Dodany: 11.01.2015 22:14|Autor: mattid{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!

Książki i okolice> Pomoc

Sandor Marai - "Przygoda"

Nie wiem, czy wpisuję moje zapytanie do właściwej dziupli, ale na pomoc liczę, więc może się uda ;-) Widziałam niedawno spektakl Jana Englerta pt. "Przygoda" na podstawie sztuki Sandora Maraia. W katalogu BN nie ma takiego utworu. Czy ktoś się orientuje, czy "Przygodę" wydano w Polsce? A może to w jakimś zbiorze umieszczono? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich!
Użytkownik: agnesines 12.01.2015 15:34 napisał(a):
Odpowiedź na: Nie wiem, czy wpisuję moj... | mattid{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!
Sztuka pt. "Kaland" (1940) nie została wydana w języku polskim.
Użytkownik: mattid{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 12.01.2015 19:33 napisał(a):
Odpowiedź na: Sztuka pt. "Kaland" (1940... | agnesines
Jejuuuś! Pięknie dziękuję za pomoc! Pozdrawiam serdecznie! :D
Użytkownik: modem2 15.01.2015 23:39 napisał(a):
Przy okazji dodam, że to jest przydatny spis sztuk http://www.dialog.waw.pl/zal/sztuki.pdf
Użytkownik: mattid{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 25.01.2015 22:05 napisał(a):
Odpowiedź na: Przy okazji dodam, że to ... | modem2
Fantastyczne! Dzięki :)
Użytkownik: modem2 26.01.2015 20:46 napisał(a):
Odpowiedź na: Fantastyczne! Dzięki :) | mattid{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!
Prawda?...Bezcenne źródło. Chyba jedyne takie? A może ktoś zna jeszcze podobne? Prosimy o namiary.