Dodany: 01.03.2013 23:45|Autor: asia_

Nagrody w BiblioNETkowych konkursach

Drodzy Konkursowicze (obecni i przyszli),

Zapewne wiecie, że BiblioNETka często dysponuje ciekawymi książkami: objętymi patronatem BiblioNETki lub Literadaru, egzemplarzami przysłanymi do recenzji itp. Chcemy się nimi z Wami podzielić :)
Od marca 2013 będzie można je zdobyć jako nagrody w BiblioNETkowych konkursach numerowanych.

Ponieważ nasze konkursy to przede wszystkim zabawa, a nie pogoń za punktami, nagroda będzie losowana wśród osób, które zdobyły dodatnią liczbę punktów w konkursie.

Choć nie jest to obowiązkowe, będzie bardzo miło, jeśli zdobywcy książek opiszą swoje wrażenia z lektury w recenzji lub czytatce.

Akcja będzie trwała tak długo, jak BiblioNETka będzie posiadać książki, które będzie można na ten cel przeznaczyć. Zastrzegam, że może zostać w dowolnym momencie zakończona lub zawieszona, ale jednocześnie mam nadzieję, że to nie nastąpi :)

Szczegóły organizacyjne:
- Na początku konkursu będę ogłaszać w konkursowym wątku, jaka książka jest do zdobycia.
- Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie, ale nie są zainteresowane nagrodą, proszę o informację przez PW, żebym nie próbowała nikogo "uszczęśliwiać" niechcianą książką.
- Wyniki losowania będę ogłaszać po zakończeniu konkursu, w wątku z jego rozwiązaniem i listą laureatów. Ze szczęśliwym zwycięzcą będę kontaktować się przez PW w celu ustalenia danych adresowych.
Użytkownik: margines 01.03.2013 23:58 napisał(a):
Odpowiedź na: Drodzy Konkursowicze (obe... | asia_
Już gratuluję wszystkim zwycięzcom i zdobywcom „pucharów” książkowych:)!
Użytkownik: Pani_Wu 02.03.2013 20:37 napisał(a):
Odpowiedź na: Już gratuluję wszystkim z... | margines
Puchar książkowy brzmi kusząco :)