Dodany: 25.04.2005 10:03|Autor: dorsz

Co czytają w Krośnie

Interesujący ranking czytelniczy stworzyła Krośnieńska Biblioteka Publiczna, na podstawie zamówień, rezerwacji i wypożyczeń najbardziej poszukiwanych tytułów z nowości wydawniczych, pomijając lektury. Są to więc książki rzeczywiście najchętniej czytane, a nie tylko kupowane; widać jednak, że wyniki mniej więcej pokrywają się z rankingami księgarń.

W szczęśliwej dziesiątce znalazły się trzy powieści Dana Browna, najnowszy Pratchett, najnowszy Coelho i „Pianistka” Elfriede Jelinek. Z literatury polskiej na topie Kapuściński, Głowacki, Tokarczuk, Wiśniewski, a także najnowsza powieść Andrzeja Sapkowskiego i „Achaja” Ziemiańskiego.

Więcej na stronach powiatu krośnieńskiego >>
(niestety liczba przekręceń nazwisk sugeruje, że pisał to ktoś zupełnie niepiśmienny)
Użytkownik: daga_aniolek 30.03.2006 18:38 napisał(a):
Odpowiedź na: Interesujący ranking czyt... | dorsz
Hej! widze ze siedzisz w ksiazkach....i jestes osoba ktora moze mi pomuc....! :) o ile chcesz... :) mam do napisania prace na temat popularnych autorow i wybralam Coelho i Grgchole...ale na prace maturalna to za malo!!! nie wiem co moge wziasc jeszcze... nie moege znalezc zadnych rankingow i takich tam co mi potwierdza ze oni wlasnie sa na topie...!jesli bys chcial mi pomuc to bede dozgonnie wdzieczna...! z gory wielkie dzieki :) moje gy-gy 4701747 no i e-meil!

Dagna