Dodany: 26.06.2015 08:34|Autor:

Książka Napoleona Hilla "Myśl i bogać się" jest klasycznym osobistym poradnikiem motywującym działania prowadzące człowieka do zdobycia pierwszego miliona oraz do osiągnięcia przezeń perfekcyjnych umiejętności kierowania zespołem podległych mu pracowników, a także pełnego rozwoju własnej osobowości. Karen McCreadie wnikliwie analizuje trzydzieści podstawowych składników Hillowskiej formuły sukcesu i w przystępny sposób wskazuje, jak należy wprowadzać je w życie, by uległo ono gruntownej przemianie. Wedle jego zaleceń, należy:

– Wytknąć sobie główny cel życiowy i dążyć konsekwentnie do jego osiągnięcia.
– Zachować w działaniu elastyczność i zdolność przekuwania porażek w sukcesy.
– Wykorzystywać potęgę języka i stale wzbogacać zasób słownictwa.
– Wspomagać się wiedzą i umiejętnościami współpracowników.

Współczesna interpretacja książki Napoleona Hilla nie jest jej prostym streszczeniem, lecz uwypukla nieprzemijające wartości jego dziełka, potwierdzane zarówno dzisiejszymi sukcesami biznesowymi, jak i badaniami naukowymi. Takie ujęcie puścizny myślowej Hilla, zawartej w jego programowym dziełku zatytułowanym wymownie "Myśl i bogać się", dowodzi, że jest ono jedną z najcenniejszych książek, jakie kiedykolwiek napisano.

Karen McCreadie jest pisarką zajmującą się problematyką rynku, działającą zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i Australii. Przygotowywała również teksty ważnych przemówień i wystąpień publicznych na różne tematy liderom międzynarodowego biznesu. Opublikowała książkę o "Sztuce wojny" Sun Tzu. Więcej informacji o niej znaleźć można pod następującym adresem internetowym: www.wordarchitect.co.uk

[Studio Emka, 2013]