymiana. Teoretycznie tak. Praktycznie: chyba nic nie mam.

Użytkownik: benten 2019-03-17 21:24 napisał(a):

Ja też będę w kontakcie, bo wygląda, że będę w Łodzi.

Proponuję Wam Księży Młyn albo Białą Fabrykę zamiast Manufaktury. Przy ładnej pogodzie również Cmentarz ewangelicko-augsburski przy Ogrodowej.

Użytkownik: sowaOpiekun BiblioNETki 2019-03-17 22:00 napisał(a):

Taktaktak, bardzo namawiam na cerkiew, zwłaszcza że jest zwiedzalna tylko dla grup turystycznych, żal nie skorzystać z takiej okazji.

Użytkownik: Anitra 2019-03-20 10:05 napisał(a):

To koniecznie napiszcie jakie macie plany na sobotę (gdy już się wyklarują), żebym wiedziała gdzie i kiedy Was łapać. :-)

Użytkownik: Kakyuu 2019-03-16 19:48 napisał(a):

To i ja się dołączę. Jako, że przyjeżdżam w sobotę koło 12:00 więc się ze zwiedzaniem dostosuję do większości. Książek na wymianę raczej nie mam - ale mogę pożyczyć jakby ktoś coś chciał - wszystkie posiadane mam w schowku.

I pytanie za 100 punktów -nie wiem na jak długo spotkanie ma trwać w niedzielę, bowiem ostatni sensowny dojazd do domu mam około 15:30. Chyba, że ktoś później zamierzałby jechać np. przez Częstochowę i mógłby mnie zgarnąć i tam wyrzucić - stamtąd mam więcej opcji połączeń ;)

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-03-16 20:29 napisał(a):

Odpowiedź na: To i ja się dołączę. Jako... | Kakyuu Pokaż rodzica

My jedziemy przez Częstochowę :) I jedno miejsce mamy, jeżeli nie przeszkadza Ci dziecko w aucie i (niestety ze wstydem przyznaję) nieogar.

Użytkownik: Kakyuu 2019-03-16 21:01 napisał(a):

Odpowiedź na: My jedziemy przez Częstoc... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Nie w takich warunkach jeździłam marszrutkami w Gruzji 😂 Dogadamy się jakby co 😉

Użytkownik: janmamut 2019-03-19 19:50 napisał(a):

A propos nieogarów: czytałem na stronie hostelu i się nie doczytałem. W pokojach są czajniki elektryczne czy trzeba przemycić (nielegalnie) jakieś własne narzędzie do robienia herbaty?

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-03-20 00:38 napisał(a):

Odpowiedź na: A propos nieogarów: czyta... | janmamut Pokaż rodzica

Jutro się dowiem, bo też bez herbaty żyć nie mogę 😉

Użytkownik: sowaOpiekun BiblioNETki 2019-03-20 01:50 napisał(a):

Odpowiedź na: Jutro się dowiem, bo też ... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Czajniki są: http://www.nuhotel.pl/pokoje/, ale nie znalazłam informacji, czy dają ręczniki.

Użytkownik: Anna125 2019-03-17 00:19 napisał(a):

Spotkania zazdroszczę, ale mi przejdzie. Bawcie się dobrze! Bardzo dobrze!
Coraz częściej myślę, że spotkania osobiste to życie i wyjście poza swoje pudełko.

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-03-20 12:01 napisał(a):

Czy zwiedzamy http://cerkiewlodz.pl/pages/15? Koszt zwiedzania 110zł.

Użytkownik: nutinka 2019-03-20 13:19 napisał(a):

Odpowiedź na: Czy zwiedzamy http://cerk... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Nas proszę nie wliczać do zwiedzania.

Użytkownik: jakozak 2019-03-20 20:14 napisał(a):

Nie. 110 złotych to stanowczo za dużo.

