Dodany: 04.05.2006 18:00|Autor: Księżniczka

Nowa książka

Cześć! Przeczytałam nową książkę. Jej tytuł to ,,Igor" autorstwa Barbary Ciwoniuk. Naprawdę fajna książka dla młodzieży. Lekka, prosta, przejrzysta. Lektura na deszczowe wieczory. Opowiada o chłopcu o imieniu Igor - uczniu 1 klasy gim. Jest napisana w formie tak jakby pamiętnika Igora. Polecam ją szczególnie dziewczynom (może pomoże choć w małej części zrozumieć męski świat - mnie pomogła). Dobra książka dla leniuchów którzy nie lubią się wysilać podczas czytania :-) a także dla tych którzy lubią bardziej wymagającą lekturę - dla odprężenia. Słowem : dla wszystkich niezależnie od wieku! PA!

Użytkownik: ewelinka13{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 06.05.2006 13:46 napisał(a):
Odpowiedź na: Cześć! Przeczytałam nową ... | Księżniczka
Dzięki za cynk :-) napewno postaram się ją dostać i przeczytam:) Bo musi być super: pamiętnik, o chłopcu, Igor i jeszcze ten wiek. Dzięki bardzo i pozdrawiam.
Użytkownik: Księżniczka 09.05.2006 17:27 napisał(a):
Odpowiedź na: Dzięki za cynk :-) napewn... | ewelinka13{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!
Hej! Widzę że jesteś stałą czytelniczką mojeg czytatnika! Bardzo się cieszę! Jeśli masz swój czytatnik to podaj mi nazwę. Chętnie Cię odwiedzę! Pozdrowionka! PA!
Użytkownik: ewelinka13{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 12.05.2006 15:41 napisał(a):
Odpowiedź na: Hej! Widzę że jesteś stał... | Księżniczka
A oczywiście, że jestem czytelniczką Twojego czytatnika. Lubie poczytać ciekawe rzeczy i często do Ciebie wpadam:) Niestety swojego czytatnika nie mam:(