Dodany: 27.02.2016 17:36|Autor: wydawnictwoprofit

O Prowincji słów kilka

"Prowincja idzie na wybory" ma: akcję, fabułę, ale też zawiera rozliczne sceny przeżyć intymnych, rodem z filmów porno. "Prowincja" krąży wokół przeżyć cielesnych, które pojawiają się w różnych momentach akcji i sprawiają, że wyłania się nam zupełnie nowy świat, bez tabu i tajemnic, pełen rozkoszy i zmysłów. Świat współcześnie rządzących, globalnych elit.

Przekroczyć granicę można tylko absorbując siebie, bez poddaństwa wobec jakieś ideologii.

Seks to element życia. Stary i sprawdzony sposób na stres. Nie tylko elity mogą sobie pozwolić na lubieżny seks. Ich przedstawiciele odważyli się na to i osiągnęli sukces. Dlatego kochają się z kim i jak chcą, bo mają za co. Zwykły człowiek ma nieco mniejsze pole manewru, ale czy zgoła inne potrzeby?

Zawody związane z polityką i biznesem narażają na większy stres w środowisku pracy. Stąd w tych środowiskach większe zapotrzebowanie na rozkurczenie i luz. Seks żyje tam i stanowi element zasadniczo tworzący prawdziwy obraz polityki i biznesu. Strefy te przenikają się i istnieją jak jedna całość.

Jak działa ten cały system? Kto z kim i dlaczego? Tego dowiecie się z książki.

Co do seksu… Wiele współczesnych karier zbudowano na dupie. I to jest fakt, że na tym, a nie dzięki kompetencjom wślizgują się na wyżyny wielcy tego świata. Książka moja prezentuje kilka takich zacnych obrazków. Ma ona bawić, szpecić i rozbudzać zmysły czytającego.

Czytając książkę macie też się zastanowić, czy nie urozmaicić waszego życia płciowego? To ważne, by stać się takim, jak spełniony Dubieniecki czy Kopara.

I kolejnym elementem tej powieści jest wątek spirytualny, w którym elity polityczne ułożyły się z nieczystymi siłami, aby rządzić światem. Wierzyć w to czy nie? Z rytuałów korzystają bogaci, z usług ekskluzywnej prostytucji oraz gejowskich dziwek również. Nam pozostają wróżbici na SMS czy tarocistki na superlinii z 0 700…

Nad wszystkim czuwa stara masońska loża. Ład świata tworzy nienaruszalny system, który w książce objawił swoje oblicze.

Seks na kartach tej pozycji nie zna tabu. I nie ma też hamulców. Istnieje w sferze marzeń i czynów. Jest codziennością, tak zwykłą, jak oddychanie czy mycie zębów. Przekonacie się, poznając salonowe zabawy w brukselskim domu Dubienieckiego oraz w pałacach premiera. Seks perwersyjny, z głęboką penetracją i zaspokojeniem na wszelkie możliwe sposoby, seks par homoseksualnych, solo i grupowy. Każdy możliwy seks, z połykiem włącznie. Może to i brutalne dla wielu, ale jakże prawdziwe i obecne w świecie. Nie bądźmy obłudnikami. Tacy jesteśmy. O tym marzymy. I do tego zmierzamy, nawet jeśli się publicznie picujemy głosząc świętoszkowate hasła. Jesteśmy ludźmi i nic, co ludzkie, nie jest nam przecież obce.

Z większości polityków, gdyby poczuli, że z mówienia o wartościach religijnych i narodowych nie ma już kasy, wierzcie, uszedłby z nich patriotyzm, jak powietrze z balonika.

Wszystkie dziurki na pokład. Kto nie orze, ten nie może. Kto nie bzyka ten gej, ale i gej potrzebuje z fantazją.

Życiu moich bohaterów towarzyszy intryga i żądza władzy, przepełniona codziennością, pławiąca się w drogiej whisky. A klimat przesyca zapach kubańskiego cygara.

Odważycie się na takie plugastwo?

Szeroka sieć powiązań biznesowych często przeplata się ze stosunkami cielesnymi. A wy? Macie własne stosunki?

Książka dla Czytelnika pełnoletniego. To jest zupełny eksperyment twórczy, który miał szansę wyjść. Po roku walki. Oto jest "Prowincja, która idzie na wybory".