Dodany: 26.06.2018 18:03|Autor: fraulein2012@gmail.c​om

Książka Safi Nidiaye drogowskazem w świecie uczuć

Kiedy dwa lata temu usłyszałam o książce Safi Nidiaye, natychmiast po nią sięgnęłam. To był impuls, intuicja. Po jej przeczytaniu stwierdziłam, że po latach poszukiwań wreszcie znalazłam to "coś", co pomoże mi uporządkować moje życie. Tak, marzyłam o tym, bo żyłam w chaosie emocjonalnym. Ponieważ znam język niemiecki, od razu zapisałam się na tygodniowe warsztaty, które Safi organizuje na południu Francji. Chciałam poznać metodę/technikę zwaną ześrodkowaną w ciele pracą serca ( Pracą Serca ), która jest opisana w książce. Chciałam nauczyć się otwierać serce na moje problemy i uczucia. Dzisiaj, po dwóch latach regularnego podróżowania na seminaria Safi, mogę powiedzieć, że dostałam wielki prezent od życia. Dzięki metodzie, którą nieustannie pogłębiam, nauczyłam się dbać o mój własny świat wewnętrzny, który leżał odłogiem. Nauczyłam się otwierać serce, które zamknęłam będąc dzieckiem. Nieustannie uczę się troszczyć o siebie i moje uczucia, które tłumione w ciele i świadomości opanowywały moje życie, myślenie, stały za moimi wyborami, przekonaniami, problemami. I choć w moim życiu gościł najczęściej smutek, strach i gniew, dzisiaj rozumiem, jakie były tego powody. Te uczucia chroniły mnie przed bólem, którego nie chciałam poczuć. Dzisiaj cieszę się życiem, a ludzie, z którymi je dzielę bardzo na tym zyskują.
Na kanale You Tube można znaleźć krótkie Video Safi Nidiaye, które przetłumaczyłam i opatrzyłam polskimi napisami. Częściowo zrobił to również Pan Daniel Cankow, tłumacz książki. Jest w nich m.in. dokładny opis metody Pracy Serca.
Na stronie www.safi-nidiaye.de znajduje się również informacja w języku polskim ( polska flaga )
Polecam ze szczerego serca książkę Safi Nidiaye: „Otwórz serce zamiast łamać sobie głowę”
Pozdrawiam ciepło z Poznania
Renata
Użytkownik: artur4432 03.10.2018 12:28 napisał(a):
Odpowiedź na: Kiedy dwa lata temu usłys... | fraulein2012@gmail.c​om
Bardzo żałuje że w ogóle nie ma dyskusji w tym wątku. W ogóle to mi się nie podoba.

__________________________________________________​______
[reklama usunięta]