Dodany: 28.12.2016 13:11|Autor: jerzu

BiblioNETka> O BiblioNETce

O funkcjonalnościach słów kilka

Hej,

jestem nowym użytkownikiem i na gorąco chciałbym podzielić się moimi uwagami odnośnie funkcjonalności serwisu. ;)

Po pierwsze żałuję, że tak późno odkryłem ten adres. Wcześniej musiałem się męczyć z "konkurencją". System rekomendacji? Mistrzostwo! Szkolna skala ocen? 6/6.

A teraz spostrzeżenia świeżaka:

1. Brakuje mi opcji "Nie interesuje mnie" dla autorów (wykluczałoby wszystkie pozycje danego autora)

2. Brakuje mi opcji "Nie interesuje mnie" dla całych cykli (zwłaszcza przy komiksach mam kilkanaście tomów jednego tytułu w polecanych, które chciałbym wykluczyć)

3. Przy rankingu www.biblionetka.pl/... brakuje mi kolumny z procentami pod mój gust. Fajnie by było też móc wybrać opcję pokazywania popularniejszych książek, czyli takich, które mają np. 50 czy 100 ocen. 10 to bardzo mało.

4. Fajnie też by było mieć kolumnę z procentami rekomendacji po kliknięciu w dany tag. (np. klikam futurologia i wszystkie książki, które widzę mogę ułożyć względem tego, jak pasują pod mój gust)

5. Kompletny brak wersji mobilnej :(
Użytkownik: LouriOpiekun BiblioNETki 29.12.2016 07:45 napisał(a):
Odpowiedź na: Hej, jestem nowym użyt... | jerzu
Cześć,
miło Cię powitać. Lepiej późno niż później ;) BNetka cały czas się rozwija... no, w każdym razie plany są piękne. Więc nic straconego!

Co do polecanek - możesz oczywiście wybierać konkretny gatunek, albo zrobić listę "ulubionych gatunków", a których np. komiks wykluczysz. Paru funkcjonalności na pewno brakuje, ciekaw jestem, czy są na liście "to do" i czy kiedykolwiek będą zrobione? Procenty (prócz tych w piwie) widziałem tylko we własnym schowku ewentualnie na stronie książki - także uważam, że przydałoby się wyświetlanie tego w różnych miejscach. No, ale pól pożądanego rozwoju jest mnóstwo: Ankieta BiblioNETkowa: wyniki!

Co do wersji mobilnej - zdaje mi się, że coś tam jest, choć ja osobiście na razie korzystam tylko z kompa.
Użytkownik: ketyow 29.12.2016 10:53 napisał(a):
Odpowiedź na: Hej, jestem nowym użyt... | jerzu
Co do wersji mobilnej, to tutaj proszę:

Co do reszty, to lista naszych życzeń dotycząca nowych funkcji w Bnetce ma długość już mniej więcej nieskończoną i pewnie tyle czasu na nie poczekamy :-)