Dodany: 17.02.2017 20:58|Autor: maramara

Czytatnik: Izba Przyjęć

Oddam w dobre ręce oraz sprzedam

Oddam w dobre ręce następujące książki:

1. Wielka historia powszechna: Wydawnictwo zbiorowe ilustrowane: Dzieje greckie (Wałek Tadeusz (Wałek-Czernecki Tadeusz), Witkowski Stanisław) --- z trzytomowego reprintu wydawnictwa Kurpisz TYLKO TOM (02);
2. Wielka historia powszechna: Wydawnictwo zbiorowe ilustrowane: Dzieje rzymskie (Piotrowicz Ludwik) --- z trzytomowego reprintu wydawnictwa Kurpisz TYLKO TOM (02) i (03);
3. Las symboli: Aspekty rytuałów u ludu Ndembu (Turner Victor);
4. Jak dobrze wyglądać nago (Wan Gok).

Książki w doskonałym stanie.

5. Pitawal przestępstw niezwykłych (Prodöhl Günter) --- egzemplarz ma poplamioną okładkę (wewnątrz i na zewnątrz, ale bez uszkodzeń), blok natomiast czyściutki i zwarty. Wydanie 1985;
6. Podziemia III Rzeszy: Tajemnice Książa, Wałbrzycha i Szczawna Zdroju (Rostkowski Jerzy) --- wygląda na to, że książka zetknęła się z wilgocią, po czym została dokładnie osuszona, są więc plamy, przybrudzenia i pofałdowania, a czasem lekko sklejone kartki, które jednak łatwo dają się rozdzielić. Nie rozpada się, nie cuchnie pleśnią. Stan ogólny średni, ale może ktoś zainteresowany tematem podaruje jej drugie życie?

W przypadku powyższych książek proszę tylko o uregulowanie kosztów przesyłki.

Sprzedam zaś:
1. Drużyna Pierścienia (Tolkien J. R. R. (Tolkien John Ronald Reuel)); Dwie wieże (Tolkien J. R. R. (Tolkien John Ronald Reuel)); Powrót króla (Tolkien J. R. R. (Tolkien John Ronald Reuel)) --- przekład Skibniewskiej, wydanie trzytomowe w twardej lakierowanej oprawie, Muza 2001 (biała wersja okładki, o, taka --- http://forum.tolkien.com.pl/konkurs/wp_1.jpg ), 50 PLN za komplet (nowy, nieczytany, tylko grzbiety od góry lekko przykurzone) + koszt przesyłki;
2. Wład Palownik: Prawdziwa historia Drakuli (Humphreys C. C.) --- oprawa miękka ze skrzydełkami, Książnica 2012 (czarna wersja okładki, o, taka --- http://szuflada.net/wp-content/uploads/2013/11/wlad-palownik-prawdziwa-historia-drakuli-b-iext7085567-205x300.jpg ), egzemplarz nowy, 20 PLN + koszty przesyłki.
3. Człowiek Egiptu (antologia; < praca zbiorowa / wielu autorów >) --- oprawa twarda, Świat Książki 2000, stan ogólny bardzo dobry, parafka na stronie tytułowej, 20 PLN + koszty przesyłki.

Zainteresowanych zapraszam na PW.

Aha, możliwy odbiór osobisty we Wrocławiu.

Użytkownik: sowa 17.02.2017 21:33 napisał(a):
Odpowiedź na: Oddam w dobre ręce następ... | maramara
Zanim odezwą się chętni i książki odfruną od Ciebie – czy mogłabyś, bardzocięproszęuprzejmie, dodać zokładki (a w braku tychże – choć cytacik jakiś) tych pozycji, które ich u nas jeszcze nie mają?