Dodany: 12.06.2015 16:49|Autor: Wydawnictwo_Pascal

„Musimy coś zmienić”

Pierwsza miłość? Któż z nas nie pamięta, jak wielką moc uszczęśliwiania ma to uczucie. Zmysłowa i możliwa tylko raz w życiu. Odkryją ją również Lea i Gabe, których przeznaczenie popchnie ku sobie na uczelnianych korytarzach. Połączy ich dosłownie wszystko – pasje, identyczne poczucie humoru, a nawet smak ulubionych potraw. Podzieli natomiast wrodzona nieśmiałość oraz głęboko skrywany sekret Gabe’a. Czy złośliwy los pozwoli tej parze być razem?

„Musimy coś zmienić” autorstwa Sandy Hall to ciepła opowieść o romantycznych początkach związku dwójki młodych osób wkraczających w dorosłe życie. Pełna humoru narracja – opowiedziana z czternastu różnych punktów widzenia – oddaje ducha młodzieńczego, nieco naiwnego, ale prawdziwego zauroczenia. Nie brak tu rozterek, wahań czy niepewności. I choć początkowo bohaterowie nie potrafią do siebie dotrzeć, decydują się na ryzyko w walce o swoje szczęście.

„Musimy coś zmienić” to życiowa historia o popełnianiu błędów i determinacji w zdobyciu upragnionej miłości, na którą każdy przecież zasługuje.