Dodany: 04.03.2010 10:46|Autor: ojwawoj

Książki i okolice> Wymiana i sprzedaż książek

Wymienię Vorpsi, Waters i Barry'ego

Witam, chętnie wymienię 'Kraj, gdzie nigdy się nie umiera ' Orneli Vorpsi na 'Rękę, której nie kąsasz' lub inną książkę Czarnego.

Mam też na zbyciu 'Fingersmith' S. Waters, 'the Secret Scripture' S. Barry'ego oraz 'People of the Book' G. Brooks (wszystkie po angielsku). Chciałabym je wymienić na jakieś wciągające czytadła (mogą być po polsku), najchętniej 'Czerwony rower' Kozłowskiej, 'Dziewczyny z Portofino' Plebanek, Fabera lub coś Zeruyi Shalev -- ale niekoniecznie. Mógłby być nawet 'Zmierzch' (w tym wypadku tylko po angielsku!), bo zaczynam być ciekawa tego fenomenu :)
Użytkownik: Lutka 66 06.03.2010 18:16 napisał(a):
Odpowiedź na: Witam, chętnie wymienię '... | ojwawoj
Miałabym wielką ochotę na Fingersmith ale nie mam żadnej z wymienionych książek.

Z czytadeł mogę zaproponować:Klub Towarzyski Niegrzecznych Dziewczynek (Valdés-Rodríguez Alisa),Podręcznik złej matki (Long Kate), Kochając większą kobietę (Weiner Jennifer)

Mam też książki po ang - zajrzyj na moją stronę na BookMooch http://bookmooch.com/m/inventory/lutka66 może coś Cię zainteresuje :)