Dodany: 13.04.2016 17:43|Autor: juliannamaria

Książki i okolice> Wymiana i sprzedaż książek

Książki w języku niemieckim tanio sprzedam

Sprzedam książki w języku niemieckim za symboliczną kwotę + koszt przesyłki (lub odbiór osobisty w Tychach).

1. Wisława Szymborska - Die Gedichte (oprawa twarda, stan bdb) 6zł

2. Karin Fossum - Fremde Blicke Nie oglądaj się (Fossum Karin) (oprawa twarda, stan bdb) 6zł

3. Haruki Murakami - Gefährliche Geliebte -Na południe od granicy, na zachód od słońca (Murakami Haruki) (oprawa twarda z obwolutą, stan bdb) 6zł

4. Karen Rose - Todesspiele -Zabij dla mnie (Rose Karen) (oprawa miękka, stan bdb- ) 5zł

5. Quo vadis (Sienkiewicz Henryk (1846-1916)) (oprawa miękka, stan db) 6zł

6. Susan Hill - Der Menschen dunkles Sehnen - W labiryncie ulubionych miejsc (Hill Susan) (oprawa miękka, stan db) 5zł

7. Camilla Ceder - Wintermord - Śmiertelny chłód (Ceder Camilla) (oprawa miękka, stan db) 5zł

8. Nora Roberts - Winterwunder - Miłosne przysięgi (Roberts Nora (pseud. Robb J. D., właśc. Robertson Eleanor Marie)) (oprawa miękka, stan bdb-) 5zł

9. Nora Roberts - Sommersehnsucht - Posłanie z róż (Roberts Nora (pseud. Robb J. D., właśc. Robertson Eleanor Marie)) (oprawa miękka, stan bdb-) 5zł

10. Erich Segal - Der Preis des Ruhms - Nagrody (Segal Erich) (oprawa twarda z obwolutą, stan bdb-) 5zł

11. Oscar Wilde - Das Bildnis des Dorian Gray - Portret Doriana Graya (Wilde Oscar) (oprawa twarda z obwolutą, obwoluta podniszczona) 4 zł

12. Susan Howatch - Die Herren auf Cashemara - Cashelmara (Howatch Susan) (oprawa twrda z obwolutą, stan db) 5zł

13. Boris Pasternak - Doktor Schiwago - Doktor Żywago (Pasternak Borys) (oprawa twarda z obwolutą, stan db) 6zł

14. John Steinbeck - Jenseits von Eden - Na wschód od Edenu (Steinbeck John) (oprawa twarda, brak obwoluty) 3zł

15. Haran Elizabeth- Im Land des Eukalyptusbaums (miękka oprawa, stan- jak nowa) 6zł

16. Schröder Rainer M. - Abby Lynn (miękka oprawa, stan db) 5zł

17. Wassmo Herbjørg - Sohn des Glücks - część druga Księga Diny (Wassmo Herbjørg) (twarda oprawa, książka wycofana z biblioteki, stan db) 7zł

18. Moulin Rouge: Powieść o życiu Henryka de Toulouse-Lautreca (La Mure Pierre) (oprawa twarda z obwolutą, stan db) 5zł

19. Jean Sasson - Ich Prinzessin Sultana, und meine Töchter - Córki księżniczki Sułtany (Sasson Jean P.) (twarda oprawa, stan bdb) 6zł

20. Diana Gabaldon - Das Meer der Lügen - Lord John i sprawa osobista (Gabaldon Diana) (twarda oprawa z obwolutą, stan bdb) 5zł

21. Rosamunde Pilcher - Die Muschelsucher - Poszukiwacze muszelek (Pilcher Rosamunde (pseud. Fraser Jane)) (twarda oprawa z obwolutą, stan bdb) 5zł

22. Mahmoody - Nicht ohne meine Tochter - Tylko razem z córką (Mahmoody Betty, Hoffer William) (miękka oprawa, stan db) 3zł