Dodany: 27.12.2012 20:20|Autor: UzytkownikUsuniety08​252023081208

wymiana książek - Bydgoszcz

witam drodzy

1)Wiecie może czy odbywają się jakieś spotkania w Bydgoszczy, gdzie można wymieniać książki?
Ewentualnie jakieś pchle targi i tego typu miejsca.

2)Jaką bibliotekę polecacie w Bydgoszczy?

Za wszelką pomoc dziękuję i pozdrawiam
Użytkownik: boop 27.12.2012 20:30 napisał(a):
Odpowiedź na: witam drodzy 1)Wiecie ... | UzytkownikUsuniety08​252023081208
Witam!
Dzisiaj w godzinach porannych miało miejsce kameralne spotkanie Bnetkowe w Bydgoszczy :)
1) Nie wiem, nie znam, wymieniam się online.
2) Polecam Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną na Starym Rynku http://www.wimbp.man.bydgoszcz.pl/ a z osiedlowych - biblioteka na osiedlu Bajka (filia nr 13)

Pozdrawiam serdecznie :)
Użytkownik: kliva{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 27.12.2012 21:25 napisał(a):
Odpowiedź na: witam drodzy 1)Wiecie ... | UzytkownikUsuniety08​252023081208
Oooo, w końcu ktoś z Bydgoszczy. Spotkania by się przydały, bo siedzę na tej Biblionetce już od kilku lat, a nigdy z innym Biblionetkowiczem się nie spotkałam. Za publiczną bibliotekę polecam siebie, jeśli oczywiście lubisz tematykę którą dysponuję:)
Użytkownik: agatatera 27.12.2012 21:28 napisał(a):
Odpowiedź na: Oooo, w końcu ktoś z Bydg... | kliva{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!
To chyba nie zaglądasz tutaj zbyt często? ;)

Teraz to już spotkań nie ma zbyt wiele, ale kiedyś były regularnie co miesiąc-dwa. A spotkanie było nawet dzisiaj rano, ogłoszone zresztą sporo wcześniej, by dać czas na znalezienie ogłoszenia i zgłoszenie chęci :>
Użytkownik: biczownik 28.12.2012 17:18 napisał(a):
Odpowiedź na: To chyba nie zaglądasz tu... | agatatera
Wygląda na to, że i ja powinienem częściej zerkać na forum :)
Użytkownik: UzytkownikUsuniety08​252023081208 29.12.2012 12:23 napisał(a):
Odpowiedź na: To chyba nie zaglądasz tu... | agatatera
Witam

Od niedawna jestem zarówno w Bydgoszczy jak i "Biblionetkowiczem" zatem dopiero poznaję panujące tu obyczaje :)
Informacje o spotkaniu widziałem jednakże jestem osobą pracującą więcpasują mi terminy wyłącznie weekendowe (ewentualnie wieczorne godziny).

Pozdrawiam serdecznie
Tomasz
Użytkownik: Szreq 29.12.2012 13:21 napisał(a):
Odpowiedź na: Witam Od niedawna jest... | UzytkownikUsuniety08​252023081208
Jest tu więcej osób czytająco -pracujących dlatego często spotkania są w weekendy. Zawsze też sam możesz założyć wątek i zaproponować Tobie pasujący termin i godzinę:))))
Użytkownik: agatatera 29.12.2012 13:43 napisał(a):
Odpowiedź na: Witam Od niedawna jest... | UzytkownikUsuniety08​252023081208
A widzisz, szkoda, że nie odezwałeś się, że ten termin/godzina Ci nie pasuje. Długo była cisza, a jak się pojawiły pierwsze głosy za danym dniem i godziną, to przyjęłam, że to są jedyni zainteresowani. A wszystko można było negocjować, mogliśmy się np. spotkać dzisiaj. Tylko muszę wiedzieć o tym, że są potencjalni chętni, którym zwyczajnie dane ustalenie nie pasuje.
Użytkownik: boop 27.12.2012 21:33 napisał(a):
Tak jak napisała Enga, kiedyś częściej się spotykaliśmy. W końcu kujawsko-pomorskie (bo nie zawsze w Bydgoszczy) spotkania odbywają się przecież już od kilku lat :)