Dodany: 08.01.2010 18:51|Autor:

Paleoastronautyczna podróż śladami nowych odkryć archeologii kosmicznej.

Czy przy piramidach z Gizy odkryto sekretne komory? Czy najstarsze teksty sumeryjskie opowiadają o lądowaniach statków kosmicznych? Czy faraonowie dysponowali sekretną wiedzą na temat wysoko rozwiniętej techniki? Czy w epoce kamiennej istniała nanotechnologia? Kto zbudował tajemnicze systemy rur odkryte w Chinach? Dlaczego pradawni artyści tworzyli kamienne wizerunki potworów? Czy prastare teksty zawierają informacje o manipulacjach genetycznych? Europejskie kamienne kromlechy, peruwiański płaskowyż Nazca, zagadkowe budowle w sercu Czarnego Lądu, latające pojazdy przedstawiane w indyjskich eposach, sumeryjski przekaz o potopie, biblijna Księga Ezechiela z opisem lądowania statku kosmicznego - czym są naprawdę?

Erich von Däniken zebrał artykuły badaczy skupionych wokół Ancient Astronaut Society, stowarzyszenia, którego jest współzałożycielem. On i inni słynni poszukiwacze zagadek przeszłości - Johannes i Peter Fiebagowie, Hartwig Hausdorf, Luc Burgin, Walter-Jörg Langbein - prezentują nowe dowody na to, że kiedyś naszą planetę odwiedziły obce istoty o zaawansowanej wiedzy. Przybysze z kosmosu pozostawili po sobie ślady, które dla oficjalnej archeologii stanowią nierozwiązaną wciąż tajemnicę.

[Amber, 2008]