Dodany: 24.11.2015 12:43|Autor:

Seria książek pt. "Służby Specjalne" – pisanych przez dziennikarzy śledczych oraz byłych asów polskiego wywiadu współpracujących z agentami innych rządów – wprowadza nas w tajemniczy świat, którym rządzi odwaga, ale też władza i pieniądze.

Autor, ukrywający się pod pseudonimem Artem Replay, prawdziwe nazwisko Krzysztof Oremus, to dziennikarz, reporter, fotoreporter od lat związany z wieloma tytułami na polskim rynku prasowym. "Handlarz. Pan ciała i duszy" to już piąta opowieść Artema Replaya z sensacyjnego cyklu "Służby Specjalne" (do tej pory ukazały się: "Kryptonim Zen", "Świadek", "Terrorysta. Pan nieba i ziemi", "Zabójca. Ostatnie zlecenie").

Tym razem nieustraszona agentka Karen Bialkowski wysłana zostaje przez polski rząd do Republiki Południowej Afryki, gdzie w dramatycznych okolicznościach uprowadzony zostaje syn tamtejszego Ambasadora RP. Razem z szefem ochrony ambasady Karen podąża śladem dziecka i jego porywaczy, trafiając ostatecznie do miejsca, gdzie zwyrodniała banda gangsterów przeprowadza operacje na dawcach ludzkich organów. Czy zdążą uratować małego Marcinka?

[Astrum, 2015]