Dodany: 18.05.2006 17:53|Autor:

Spindler Erica
Notę wprowadził(a): vinga9

Matczyna ofiara...
Grzeszna obsesja...
Desperacka walka o przetrwanie...

Skye Dearborn dobrze wiedziała, czego sobie życzy. Odkrycia sekretów z przeszłości. Odnalezienia się z matką. Zapłaty moralnej od mężczyzny, który ją zdradził. Miłości.

Tylko jeden człowiek mógł jej pomóc w spełnieniu życzeń. Ten sam, który nigdy nie zaprzestał poszukiwania Skye, porwanej przed laty przez własną matkę. W końcu ją odnalazł. To właśnie on, mężczyzna ogarnięty chorobliwą obsesją, zaczął kierować jej losem.

Czy życie, jakie wymyślił dla Skye, wyda się jej spełnieniem najskrytszych marzeń, czy też okaże się koszmarem, z którego nie będzie ucieczki?

Erica Spindler miała zostać plastyczką. Przypadek sprawił, że zaczęła pisać. Dziś jest jedną z najbardziej poczytnych autorek amerykańskich. Jej książki wydane w ponad 20 krajach w nakładzie ponad 3 000 000 ezgemplarzy, nie schodzą z list bestsellerów!

[Harlequin Enterprises, Warszawa 2001]

Użytkownik: matocoś 29.08.2012 19:36 napisał(a):
Odpowiedź na: Matczyna ofiara... Grzes... | vinga9
Witam. Na samym początku mojej wypowiedzi chciałam podkreślić ze pasjonuję się literaturą kryminalną, powiązaną z thrillerami jak i dramatami czy też formą psychologii. Książka "Obsesja"- Ericki Spindler jest własnie jedną z książek tego typu. Czyta się ją bez wytchnienia, pała historią pełną intryg, tajemnic. Zbliża nas do świata i zakamarków interesów rodzinnych z pokolenia na pokolenie. Opowiada o matczynej miłości, o przezwyciężeniu strachu, bólu. wprowadza nas chwilami w nastrój zgrozy i przerażenia, o czym świadczą dociekliwe opisy sytuacji, nie brakuje w niej także namiętności pokazanej w różnych barwach, wiele opisów dotyczących naszej bohaterki, jednak sam tytuł książki widocznie podkreśla tematykę - obsesja.
ja obsesyjnie czytałam tę książkę, z zapartym tchem przekładając stronę za stroną i wczytując się w kolejne dialogi bohaterów. Jak najbardziej zachęcam do nabycia tej lektury lub wypożyczenia jej z pobliskiej biblioteki. Przeczytaj i przekonaj się, co mnie w niej tak zachwyciło.
Pozdrawiam i życzę miłego czytania.