Dodany: 17.04.2015 12:48|Autor:

Książka: Zostań ze mną: Tom 2
Armentrout Jennifer L. (pseud. Lynn J.)
Notę wprowadził(a): agnesines

Drugi tom powieści z cyklu rozpoczętego fenomenem wydawniczym "Zaczekaj na mnie".

"Zaczekaj na mnie" – cztery dodruki w ciągu 8 miesięcy!

Calla wraca tam, gdzie wszystko się zaczęło. Gdzie najbliższa jej osoba, własna matka, najboleśniej ją skrzywdziła. Zdradziła...

Jest jednak Jax, nieziemsko przystojny chłopak, który potrafi oswajać lęki i patrzy głębiej, niż można sądzić.

Muszą stawić czoło nie tylko własnej przeszłości. Grozi im realne niebezpieczeństwo. Czy ich miłość przetrwa najtrudniejszą próbę – poświęcenia i odwagi?

Jennifer Armentrout, znana pisarka, przyjęła pseudonim J. Lynn dla gatunku New Adult. To powieści o wchodzących w dorosłe życie młodych ludziach (18-25 lat), którzy podnoszą się z tragedii dzięki miłości ukazanej we wszystkich odcieniach: od czułości po płomienny seks.

"Zaczekaj na mnie" to najpopularniejsza powieść gatunku 2013 i numer 1 "New York Timesa". Popularność jej kolejnych bestsellerów: "Zaufaj mi", "Bądź ze mną" i "Zostań ze mną" sprawiła, że autorka zdecydowała się pisać dalej Dla Młodych Dorosłych pod prawdziwym nazwiskiem.

[Amber, 2015]