Dodany: 30.11.2015 09:57|Autor:

Książka: Najlepsza książka na świecie
Stjernström Peter
Notę wprowadził(a): LouriOpiekun BiblioNETki

Zmęczony rozrywkowym życiem podstarzały literat czuje się coraz bardziej wyobcowany. Potrafi jednak genialnie pisać, o ile uda mu się utrzymać w trzeźwości. Jego kolegą jest młody, przystojny poeta, który emanuje takim ciepłem, że mógłby ożywić nawet kamień. Kocha cały świat.

Obydwaj wpadają przypadkiem na podobny, rewelacyjny pomysł napisania książki, która będzie najlepsza i znajdzie się na czele list bestsellerów w najróżniejszych kategoriach – jako kryminał, poradnik dla odchudzających się, książka popularnonaukowa i psychologiczna, książka kucharska itd. Wszystko w jednym! Sukces zapewni autorowi fortunę i nieśmiertelność. Jednak tylko temu, który będzie pierwszy.

Który wcześniej poczuje wenę? Któremu uda się usidlić gwiazdę wydawnictwa, młodą i piękną Astrę?
Kto wygra, a kto będzie musiał odejść?

Zachęcamy do lektury!

„Prawdziwa rozrywka”.
Blog literacki „Książki, książki, książki”

„Zabawna książka, która zmusza do przemyśleń, szczególnie adeptów sztuki pisarskiej”.
„Dagens bok”

„Śmiałem się w głos podczas lektury”.
Nikki Griffiths, brytyjski wydawca Petera Stjernströma

Peter Stjernström jest autorem kilku powieści. Oprócz działalności literackiej zajmuje się prowadzeniem własnej agencji komunikacji i jest udziałowcem w wiodącej szwedzkiej agencji literackiej.

[Świat Książki, 2016]