Katowice w styczniu

BiblioNETka> Spotkania BiblioNETkowiczów

Autor: dot59Opiekun BiblioNETki

Data dodania: 2019-01-01 21:18

Tak się zasłuchałam w Trójkowy Top Wszech Czasów, że zapomniałam wybadać grunt w kwestii terminu następnego śląskiego spotkania!
Miciuś ma wolne w tym miesiącu aż dwa weekendy, drugi i trzeci (z tych dni najmniej pasowałaby nam sobota 19-go) - czy ktoś miałby ochotę się w Katowicach pojawić?

Użytkownik: misiak297 2019-01-01 21:45 napisał(a):

Odpowiedź na: Tak się zasłuchałam w Tró... | dot59Opiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

19 Lutek na pewno nie może. Ja bardzo chciałbym się z Wami zobaczyć:)

Użytkownik: lutek01 2019-01-01 23:49 napisał(a):

Odpowiedź na: 19 Lutek na pewno nie moż... | misiak297 Pokaż rodzica

Dla mnie generalnie styczeń będzie raczej trudny, wiec się nie deklaruję. Ale w razie czego pojedzie reprezentant. :-)

Użytkownik: Marylek 2019-01-01 21:50 napisał(a):

Mnie by najbardziej pasowało 13, mam wolny dzień wtedy. (19 i 20 pracuję od 16.30, a 12 od 18).

P.S.
Też słuchałam Topu cały dzień! :)

Użytkownik: minutka 2019-01-01 22:57 napisał(a):

Chętnie przyjdę, tym bardziej że wracamy do Babuni. 13 mi pasuje.

Użytkownik: Stephanie 2019-01-01 23:38 napisał(a):

13 jak najbardziej. Off topic: nie wiem, jak ja dzisiaj zasnę przez ten Top. Owszem, skończył się, ale ciągle słucham moich topowych, których dzisiaj nie było: Dust in the wind Kansas, C'est la vie Emerson Lake and Palmer, a jak dojdę do Cohena i SDM, to mi zejdzie do rana...

Użytkownik: Marylek 2019-01-02 09:11 napisał(a):

Odpowiedź na: 13 jak najbardziej. Off t... | Stephanie Pokaż rodzica

Off-top: Cohena trochę było, nie mów. Ja też potem słuchałam, ale z miodem w sercu, bo mój number 1 znalazł się na pierwszym miejscu więc'm usatysfakcjonowana :D

Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 2019-01-02 09:54 napisał(a):

Odpowiedź na: Off-top: Cohena trochę by... | Marylek Pokaż rodzica

Mojej jedynki ("Scarborough Fair" w wykonaniu Simona i Garfunkela) w pierwszej setce brak, moja dwójka na dziesiątym, trójka na szóstym, czwórka na pierwszym, piątka na trzecim. W pierwszej dziesiątce ogółem 8 moich typów, w setce - 42 (a jakby liczyć te 110, które podano, to jeszcze jeden Cohen się mieści), jest dobrze, choć widzę pewne braki - osobiście wyrzuciłabym połowę nijakiego popu i pop-rocka, a dodała nieco metalu i poezji śpiewanej. Tę ostatnią sobie może chociaż w polskim topie odbiję, choć nie do końca, bo gdzie Wysocki, gdzie Nohavica, ech...

Użytkownik: Marylek 2019-01-02 15:28 napisał(a):

Odpowiedź na: Mojej jedynki ("Scarborou... | dot59Opiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Na trzecim jest moja dwójka, a trójka na czwartym. Ogólnie na pierwszą dziesiątkę nie ma co narzekać, wyjąwszy numer 7. Ale i tak świetnie się słuchało. Raz w roku już teraz tylko słucham Trójki.

Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 2019-01-02 20:22 napisał(a):

Odpowiedź na: Na trzecim jest moja dwój... | Marylek Pokaż rodzica

No właśnie, powiem szczerze, że ja też nie wiem, co ta siódemka przez tyle lat robi w pierwszej dziesiątce :-).
Ja słucham co dzień między 6 a 7, potem jak mam czas - zwłaszcza "W tonacji Trójki" od wtorku do czwartku (kolejno: Mann+Gacek, Kaczkowski, Niedźwiecki), a w niektóre dni też rano (w poniedziałek Niedźwiecki, w piątek Mann, a potem Niedźwiecki lub Baron), często w piątek "LP3", w sobotę "Markomanii", w niedzielę "Mini-Maxu" - jest tego trochę, chociaż większy procent ulubionej muzyki to jednak mam w Anty :-).

Użytkownik: mafiaOpiekun BiblioNETki 2019-01-02 09:18 napisał(a):

W styczniu też niestety odpadam. :(
Wszystkie weekendy zajęte.

Użytkownik: EPA! 2019-01-03 18:58 napisał(a):

13 jest dla mnie jak najbardziej OK.

Użytkownik: ilia 2019-01-04 19:33 napisał(a):

Ja też mogę 13 stycznia. Mam nadzieję, że z powrotem u "Babuni".

Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 2019-01-04 20:15 napisał(a):

No to skoro na razie wszyscy chętni są na 13-go, to chyba nie ma na co czekać - piszę do Babuni z prośbą o rezerwację. Od 13, jak zwykle.

Użytkownik: Kakyuu 2019-01-04 21:04 napisał(a):

Jeżeli chodzi o 13 stycznia to ja również się piszę :)

Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 2019-01-06 13:02 napisał(a):

Rezerwację potwierdzili, tylko jeszcze salka niepewna. Ale nawet jak nas dadzą do tej przy drzwiach, też nie będzie źle, prawda?

Użytkownik: misiak297 2019-01-06 13:21 napisał(a):

Odpowiedź na: Rezerwację potwierdzili, ... | dot59Opiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Myślę, że lepsza byłaby ta mniejsza - od otwartych drzwi może wiać, łatwo o przeziębienie.
Ale zobaczymy:)

Użytkownik: minutka 2019-01-06 15:31 napisał(a):

Dobrze, że potwierdzili rezerwację, najważniejsze, że się spotkamy :)
Dorotko, czy masz mój "Czarny warkocz" Fleszarowej, przekazany przez Misiaka?

Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 2019-01-06 16:35 napisał(a):

Odpowiedź na: Dobrze, że potwierdzili r... | minutka Pokaż rodzica

Mam, przywieźć?

Użytkownik: minutka 2019-01-06 16:48 napisał(a):

Odpowiedź na: Mam, przywieźć? | dot59Opiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Byłabym wdzięczna, na spotkaniu wyjaśnię Ci, dlaczego.

Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 2019-01-06 17:14 napisał(a):

Odpowiedź na: Byłabym wdzięczna, na spo... | minutka Pokaż rodzica