Dodany: 19.09.2021 07:46|Autor:

Najnowocześniejszy na rynku planer z technikami i metodami relaksacyjnymi.

Opis zawartości:
- Kalendaria na każdy miesiąc roku
- Eksperckie wprowadzenie w temat, czyli informacje dot. stresu, jego objawów oraz metod przeciwdziałania czyli wejścia w relaksację i wyboru odpowiednich dla siebie technik
- Psychozabawa i ankieta
- Ciekawostki z różnych stron świata, czyli szczęście po skandynawsku czy japońsku, relaks po amerykańsku i inne
- Przegląd wielu nowoczesnych oraz najnowszych technik relaksacyjnych dla ciała i umysłu według potrzeb, wieku i możliwości. Między innymi czytelnicy poznają: metodę fizjoterapeutyczną Gerdy Aleksander, techniki napinania i rozluźniania mięśni zwaną relaksem Jakobsona, techniki głębokiego oddychania Wima Hofa, dowiedzą się czym jest tapping, total immersion oraz relaksacja Bensona
- Czytelnicy poznają również niestandardowe metody relaksacyjne takie jak: leczenie pączkami, relaksację jedzeniem czy relaksację sofroniczną
- Przydatne listy kontrolne po każdym etapie poznawania nowych technik relaksacyjnych
- Mnóstwo ciekawostek do wdrożenia od zaraz: relaks japoński w 5 minut, relaks dla młodych mam i wiele innych

[Wydawnictwo Świętego Wojciecha, 2021]