Dodany: 17.03.2014 11:27|Autor: stanislawa

Gdzie znajde te ksiazke?

Gdzie znajde te ksiazke?
Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 17.03.2014 11:49 napisał(a):
Odpowiedź na: Gdzie znajde te ksiazke? | stanislawa
Gdyby ją miał w swoich zbiorach ktoś z użytkowników Biblionetki, pokazałaby się pod danymi książki informacja:
"Książkę w schowku ma ... użytkowników - zobacz szczegóły
Książkę chce wymienić ... użytkowników - zobacz szczegóły"
Ponieważ takiej adnotacji brak, a książka została oceniona tylko przez 1 osobę, należy domniemywać, że nikt z Biblionetkowiczów nie posiada jej na zbyciu i najpewniej nie dysponuje też egzemplarzem do pożyczenia.

Biorąc pod uwagę rok wydania, szukałabym w antykwariatach. Niektóre z nich są na tyle przyjazne użytkownikowi, że jeśli szukamy konkretnego tytułu, a aktualnie nie mają go na składzie, oferują powiadomienie klienta, jeśli książka do nich trafi. Tą metodą udało mi się upolować 2 pozycje, których długo na darmo szukałam (co prawda nie przedwojenne, niemniej jednak też trudno dostępne).
Użytkownik: elwen 17.03.2014 13:11 napisał(a):
Odpowiedź na: Gdzie znajde te ksiazke? | stanislawa
W Ossolineum we Wrocławiu jest egzemplarz. Nb. było wznowienie w 1981.
Użytkownik: margines 17.03.2014 13:49 napisał(a):
Odpowiedź na: Gdzie znajde te ksiazke? | stanislawa
Wg http://www.dzb.pl/F/ERXL4BUY1JAGHYV4NAFAD5NDJA5VJ4​C5KVQT9QV8A2N2F68X6Y-36558?func=find-m&request=Mea+culpa+i+%C5%BBycie+&find_code=WRD&ad​jacent=N&filter_code_1=WLN&filter_request_1=&filte​r_code_2=WYR&filter_request_2=&filter_code_3=WYR&f​ilter_request_3=&filter_code_4=WTP&filter_request_​4=&x=0&y=0 książka powinna być w Bielawie, a wg https://opacwww.bs.katowice.pl/cgi-bin/wspd_cgi.sh/wo2_opbib.p?ID1=DIOIPFDMQMGNNJIRKO​N&ln=jp&RODZAJ=1&ID=593503&widok=3&N1=W8909786&N2=​3&N3=3&N4=1,2,6,7,10,11,12,13,14,15,20,30,40,50,60​,70,80,3 - ma ją BŚ (Biblioteka Śląska).