Dodany: 12.06.2008 14:51|Autor:

Sekretem sukcesu tej książki jest jej prostota. Każda rada w niej zawarta wydaje nam się oczywista. Wiedza o życiu, człowiecza mądrość tkwi w naszej podświadomości. Sztuką jest wydobycie tej mądrości i zastosowanie w działaniu. Niewielu to potrafi. Carnegie tak. Po mistrzowsku. Jest prawie pewne, że studiując jego dzieło, kierując się zapisanymi w nim regułami odniesiesz sukces.

Bo któż nie chciałby:
- byc człowiekiem nietuzinkowym,
- mieć grono sprawdzonych przyjaciół i ludzkie zaufanie,
- umieć zjednać sobie ludzi
- zyskać popularność
- być dobrym mówcą?

Ta książka ułatwi ci swobodne poruszanie się w biznesie. Przyda się w życiu rodzinnym i towarzyskim. Sprawdziła sie w wielu krajach świata. Z całą pewnością i w Polsce zyskają wszyscy, którzy ją przeczytają. Zawarte w niej reguły to nie tylko teoria. One działają magicznie. Wierz w to albo nie - ich stosowanie całkowicie odmieniło życie wielu ludzi.

[Studio Emka, Warszawa 1981]

Użytkownik: LouriOpiekun BiblioNETki 26.02.2014 18:21 napisał(a):
Odpowiedź na: Sekretem sukcesu tej ksią... | Kola27
Czy Studio Emka ma problemy ze szpaltami albo zgubiła matryce? W moim wydaniu z 2012 roku jest kupa dziwacznych błędów:
- cudzysłów otwierający w wielu miejscach jest nie przed cytowanym tekstem, tylko bezpośrednio po poprzedzającym
- błędy jak z korekty worda, np. GeneraŁ Motors
- parę dziwnych błędów typograficznych - jakby tekst był skanowany, np. "rn" zamiast "m" (typu "sarna" zamiast "sama"), albo g zamiast ę (to jedno miejsce: "sig" zamiast "się")

Może ktoś ma wiedzę i podzieli się, skąd takie dziwne błędy? Na szczęście utrudniają czytanie tylko trochę, jedynie chwilami zamieszanie z cudzysłowami przeszkadza.