Dodany: 30.10.2015 16:25|Autor:

Czy chcesz wzbogacić zdrową relację, odnowić nadwątloną lub uratować tę, która zmierza w złym kierunku?

Wszyscy pragniemy miłości na całe życie, wsparcia oraz przyjaźni. Jednak czasami potrzebujemy odrobiny pomocy.

Przesłanie "Przytul mnie" jest proste: zapomnij o uczeniu się sztuki prowadzenia sporów, analizowaniu swojego wczesnego dzieciństwa, wykonywaniu wielkich romantycznych gestów czy eksperymentowaniu z nowymi pozycjami seksualnymi. Zamiast tego weź się do emocjonalnego wzmacniania swoich relacji poprzez uświadomienie sobie, że ciebie i twojego partnera łączy emocjonalna więź i że jesteś od niego zależny/a w podobny sposób, w jaki dziecko jest zależne od swego rodzica w kwestiach karmienia, ukojenia i bezpieczeństwa.

Dzięki opisom przypadków z praktyki dr Johnson, pouczającym radom oraz praktycznym ćwiczeniom możesz nauczyć się, jak opiekować się swoją relacją, chronić ją i rozwijać, zapewniając sobie miłość na całe życie.

"W końcu mapa drogowa terapii par skoncentrowanej na emocjach wraz z głęboką wiedzą, humorem i doświadczeniem klinicznym jej twórczyni, dr Sue Johnson, jest dostępna dla nas wszystkich. Nie jestem w stanie znaleźć mądrzejszego, cieplejszego i prawdziwszego przewodnika do tej podróży".

John Gottman, autor bestsellera "Siedem zasad udanego małżeństwa"

[Laurum, 2012]