Seremity - użytkownik BiblioNETki

 • Login: seremity
 • Miasto: Warszawa
 • Czytatnik: Czytatnik bez tytułu
 • E-Mail: seremityWYTNIJTO@tlen.pl
 • W BiblioNETce od: 24 maja 2010
 • O sobie:

  Moja przygoda z literaturą zaczęła się w połowie 4 klasy podstawówki. Przedtem nikt, ani nic, nie było w stanie zagonić mnie do lektury, pamiętam, że mama zmuszała mnie, abym słuchała (!) jak ona czyta mi 7 krasnoludków i sierotkę Marysię... Potem zaczęłam czytać Anię z Zielonego Wzgórza i wsiąkłam... przeczytałam tę serię, a potem zaczęłam dosłownie pochłaniać książki... W liceum zaczęłam mieć mniej czasu na lekturę, tak że w III i IV klasie czytałam praktycznie tylko pozycje obowiązkowe. Pod koniec szkoły średniej opanowało mnie inne hobby: robótki ręczne, dość skutecznie odrywając mnie na długi czas od książek... Potem popularne zaczęły się stawać audiobooki, dzięki którym mogłam zacząć łączyć oba moje hobby :)
  Książek z założenia nie kupuję. Czasem, bardzo rzadko kupuję pojedyncze, raczej znanego mi autora lub takie, które już wcześniej przeczytałam i po prostu chciałabym mieć. Wychowałam się w domu pełnym książek, tak pełnym, że wręcz część z nich kończyła w pudłach, zaś kiedy chciałam coś przeczytać, to mimo tego, że mama twierdziła, że tę książkę mamy, to i tak kończyło się na tym, że pożyczałam ją z biblioteki, bo obie nie byłyśmy w stanie jej znaleźć...
  W biblionetce na pewno nie oceniłam wszystkich książek, które przeczytałam i raczej nie sądzę, aby kiedykolwiek mi się to udało. Ja po prostu nie pamiętam tytułów ani autorów mnóstwa przeczytanych przeze mnie książek. Stopniowo będę się starała uzupełniać moje oceny, czytając listy innych będę starać się przypomnieć sobie autorów i tytuły, ale chyba nigdy nie uda mi się to do końca. Mam jednak nadzieję, że uda mi się doprowadzić choć do stanu 80%.

Najnowsze czytatki

Tłumaczenia serii

Autor: seremity Dodany 09.04.2013 15:08
Nie potrafię zrozumieć dlaczego wydawcy nie dbają o to, aby serie miały spójne tłumaczenia. Po prostu jest to poza moją umiejętnością pojmowania. Czy ...
Najnowsze wypowiedzi na forum

Łódź w maju

Autor: seremity Dodany 29.05.2013 12:36

Próbuję namówić mamę, aby do Was przyszła... nie wiem czy mi się uda, bo sama nie mogę...

Zobacz całą dyskusję

Marcowa Łódź

Autor: seremity Dodany 10.04.2013 09:21

Ja myślę, że byłabym w stanie wpaść właśnie tak 14-14:30... i prawdopodobnie przyprowadziłabym mamę, która też jest miłośniczką książek. To co? Do której planujecie być? Wpadać tak późno? Mam nadzieje, że odpowiedź jest twierdząca. Czajka, przypominam, że od 16 jest spotkanie robótkowe, więc zarezerwuj więcej czasu i ze spotkania książkowego idziemy na robótkowe :)

Zobacz całą dyskusję

Marcowa Łódź

Autor: seremity Dodany 09.04.2013 11:37

Spotkanie jest 14 kwietnia w niedzielę w "Zaraz wracam"? Poprawcie mnie jeżeli coś źle rozumiem. A o której jest to spotkanie?

Zobacz całą dyskusję
Najnowsze recenzje
Wkład w rozbudowę BiblioNETki
Legenda
 • - książka oceniona przez Ciebie - najedź na ikonę przy książce aby zobaczyć ocenę
 • - do książki dodano opisy lub recenzje
 • - książka dostępna w naszej księgarni
 • - książka dostępna u innych użytkowników (wymiana, kupno)
 • - książka znajduje się w Twoim schowku
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: