Dodany: 17.04.2015 12:34|Autor:

Powieść z cyklu rozpoczętego fenomenem wydawniczym "Zaczekaj na mnie".

Ile razy pierwsza miłość może dać drugą szansę?

Roxy pracuje w barze, choć ma duszę artystki. Zawsze marzyła, by tylko malować. I marzyła o Reesie, chłopaku z sąsiedztwa, w którym zakochała się w liceum. Rok temu spotkali się znowu i... Roxy nie chce pamiętać o tamtej nocy.

O tamtej nocy nie chce pamiętać też Reece. Ale szuka każdej okazji, by powrócić w życie Roxy. Może wreszcie będą mogli być szczęśliwi. Jeśli ich przyszłości nie przekreśli przeszłość. Jeśli zdołają przezwyciężyć wstyd i poczucie winy, dawną tragedię i nową groźbę...

Jennifer Armentrout, znana pisarka, przyjęła pseudonim J. Lynn dla gatunku New Adult. To powieści o wchodzących w dorosłe życie młodych ludziach (18–25 lat), którzy podnoszą się z tragedii dzięki miłości wzruszającej we wszystkich odcieniach: od czułości po płomienny seks.

"Zaczekaj na mnie" to najpopularniejsza powieść gatunku 2013 i numer 1 "New York Timesa". Popularność kolejnych bestsellerów: "Zaufaj mi", "Bądź ze mną" i "Zostań ze mną" sprawiła, że autorka zdecydowała się pisać dalej Dla Młodych Dorosłych pod prawdziwym nazwiskiem.

W "Zapomnij ze mną" powracają nasze ulubione postacie z poprzednich powieści.

[Amber, 2015]