Użytkownik: sowaOpiekun BiblioNETki 2019-03-22 01:38 napisał(a):

Odpowiedź na: Nie. 110 złotych to stano... | jakozak Pokaż rodzica

Po podzieleniu na, powiedzmy, 10 osób wcale nie aż tak.

Użytkownik: jakozak 2019-03-22 06:31 napisał(a):

Odpowiedź na: Po podzieleniu na, powied... | sowaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Zrozumiałam, że to od osoby.
Ale nie ma 10 chętnych.

Użytkownik: sowaOpiekun BiblioNETki 2019-03-22 13:24 napisał(a):

Odpowiedź na: Zrozumiałam, że to od oso... | jakozak Pokaż rodzica

Ale może będzie?... Nadal mam nadzieję.

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-03-20 13:51 napisał(a):

UWAGA!

Po pierwsze: meldujemy się w pokojach na hasło Biblionetka i proszę pamiętajcie w jakim jesteście pokoju i z kim:

Imogena z Miłośniczką
Sowa z Lilijką
Nutinka z Wołem w pokoju comfort

Reszta osób jest w pokojach 1-osobowych.

Po drugie: ręczniki w pokojach są, nie trzeba ze sobą zabierać :)

Użytkownik: joanna.syrenka 2019-03-22 23:36 napisał(a):

A jakie plany na popołudnie/wieczór? Przyjadę w wersji optymistycznej ok. 15:00, a pesymistycznej o 16:30. Będę z Wami prawie do północy. Nie czekajcie na mnie ze zwiedzaniem, po prostu doszlusuję do Was gdziekolwiek będziecie. I proszę bez uprzedzenia nie przywozić mi książek :-)

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-03-23 02:31 napisał(a):

Odpowiedź na: A jakie plany na popołudn... | joanna.syrenka Pokaż rodzica

Dzwoń 😁 znasz numer. Nie zamierzamy wcześniej wyruszyć na miasto niż o 11.
Właśnie skończyliśmy pogaduszki. Hihi i teraz ciężko iść spać.

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-03-23 09:20 napisał(a):

Odpowiedź na: A jakie plany na popołudn... | joanna.syrenka Pokaż rodzica

Wybieramy się o 11 do Białej Fabryki i na Piotrkowską.

Użytkownik: joanna.syrenka 2019-03-24 03:41 napisał(a):

Ja już jestem w domu, ogólnie jak sobie policzyłam, to więcej czasu spędziłam w podróży, jak z Wami :-D Ale absolutnie było warto, bo strasznie się za Wami stęskniłam! Bardzo się cieszę ze spotkania, szkoda tylko, że rozminęłam się z Czajką i Zochuną.

Użytkownik: Czajka 2019-03-24 19:05 napisał(a):

Odpowiedź na: Ja już jestem w domu, ogó... | joanna.syrenka Pokaż rodzica

Ja też dziękuję za spotkanie i bardzo żałuję, że:
1. nie nocowałam w hotelu, bo zloty bez nocowania są gorsze od zlotów z nocowaniem
2. nie spotkałam Syrenki i Zochuny
3. nie spotkałam młodego. :)))

Ps. Szkoda, bo miałam niespodziankę. :O

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-03-24 19:13 napisał(a):

Odpowiedź na: Ja też dziękuję za spotka... | Czajka Pokaż rodzica

Młody ganiał w naleśnikarni, tylko krótko, bo zaraz jechaliśmy z nim do hostelu, gdzie nam zasnął na 3 godziny! :)

Użytkownik: Anitra 2019-03-25 10:54 napisał(a):

Odpowiedź na: Ja też dziękuję za spotka... | Czajka Pokaż rodzica

Pocieszę Cię - ja też nie spotkałam Zochuny. :( To straszne mieć takiego pecha do pociągów...

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-03-24 18:30 napisał(a):

My też już bezpiecznie siedzimy w domu. Młody nawet zdążył pójść spać :) Hihi.

