Nowości: Jest krew, Blizna, Dylemat
Zaloguj się
Brak czytatek do wyświetlenia
Bardzo dziękuję Mikołajowi za książkę Ja, kochanka. Niestety nie mogę odczytać skąd przyszła przesyłka, bo syn za szybko rozprawił się z kopertą. Do książki była dołączona herbatka. Mikołaj, który wysyłał paczuszkę do Opola, będzie wiedział. Jeszcze raz bardzo dziękuję. To była dla mnie ogromna niespodzianka, pozdrawiam serdecznie :) Magda
Bardzo dziękuję mojemu Mikołajowi za książki Gregory Philippa: Krucjata i Złoto głupców. Była to dla mnie ogromna niespodzianka. Dzięki Tobie KociMikołaju, będę mogła przeczytać cały cykl Zakonu Ciemności, dziękuję bardzo, Magda.
Brak recenzji do wyświetlenia
Użytkownicy polecają:
Dodany: 2021-02-28 20:28
Autor: Marioosh
W posłowiu do tej książki Remigiusz Mróz napisał, że kończąc jej pisanie, powiedział swojej redaktorce: „Nigdy więcej”; panie Remigiuszu, proszę nie z (...)
Dodany: 2021-01-13 17:46
Autor: Kuba Grom
Autor, znany już niektórym z youtubowej serii "Czytamy Naturę", a trochę mniejszemu gronu z artykułów prasowych na temat nauki, skupia się tu na popul (...)
Dodany: 2020-12-02 09:29
Autor: dot59
Dla sporej grupy Polaków, którzy dorastali w ostatnich dekadach XX wieku i przez jakiś czas obracali się w środowisku harcerskim czy studenckim, nazwi (...)
Dodany: 2020-11-18 17:14
Czy pamiętacie scenę, której świadkiem jest Jane Eyre w drugim dniu pobytu w szkole w Lowood? Helena Burns, doskonale odpowiadająca na lekcji, zostaje (...)
Dodany: 2020-10-28 05:56
Nie wiem, od czego zacząć, bo po takiej lekturze trudno znaleźć słowa, które wyraziłyby moje uczucia, nie będąc ani nazbyt banalnymi, ani zanadto pate (...)
Redakcja poleca:
Dodany: 2021-04-16 18:40
Autor: misiak297
„Wszyscy nawdychaliśmy się sarinu. Nie chcę o tym milczeć. Milczenie to jeden z niedobrych japońskich zwyczajów. Wiem, że teraz już wszyscy stopniowo (...)
Dodany: 2021-04-15 21:51
Autor: Asienkas
5, 10, 15, 20, 25 itd. – czy to liczby magiczne, czy przeklęte? Zastanawiają się nad tym mieszkańcy hiszpańskiego miasta Vitoria. Przedstawiciele kole (...)
Dodany: 2021-04-15 15:43
Autor: idiom1983
Powieść "Pragnienie" to moje pierwsze czytelnicze spotkanie z twórczością belgijskiej pisarki Amélie Nothomb. W pierwszoosobowej narracji, utrzymanej (...)
Dodany: 2021-04-08 22:06
Autor: porcelanka
„Szalone, złe i smutne: Kobiety i psychiatrzy” Lisy Appignanesi to przekrój historii nowoczesnej psychiatrii, począwszy od końca XVIII wieku do współc (...)
Dodany: 2021-04-05 08:53
Autor: Meszuge
Gdzież te wspaniałe czasy, kiedy na lekcjach historii w szkole podstawowej wszystko było tak cudownie proste: tu nasi (Polacy, Polanie, Słowianie), a (...)