Dodany: 28.04.2007 09:37|Autor:

Książka: Mimo wszystko
Sawicka Monika
Notę wprowadził(a): Pandorra

Przeczytaj opowieść o przyjaźni, która pomaga przetrwać ból miłości i dodaje sił, by wejść w nowe życie z podniesionym czołem, choć z ranami, które jeszcze się nie zagoiły.
Przeczytaj opowieść o miłości, która rani, ale jednocześnie nie pozwala oddychać bez tej drugiej osoby.
Przeczytaj opowieść o przyjaźni, która z niemożliwego czyni możliwe.
Przeczytaj opowieść o miłości, której nie przeszkadza, że się nie pamięta jej imienia.
Przeczytaj opowieść o tym, że drugi człowiek nie jest, choć często nam się tak wydaje, naszą butlą z tlenem, lecz po prostu człowiekiem, który też ma prawo do wolności.

Opowieść o tym, jak ważny dla człowieka jest Przyjaciel - pomaga wstać, gdy upadniemy. "Przyjaciel jest jak Anioł, który pomaga nam wstać, kiedy nasze skrzydła zapomniały latać". "Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem. Żeby się unieść w górę potrzebujemy kogoś, kto nas weźmie w ramiona".

[Magia Słów, 2007]

Użytkownik: Ina1973 14.12.2009 11:05 napisał(a):
Odpowiedź na: Przeczytaj opowieść o prz... | Pandorra
tylko dlaczego autorka umieściła tam aż 3 wierdze Wojaczka i piosenkę Stachury??? jeżeli będę chciała czytać poezję-to wypożyczę poezję! wiersze oczywiście ominęłam.A na dodatek całe 1,5 strony opisuje jak działa BCC-jeżeli będę chicała wiedzieć to znajdę to sobie w necie! ten fragment też oczywiście ominęłam