Dodany: 14.05.2015 15:21|Autor:

Książka: Inna bajka
Bulicz-Kasprzak Kasia
Notę wprowadził(a): parilicium

"W opowieści Kasi Bulicz-Kasprzak jest dużo ciepła, humoru i kobiecej mądrości. To sprawia, że czyta się ją z ogromną przyjemnością. Polecam!"

Magdalena Witkiewicz, autorka "Opowieści niewiernej"

Ciąża. Stan odmienny. Błogosławiony? Nie dla Karoliny! Studentka ostatniego roku chemii ma plany na przyszłość i nie uwzględniają one bycia mamą. Na pewno jeszcze nie teraz! Gdyby mogła cofnąć czas, drugi raz nie byłaby taka głupia. Jak powiedzieć o ciąży rodzicom, babci, przyjaciołom, ojcu dziecka? Może nic nie mówić?

Dziewięć niezwykłych miesięcy zmian i niepokojów sprawi, że Karolina zrozumie siebie, zmądrzeje i odnajdzie miłość życia – synka Jasia.

Kasia Bulicz-Kasprzak lubi czytać książki, biegać po lesie, pić gorzką herbatę. Pisze powieści, z których każda jest zupełnie inną bajką, bo marzy, by czytelniczki sięgając po nie, zadawały sobie pytanie: "Co też Kasia wymyśliła tym razem?".

Urodziła się w 1976 roku na Dolnym Śląsku, studiowała biologię, później polonistykę. Od 2000 roku związana z podwarszawskim Sulejówkiem, gdzie mieszka z rodziną. Jej pierwsza książka – "Nie licząc kota, czyli kolejna historia miłosna" – wysłana na konkurs na współczesną powieść obyczajową dla kobiet, konkurs ten wygrała i od tej pory ukazują się kolejne powieści: "Meandry miłości", "Dom na skraju", "Nalewka zapomnienia".

[Świat Książki, 2015]