Ostatnio dodane książki

Książki zaklasyfikowane do:
Termin dodania:

2017-01-11

Trzymająca w napięciu powieść dla fanów "The Last of Us", "Westworld", "World War Z". Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem. Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek. „Bóg umarł. Ostatecznie! Niemartwi są wyobrażeniem odwiecznego marzenia o pokonaniu śmierci i cenie, jaką za to przyjdzie zapłacić. A u podstaw wszystkiego, jako ta największa sprawcza siła, znajduje się to, bez c...
Czytaj więcej

2017-01-07

  • Tytuł: Odium (zapow.)
  • Autor: Radecki Łukasz
  • Planowana data wydania: 2017-10-20
  • Tłumacz: -
  • Kategoria: Literatura piękna
  • Gatunek: horror
  • Forma: powieść
  • Język oryginalny: polski
  • Do BiblioNETki wprowadził(a): LouriOpiekun BiblioNETki
Czytaj więcej
  • Tytuł: Nienasycony II
  • Autor: Radecki Łukasz
  • Tłumacz: -
  • Kategoria: Literatura piękna
  • Gatunek: horror
  • Forma: powieść
  • Język oryginalny: polski
  • Cykle:
  • Rok pierwszego wydania: 2017
  • Do BiblioNETki wprowadził(a): LouriOpiekun BiblioNETki
Czytaj więcej
  • Tytuł: Nienasycony
  • Autor: Radecki Łukasz
  • Tłumacz: -
  • Kategoria: Literatura piękna
  • Gatunek: horror
  • Forma: powieść
  • Język oryginalny: polski
  • Cykle:
  • Rok pierwszego wydania: 2017
  • Do BiblioNETki wprowadził(a): LouriOpiekun BiblioNETki
Co łączy masakrę w Toruniu w 2003 roku, tragedię w niewielkiej wsi u schyłku XX wieku i wojnę Zakonu Krzyżackiego z Litwą w wieku XIV? Odpowiedź jest zaskakująca – pradawny, słowiański demon zwany Nienasyconym. Zafascynowani okultyzmem młodzieńcy kierowani pustą zemstą wyzwalają istotę skrywaną przez lata przez Krzyżaków. Istotę, która doprowadziła jednego z Wielkich Mistrzów do szaleństwa, a drugiego zmusiła do rezygnacji z urzędu. Oto zło, nad którym nikt nie może zapanować. Oto demon, ...
Czytaj więcej
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: