Dodany: 28.11.2015 13:22|Autor:

Jeden z najbardziej intrygujących i tajemniczych gwiazdorów piłki nożnej zdradza sekrety na temat swojego życia i kariery. Opowiada o tym, co go motywuje i co jest jego inspiracją.

Uznany przez kibiców za jedną z najbardziej wpływowych postaci w historii Premier League. Do historii przeszedł jego gol strzelony na mundialu we Francji w ostatniej minucie ćwierćfinałowego spotkania z Argentyną. Przez kibiców Arsenalu został okrzyknięty najlepszym strzałem w historii klubu.

W swojej książce Bergkamp przedstawia nową wizję gry i sposoby realizacji tej wizji. Był wyjątkowym zawodnikiem i jego historia też jest wyjątkowa. Książka będzie inspiracją dla fanów piłki nożnej na całym świecie, bez względu na ich poglądy i przekonania.

Dennis Bergkamp – holenderski piłkarz, były zawodnik reprezentacji Holandii, Ajaksu Amsterdam, Interu Mediolan i Arsenalu. Bergkamp grał na pozycji bocznego lub cofniętego napastnika. Od 2008 roku jest asystentem trenera w reprezentacji Holandii B oraz trenerem napastników w Ajaksie.

[Wilga, 2014]