Bardzo mi się podobało nasze spotkanie, czy powtarzamy je za rok?

Użytkownik: jakozak 2019-03-24 18:41 napisał(a):

Odpowiedź na: My też już bezpiecznie si... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Jasne, że powtarzamy! Podobało mi się bardzo. Jesteście wspaniałą przyprawą do życia!
Dziękuję za cudowne spotkanie! Dzięki, Kasiu.

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-03-24 18:52 napisał(a):

Odpowiedź na: Jasne, że powtarzamy! Pod... | jakozak Pokaż rodzica

A właśnie miałam do Ciebie pisać czy bezpiecznie dotarłaś do domu.

Użytkownik: jakozak 2019-03-25 08:25 napisał(a):

Odpowiedź na: A właśnie miałam do Ciebi... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Tak. Byłam około 17.00
Jak stopki Konradka?

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-03-25 09:39 napisał(a):

Odpowiedź na: Tak. Byłam około 17.00 J... | jakozak Pokaż rodzica

Jak biega to dobrze, a jak miał położyć się spać, to cały czas pokazywał ała. Ale biega uśmiechnięty, więc nic mu nie dolega :) Właśnie za chwilę idziemy na długi spacer, jednak na wszelki wypadek biorę wózek.

Użytkownik: jakozak 2019-03-25 10:04 napisał(a):

Odpowiedź na: Jak biega to dobrze, a ja... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Czyli dobrze, a Konradek jest normalnym wspaniałym dzieckiem.

Użytkownik: margines 2019-03-24 21:41 napisał(a):

Odpowiedź na: Jasne, że powtarzamy! Pod... | jakozak Pokaż rodzica

Właśnie całe szczęście, że bezpiecznie (bez uszczerbków na zdrowiu psychichicznym i fizyce;)) dotarłaś!:)

Użytkownik: jakozak 2019-03-25 08:26 napisał(a):

Odpowiedź na: Właśnie całe szczęście, ż... | margines Pokaż rodzica

A Ty, Marginesku, Kiedy?

Użytkownik: margines 2019-03-25 10:40 napisał(a):

Odpowiedź na: A Ty, Marginesku, Kiedy? ... | jakozak Pokaż rodzica

Jakoś koło 20.

Użytkownik: flopsy 2019-03-24 22:09 napisał(a):

Tak, Kasiu, tak! My również dojechaliśmy szczęśliwie i o czasie, a potem zmorzył nas sen :-) Dziękujemy Ci za organizację.

Kochani, dziękuję Wam za spotkanie. Można przy Was naładować emocjonalne akumulatory na długie pół roku, dobrze, swobodnie się poczuć, powspominać (o, jak dobrze, że tych wspólnych wspomnień coraz więcej!), zobaczyć znane a długo niewidziane twarze i poznać nowe. Naprawdę odpocząć. Uśmiać się do łez. Czasem się wzruszyć i zadumać... Czego chcieć więcej?

Zdjęcia jutro.

Użytkownik: flopsy 2019-03-25 17:20 napisał(a):

Krótki fotoreportaż znajdziecie tu: https://www.flickr.com/photos/139953249@N08/albums​/72157707787316384. Przy okazji: na zdjęciu z tramwaju jesteśmy TYLKO my. Aż się chce zaprosić do zabawy: rozpoznaj dziewiątkę Biblionetkowiczów :-) Zbiorówki można pobrać stąd: https://drive.google.com/open?id=1lFEt1awEZzNjZ8b6​D24wtcdem596TLmZ.

Użytkownik: EPA! 2019-03-25 19:15 napisał(a):

Powtarzamy, powtarzamy. Bardzo serdecznie Wam wszystkim dziękuję. Podobało mi się poznawanie Łodzi i spożywanie przeróżnych frykasów w Waszym towarzystwie, podobały mi się wieczorne rozmowy.Podobają mi się Adamowe zdjęcia. No i w ogóle wszelkie "ach" "och" ... Aha: przeźroczyste łazienki zostaną w mej pamięci na dłuugo ;))).

