Dodany: 21.10.2019 12:09|Autor: Anitra

Czytatnik: Kacze opowieści

spotkanie październikowe w Łodzi - podsumowanie

Data spotkania: 19.10.2019, godzina 12:30 (faktyczna godzina rozpoczęcia: około 13:20)

Miejsce: NÕŻ (OFF Piotrkowska), a wcześniej ławka pod Silva Rerum ;-)

Osoby (3):
Artola
zochuna
ja

Książki (skromne 2):
Białe zeszyty (Raduńska Sonia (właśc. Włoch Jolanta))
Kiedy byliśmy sierotami (Ishiguro Kazuo)

Po przezwyciężeniu wielu trudności i katastrof naturalnych (takich jak... ładna pogoda) udało nam się wreszcie spotkać - choć w małym gronie. Teoretycznie mogło być 9 osób, były tylko 3, ale nie popsuło nam to nastroju. :) Nastąpiło (nieuroczyste) przekazanie cosiów zlotowych. Było trochę o książkach: Chrobot: Życie najzwyklejszych ludzi świata (Michniewicz Tomasz (Michniewicz Tomek)), Białe zeszyty (Raduńska Sonia (właśc. Włoch Jolanta)), Zbrodnia i kara (Dostojewski Fiodor (Dostojewski Teodor)), Szczurynki: Szczurzy żywot w opowiastkach i obrazkach (Gromyko Olga) (czy ta okładka nie jest słodka?), trochę o edukacji, trochę o bibliotekach... Zjadłyśmy, wypiłyśmy i miło czas spędziłyśmy, a kto nie był niech - zamiast żałować - już kombinuje jak tu przyjść na następne spotkanie (mam nadzieję, że w listopadzie). :-)

Do zobaczenia!

Użytkownik: Artola 21.10.2019 12:35 napisał(a):
Odpowiedź na: Data spotkania: 19.10.201... | Anitra
To było przemiłe spotkanie :) Mam nadzieję, że w listopadzie uda nam się spotkać!