Dodany: 01.07.2013 23:43|Autor: Sylwia_

Książki i okolice> Konkursy biblionetkowe

Konkurs z "Japońskimi słodyczami"

Konkurs z "Japońskimi słodyczami"

Kuchnia japońska najczęściej kojarzona jest ze słynnym sushi. Część osób pamięta też o tradycyjnej zupie miso i gorącym ramen. Tymczasem w japońskim bento, często kryją się pyszne łakocie. Na polskim rynku w maju tego roku ukazała się wnikliwa, bogato ilustrowana książka (prawie 300 zdjęć) pod tytułem Japońskie słodycze. Jeśli macie ochotę poznać Kraj Kwitnącej Wiśni od jej "słodkiej" strony... zapraszamy do konkursu. :)

Nagrody:

Dwoje uczestników konkursu otrzyma egzemplarz książki Japońskie słodycze
Należy poprawnie odpowiedzieć na pytania nr 1 i 2 i mieć odrobinę szczęścia.

Dwoje uczestników konkursu otrzyma nagrodę specjalną - voucher o wartości 100 zł, od warszawskiej restauracji BONSAI.
By je otrzymać należy poprawnie odpowiedzieć na pytanie nr 3 i również mieć odrobinę szczęścia.

Uwaga
Vouchery można wykorzystać tylko w restauracji BONSAI, więc pytanie numer 3 jest skierowane tylko do osób, które będą mogły skorzystać z nagrody (czyli odwiedzić restaurację BONSAI w Warszawie przy ul. Grzybowskiej ). Vouchery nie podlegają wymianie na gotówkę.

PYTANIA KONKURSOWE:

1. Jakie wydawnictwo opublikowało "Japońskie słodycze"?

2. Magdalena Tomaszewska-Bolałek napisała jeszcze inne książki dotyczące Japonii. Proszę podać jeden spośród tytułów.

3. W menu restauracji Bonsai znajduje się zestaw pod taką samą nazwą czyli Bonsai. Co wchodzi w jego skład?

Regulamin

Odpowiedzi wraz adresem należy wysyłać na: konkursy@literadar.pl do północy 6 lipca (sobota).

Nagrody trafią do osób, które nie tylko podadzą prawidłowe odpowiedzi, ale też nadeślą je w szczęśliwej kolejności jako 10 i 37 mail.

Jeśli szczęśliwi nadawcy tych wiadomości nie będą mogli skorzystać z zaproszenia do restauracji BONSAI, wtedy vouchery trafią do osób, które udzieliły prawidłową odpowiedź na pyt. nr 3 w mailu nr 38, 39 lub następnym.

Zwycięzców ogłosimy na forum BiblioNETki i dodatkowo wyślemy e-mail z potwierdzeniem wygranej.

Organizatorem konkursu jest serwis BiblioNETka.
Każdy uczestnik konkursu może nadesłać tylko jednego maila z odpowiedziami na pytania konkursowe.
W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda zostanie przyznana kolejnemu uczestnikowi spełniającemu warunki konkursu.
Nadsyłając swoją odpowiedź, każdy uczestnik zezwala na publikację swojego imienia i nazwiska na forum konkursowym serwisu BiblioNETka.
Serwis BiblioNETka zastrzega sobie prawo do zmiany zasad konkursu np. do zwiększenia liczby nagrodzonych uczestników.
Biorąc udział w konkursie, uczestnik akceptuje niniejszy regulamin.

Powodzenia :)
Użytkownik: Sylwia_ 08.07.2013 20:50 napisał(a):
Odpowiedź na: Konkurs z "Japońskimi s... | Sylwia_
Lubicie Japonię :) Dziękujemy za liczny udział w konkursie.

Nagrody (zaproszenie do restauracji i/lub książkę) otrzymują:

Emilia Dorochowicz
Małgorzata Musiał
Bogna Baliszewska

Maile z informacją o wygranej (książka czy voucher, a może i to, i to) rozesłaliśmy już drogą mailową.

Do następnego konkursu! :)