Użytkownik: Cirilla 2019-03-24 20:37 napisał(a):

Jam już w domu, koty natabletkowane, pranie się suszy. Bardzo, bardzo Wam wszystkim dziękuję za fantastyczne chwile, rozmowy do rańca, Młodemu za zaopiekowanie radiowozem,za, no wszystko. A Dziewczynom za Wunderbare Reise. Musimy to powtórzyć i nawet mam już pomysł na jeszcze lepsze lotnisko dla Enterprise'a. Byście nie musiały dyrdać z pinklami pod McD... 🤗😊🙂🙂🙂🙂🙂

Użytkownik: margines 2019-03-24 23:03 napisał(a):

Odpowiedź na: Jam już w domu, koty nata... | Cirilla Pokaż rodzica

Znaczy, że koty "natabletkowane" i wyprane się suszą?:P
Ale pamiętaj!
Ich się ino nie wyżyma.

Użytkownik: margines 2019-03-24 21:44 napisał(a):

Bardzo wszystkim dziękuję za spotkanie, możliwość wyjazdu, oderwania się od... różnych rzeczy, za spacery poga-duchy, śmiechy... no i co tam jeszcze.

Użytkownik: Kakyuu 2019-03-24 22:13 napisał(a):

Ja już też w domu, dotarłam jakąś godzinę temu. Ale nie obyło się bez przygód!
Niestety na dworcu PKP Fabryczna spotkała mnie niezbyt miła niespodzianka - przy kasie oznajmiono mi, że sprzedaż biletów na mój jedyny bezpośredni i sensowny pociąg z Koluszek do domu sprzedaż biletów (nawet tych bez gwarantowanego miejsca siedzącego) została wstrzymana! Inne połączenia z Łodzi byłyby już lekko karkołomne np. z 2 lub 3 przesiadkami i w międzyczasie transfer autobusem. Już widziałam oczami wyobraźni jak rozbijam obóz na dworcu i koczuję do rana 😂 Na szczęście znalazłam jeszcze jedną opcję - busa, ale z dworca Łódź Kaliska, gdzie i tak bilet udało mi się kupić w ostatniej chwili, bo 15 minut później pani zamykała kasy, a nie wszystkim tym, którzy chcieli zakupić bilet u kierowcy dopisało szczęście - bo najzwyczajniej zabrakło miejsc!

Mimo wszystko -dotarłam cała i zdrowa do domu 😁

Dziękuję za miłe spotkanie, śmiechy chcichy, pogaduchy do nocy. No i oczywiście cieszę się, że miałam możliwość Was poznać! 😄

Użytkownik: joanna.syrenka 2019-03-24 23:32 napisał(a):

Odpowiedź na: Ja już też w domu, dotarł... | Kakyuu Pokaż rodzica

W jakichkolwiek sprawach pociągowych mogę pomóc, tylko muszę wiedzieć skąd, dokąd i mniej-więcej kiedy. Resztę da się ustalić :-) Zapraszam na zlot ogólnopolski! :-)

Użytkownik: margines 2019-03-25 01:03 napisał(a):

Odpowiedź na: W jakichkolwiek sprawach ... | joanna.syrenka Pokaż rodzica

Polak mądry po szkodzie:/
Żebym to ja pomyślał to bym na to wpadł.
Na twój trop.

Użytkownik: joanna.syrenka 2019-03-25 01:41 napisał(a):

Odpowiedź na: Polak mądry po szkodzie:/... | margines Pokaż rodzica

A co, też miałeś przygody?

Użytkownik: margines 2019-03-25 13:13 napisał(a):

Odpowiedź na: A co, też miałeś przygody... | joanna.syrenka Pokaż rodzica

Masz mail.

