Dodany: 19.01.2015 10:50|Autor: legna

Książki i okolice> Książki w szczególe

Darmowy e-book książki "Zakaz!"

Witam,
zapraszam wszystkich do pobierania i czytania pierwszego tomu mojej debiutanckiej książki pt. "Zakaz!".
Jest on dostępny ZA DARMO w formie elektronicznej na stronie http://www.wydaje.pl/e/zakaz.

Zależy mi przede wszystkim, żeby trafić do jak największej liczby osób, dlatego też bardzo Was proszę, jeśli się spodoba to polecajcie ją dalej :)

Zawsze powtarzam, że tworząc „Zakaz!” nadałam książce duszę, ale żeby mogła naprawdę istnieć to potrzebuje życia. A życie mogą dać jej tylko i wyłącznie czytelnicy :)

Więcej informacji o książce na http://www.annaniedbal.pl oraz http://www.facebook.pl/fanpagezakaz

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Anna Niedbał
P.S.
Opinie, recenzje, konstruktywna krytyka oraz wszelkie uwagi mile widziane ;)
Użytkownik: misiak297 19.01.2015 10:54 napisał(a):
Odpowiedź na: Witam, zapraszam wszyst... | legna
Witaj, może napiszesz coś więcej - o czym jest Twoja książka? Pozdrawiam.
Użytkownik: legna 19.01.2015 12:28 napisał(a):
Odpowiedź na: Witaj, może napiszesz coś... | misiak297
Gatunek: Fantasy
Opis:
"Życie Angeliki zawsze było skomplikowane. Rodzina, przyjaciele, nauka i dusze zmarłych ludzi, o których istnieniu wiedziała tylko ona. Umiała wszystko pogodzić aż do momentu, w którym przyszło jej się zmierzyć z niezwykle upartym duchem małej dziewczynki.

Ta konfrontacja spowodowała nieodwracalne zmiany, z których skutkami będzie musiała się mierzyć jeszcze przez długi czas.

Zamknij oczy, wytęż zmysły i daj się poprowadzić Angelice w świat dusz, magii i niesamowitych przygód. Zapomnij o istniejącym świecie i pozwól się wciągnąć w wir niezapomnianych wrażeń, jakich dostarczą Ci bohaterowie oraz ich niezwykłe historie.

Cztery wymiary, trzy Wyrocznie, trzy media i tylko jedna Kapłanka.

„Nikt bowiem nie wiedział, że ta z pozoru zwykła dziewczyna posiadała dar widzenia zmarłych, a dokładniej ich dusz. Była wybranką, która oczyszczała ziemię poprzez wysyłanie duchów do nieba, bądź też piekła. Należy również wspomnieć o tym, że ziemia tak naprawdę była czyśćcem; miejscem martwych ludzi, którzy za życia byli albo za mało dobrzy, albo niewystarczająco źli.”"

Pozdrawiam :)
Użytkownik: legna 20.01.2015 13:45 napisał(a):
Odpowiedź na: Gatunek: Fantasy Opis: ... | legna
Niestety przy dodaniu nowych plików (epub oraz mobi) zmienił się adres strony. Zapraszam wszystkich do pobierania ze strony http://www.wydaje.pl/e/zakaz2 :)