Dodany: 20.11.2013 14:23|Autor: Małgorzata_

Bruno Schulz. Festiwal

Dziś we Wrocławiu rozpoczęła się druga edycja Bruno Schulz. Festiwal.

Pierwszego dnia Festiwalu organizatorzy zapraszają na panel dyskusyjny, spotkanie autorskie Marcina Barana oraz... połączenie starych fotografii z zupełnie nowymi opowieściami i muzyką. W 100% na żywo!

Festiwal potrwa do niedzieli 24 listopada.

Pierwszego dnia Bruno Schulz. Festiwal zapraszamy na:
- panel dyskusyjny "Tęsknota za realizmem"
z udziałem Andrzeja Barta i Eustachego Rylskiego, prowadzony przez Andrzeja Skrendo (godz. 17.45, Zakład Narodowy im. Ossolińskich, ul. Szewska 37, Aula).

- spotkanie autorskie Marcina Barana, inspirowane wydaniem jego "Zebranych. Wierszy i poematów 1983-2013"; poprowadzą je Paweł Próchniak i Marcin Świetlicki (godz. 19.15, Zakład Narodowy im. Ossolińskich, ul. Szewska 37, Aula)

- niezwykłe połączenie starych fotografii z zupełnie nowymi opowieściami i muzyką. Prezentować na żywo będą Marcin Sudziński - obraz, Marcin Świetlicki - głos i Michał Wandzilak - dźwięk (godz. 21.15, Klubokawiarnia Mleczarnia, ul. Włodkowica 5).

Od dziś do niedzieli w godzinach 10-18 można również oglądać wystawę poświęconą twórczości Artura Szyka, prezentowaną dzięki uprzejmości Stradomskiego Centrum Dialogu w Krakowie. Wystawa znajduje się w gmachu Ossolineum przy ul. Szewskiej 37 w Auli na parterze oraz na I piętrze w Sali Pod Kopułą.

Więcej informacji na stronie Festiwalu: brunoschulz.dybook.pl oraz Facebooku: www.facebook.com/Dybookpl.