Użytkownik: Anitra 2019-03-25 10:58 napisał(a):

Odpowiedź na: Ja już też w domu, dotarł... | Kakyuu Pokaż rodzica

Bardzo mi przykro, że miałaś trudności - ostatnio przez remonty trudno się dostać do Łodzi i ją opuścić. :( Ale w przyszłości na pewno będzie lepiej, bo nie może się już pogorszyć. ;)

Użytkownik: Kakyuu 2019-03-25 12:06 napisał(a):

Odpowiedź na: Bardzo mi przykro, że mia... | Anitra Pokaż rodzica

Łódź pozostawiła niezapomniane wrażenia! 😂

Użytkownik: jakozak 2019-03-25 12:47 napisał(a):

Odpowiedź na: Łódź pozostawiła niezapom... | Kakyuu Pokaż rodzica

A myyyyyyyyyyyy?

Użytkownik: margines 2019-03-25 13:12 napisał(a):

Odpowiedź na: A myyyyyyyyyyyy? | jakozak Pokaż rodzica

No, (chyba) to się rozumie samo przez się.

Pewnie chodzi o to, że (część z) nas zna już trochę, a Łódź dopiero poznała:)

A tamto wrażenie to pewnie zostawiło ślad na jeszcze trochę czasu.
Tak to bywa z ostatnim wrażeniem:P

Użytkownik: Kakyuu 2019-03-25 13:55 napisał(a):

Odpowiedź na: A myyyyyyyyyyyy? | jakozak Pokaż rodzica

Jolu, z Wami tylko pozytywne doświadczenia, ale z samą Łodzią i pkp niekoniecznie😅

Użytkownik: jakozak 2019-03-25 17:08 napisał(a):

Odpowiedź na: Jolu, z Wami tylko pozyty... | Kakyuu Pokaż rodzica

Będzie lepiej.

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-03-25 01:19 napisał(a):

Byłam taka zmęczona po podróży, a jednak spać nie mogę. Posprzątałam chyba wszystko, co odkładałam na później :) I nadal mam energię i uśmiech na twarzy!

Użytkownik: sowaOpiekun BiblioNETki 2019-03-26 00:15 napisał(a):

Miło było przenieść się (przynajmniej) na dwa dni z rzeczywistości codziennej do biblionetkowej (szkoda tylko, że w tej drugiej czas płynie o wiele szybciej). Zobaczymy się znów za rok na „półzlocie”, prawda? A wcześniej – na klasycznym ogólnopolskim.

Łazienki nuhotelowe niewątpliwie staną się jedną z legend zlotowych, w opowieściach wspominane, w pieśniach opiewane...

Użytkownik: ktrya 2019-03-26 19:24 napisał(a):

Odpowiedź na: Miło było przenieść się (... | sowaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Aż zerknęłam na stronę hotelu, by zobaczyć, co to za zjawiskowe łazienki... I widzę, że wpisują się w nowy trend wnętrzarski, że z sypialni robi się pokoje kąpielowe, kabina prysznicowa vis a vis łóżka.
Ale to w każdym takie były? Czy tylko w jedynkach? Bo chyba nawet dzieląc pokój z mężem nie czułabym się komfortowo w takiej łazience, a cóż dopiero ze znajomymi...

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-03-26 19:52 napisał(a):

Odpowiedź na: Aż zerknęłam na stronę ho... | ktrya Pokaż rodzica

W każdym pokoju typu Comfort.

