Dodany: 06.01.2018 16:37|Autor: Panterka

Czytatnik: Blotki

2018

STYCZEŃ
1. Orzeł Biały 2 (Przybyłek Marcin Sergiusz (pseud. Ann Martin)) (5,0) - własna biblioteczka
2. 13 pięter (Springer Filip) (5,0) - czyszczenie schowka
3. Pejzaż w kolorze sepii (Ishiguro Kazuo) (5,5)
4. 451º Fahrenheita (Bradbury Ray (Bradbury Raymond Douglas)) (5,0) - czyszczenie schowka

LUTY
1. Historia słabych: Reportaż i życie w Dwudziestoleciu (1918-1939) (Glensk Urszula) (4,0) - czyszczenie schowka
2. Wszystko za Everest: Katastrofalny sezon 1996 w relacji naocznego świadka (Krakauer Jon) (5,5) - czyszczenie schowka, Klub z Kawą nad Książką
3. Zaczarowany zamek (Nesbit Edith) (5,0) - czyszczenie schowka

MARZEC
1. W salonie i w kuchni: Opowieść o kulturze materialnej pałaców i dworów polskich w XIX wieku (Kowecka Elżbieta) (5,0) - własna biblioteczka, czyszczenie schowka
2. Pod śniegiem (Soukupová Petra) (4,0) - Klub z Kawą nad Książką

KWIECIEŃ
1. Kroniki marsjańskie (Bradbury Ray (Bradbury Raymond Douglas)) (6,0) - powtórka, Klub z Kawą nad Książką
2. Galeria złamanych piór (Kres Feliks W. (właśc. Chmielecki Witold)) (5,0)
3. Trup na plaży i inne sekrety rodzinne (Jadowska Aneta) (4,0) - własna biblioteczka

MAJ
1. Ja, Klaudiusz (Graves Robert) (4,5) - własna biblioteczka, Klub z Kawą nad Książką
2. Miłość zostaje na zawsze (Bednarek Justyna, Kaczanowska Jagna) (4,0) - własna biblioteczka
3. Bajarz z Marrakeszu (Roy-Bhattacharya Joydeep) (5,0) - czyszczenie schowka

CZERWIEC.
1. H. Cudak "Funkcjonowanie rodziny a nieprzystosowanie społeczne dzieci i młodzieży" (2,0)

LIPIEC
1. Głębokie Południe: Cztery pory roku na głuchej prowincji (Theroux Paul) (4,0) - czyszczenie schowka

SIERPIEŃ
1. Oryks i Derkacz (Atwood Margaret) (4,5)

WRZESIEŃ
1. Tai-Pan: Powieść o Hongkongu (Clavell James) (5,5) - własna biblioteczka

PAŹDZIERNIK
1. Niepamięć (Stelar Marek (właśc. Biernawski Maciej)) (4,0) -własna biblioteczka
2. Cień wiatru (Ruiz Zafón Carlos) (5,0) - powtórka, Klub Książki

LISTOPAD
1. Rok potopu (Atwood Margaret) (5,0)
2. Na Zachodzie bez zmian (Remarque Erich Maria (właśc. Remark Erich Paul)) (5,5) - powtórka, Klub z Kawą nad Książką

GRUDZEŃ
1. Uległość (Houellebecq Michel) (3,5) -Klub z Kawą nad Książką
2. Damskie igraszki: Skandale XIX-wiecznej Warszawy (Rojek Tadeusz) (4,5) - czyszczenie schowka
3. MaddAddam (Atwood Margaret) (5,5)