Najciekawsze recenzje
Recenzje
Dostępność książki: X
Polecają X

Książka: Wygraj siebie: Program rozwoju osobistego

 • Autor: Hashimoto Kyutaro Francisco Xaverio
 • Język oryginalny: polski
 • Kategoria: Literatura naukowa i popularnonaukowa
 • Gatunek: nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
 • Forma: poradnik
 • Rok pierwszego wydania: 2000
 • Twoja ocena:      
 • Średnia ocena: 4,25 ; książkę oceniło 4 użytkowników - zobacz szczegóły
 • Do BiblioNETki wprowadził(a): Rbit
 • Linki:
  • brak
Podziel się:

Recenzje i opinie o książce

Brak elementów do wyświetlenia.

Noty wydawców i inne informacje

Tytuł tekstu: z okładki

Nie lubisz reklam? Chcesz pomóc BiblioNETce?
Zostań naszym Opiekunem!

Kyutaro Francisco Xaverio Hashimoto jest Japończykiem. Urodził się w Osace, w rodzinie buddyjskiej. Wiarę katolicką przyjął w ostatniej klasie szkoły średniej. Jest absolwentem Sophia University w Tokio, gdzie studiował filozofię, psychologię, socjologię i filologię klasyczną (grekę i łacinę). Po studiach pracował w amerykańskim koncernie tekstylnym Cluett Peabody and Co., Inc. na Manhattanie w Nowym Jorku. Od 1976 r. mieszka w Poznaniu. Obecnie jest st. wykładowcą w Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, gdzie uczy języka japońskiego i wykłada stosunki gospodarcze w Japonii.

Od 1992 r. prowadzi spotkania seminaryjne w całej Polsce na temat tajemnicy sukcesu. Ludzie, twierdzi autor, chcą odnieść w życiu sukces w sposób, który jest dla nich wygodny. Nikt jednak nie osiągnął sukcesu tą drogą. Natura ludzka, mimo że jest czymś wspaniałym, jest słaba i leniwa. Dlatego konieczne jest jej trenowanie i kierowanie nią tak, aby możliwe było osiągnięcie upragnionego celu. Najtrudniej jest jednak zmienić ludzką mentalność. W czym więc tkwi tajemnica sukcesu tych, którzy go osiągnęli?

Książka przeznaczona jest szczególnie dla tych, którzy nie znają odpowiedzi na to pytanie, a pragną jak najlepiej przeżyć swoje życie, które jest jedyne i niepowtarzalne.

Drodzy Czytelnicy, czytajcie tę książkę wiele razy, abyście zawsze mogli być świadomi celu i drogi prowadzącej do niego. Z całego serca życzymy Wam sukcesu!

[Pallotinum, 2000]

czytaj całość »

data dodania: 2012-04-30, autor: Rbit, komentarzy: 0

Powiązane czytatki

Tytuł tekstu: Rhonda Byrne - "Siła"; Kyutaro Francisco Xaverio Hashimoto - "Wygraj siebie"

(Czytatka zdradza co nieco.) Obie książki aspirują chyba do miana poradników, racząc czytelników jakimiś receptami na sukces i szczęście... Obie pożyczyła mi moja Przyjaciółka, moja naj :*, mój Pingwiś. Miały mi pomóc w dramatycznym momencie mojego życia. Nie pomogły i nie pomogą - bo takie książki wydają mi się i sztuczne, i naiwne. Ale w przyjaźń wierzę. Aguś trwa przy mnie cały czas. Więc i z lektury starałam się mimo wszystko wyciągnąć coś fajnego. Co? "Siła" mocno zalatywała mi sek...

czytaj całość »

data dodania: 2013-01-25 00:15, autor: Pingwinek, komentarzy: 0

Inne, czyli miscellanea

Brak elementów do wyświetlenia.

Forum - dyskusje na temat książki

Nikt jeszcze nie rozpoczął żadnej dyskusji na temat tej książki. Zaloguj się aby dodać nowy temat. Jeśli nie masz konta możesz się zarejestrować tutaj.

- książka oceniona przez Ciebie - najedź na ikonę przy książce aby zobaczyć ocenę

- do książki dodano opisy lub recenzje

- książka dostępna w naszej księgarni

- książka dostępna u innych użytkowników (wymiana, kupno)

- książka znajduje się w Twoim schowku