Użytkownik: ktrya 2019-03-26 21:53 napisał(a):

Odpowiedź na: W każdym pokoju typu Comf... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

To rzeczywiście komfort ;)

Użytkownik: margines 2019-03-26 19:54 napisał(a):

W każdym:)
Jedynie niektóre pokoje "kąpielowe" (co to za wyrażenie?:P W sensie, że w pokoju można brać kąpiel?!:P Bo ręczniki kąpielowe to znam, ale takie cudo?) miały te szyby częściowo "dymne".
Częściowo:P

Użytkownik: ktrya 2019-03-26 21:53 napisał(a):

Odpowiedź na: W każdym:) Jedynie niekt... | margines Pokaż rodzica

No dokładnie... Bo to sypialnia z wanną czy kabiną prysznicową, jak tu: http://www.lazienkowy.pl/galeria-lazienek/obrazki/max/14145-pokoj_kapielowy_polaczony_z_sypialnia_230517.jpg

Użytkownik: Stephanie 2019-03-27 00:03 napisał(a):

Odpowiedź na: W każdym:) Jedynie niekt... | margines Pokaż rodzica

Taka moda.Hotel w Puszczykowie:http://www.hotelarnia.pl/pokoje/apart​ament

Użytkownik: margines 2019-03-27 00:10 napisał(a):

Odpowiedź na: Taka moda.Hotel w Puszczy... | Stephanie Pokaż rodzica

Muszę cię rozczarować, ale wygląda na to, że mimo wszystko ten "puszczykowy" (puszczykowski) ma ŚCIANY! i nieprzezroczyste drzwi:)
Czego temu zabrakło;]

Użytkownik: margines 2019-03-27 00:11 napisał(a):

Odpowiedź na: Taka moda.Hotel w Puszczy... | Stephanie Pokaż rodzica

Chociaż to łóżko z wanną wygląda cokolwiek... dziwnie:P

Użytkownik: ktrya 2019-03-27 03:57 napisał(a):

Odpowiedź na: Taka moda.Hotel w Puszczy... | Stephanie Pokaż rodzica

Widzę, że obecnie luksus mierzy się poziomem fizjologicznego ekshibicjonizmu. Im mniej można ukryć tym wyższy standard pokoju.

Użytkownik: Pingwinek 2019-03-26 21:36 napisał(a):

Odpowiedź na: Aż zerknęłam na stronę ho... | ktrya Pokaż rodzica

Wtrącę się (przepraszam) - to chyba rzeczywiście jakiś nowy trend, ja spędziłam niedawno dwie noce w uroczym hotelu w Szczecinie i zaskoczyła mnie część łazienkowa połączona z częścią sypialną... Szybka zasłaniała jedynie toaletę (to już wydaje się niezbyt higieniczne). Na co dzień bym chyba tak nie mogła, bałabym się też o dom/mieszkanie (wilgoć?), ale na wyjeździe w sumie koncepcja mi się spodobała. Tylko że - no właśnie! - to rozwiązanie nadaje się tylko do jedynki, zgadzam się :-)

Użytkownik: jakozak 2019-03-28 19:47 napisał(a):

Odpowiedź na: Wtrącę się (przepraszam) ... | Pingwinek Pokaż rodzica

Nie do końca. Te szklane drzwi wcale się szczelnie nie zamykały. Głupia moda i tyle.

Użytkownik: Pingwinek 2019-03-28 19:51 napisał(a):

Odpowiedź na: Nie do końca. Te szklane ... | jakozak Pokaż rodzica

Ale że jak? Jakie szklane drzwi? To chyba jednak w Szczecinie wyglądało to inaczej...

Moda - to na pewno. Minie jak każdy inny trend.

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2019-03-28 21:15 napisał(a):

Odpowiedź na: Ale że jak? Jakie szklane... | Pingwinek Pokaż rodzica

Ściana łazienki była szklana i drzwi, chyba przesuwne, też były szklane. Można było siedząc na łóżku podziwiać i prysznic i toaletę, aa i kolorowe światełka ledowe zamontowane pod sufitem.

Jako jedyna miałam normalną łazienkę i wdzięczna jestem za to Opatrzności :) Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby mąż się gapił na mnie jak korzystam z toalety.

Użytkownik: Pingwinek 2019-03-28 21:43 napisał(a):

Odpowiedź na: Ściana łazienki była szkl... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

A, czyli jeszcze inaczej, niż sądziłam! Co to za dziwactwa się teraz wymyśla...;)